Sosyal medya

Haber

Yarış oyunlarını daha keyifli oynamak için: “appDrive”

Mobil yarış oyunlarını maksimum keyifle oynamak, direksiyonun gerçekçiliğini en üst seviyede hissetmek ister misiniz? Xapptoys’un yeni ürünü appDrive bunu mümkün kılıyor. Eğer konu ilginizi çektiyse, Appdrive hakkındaki detaylar sizlerle:

“APPDRIVE” İLE YARIŞ HEYECANINI MAKSİMUMDA YAŞA…

Oyun meraklılarını sıra dışı ürünlerle buluşturan Xapptoys, akıllı cihaz veya medya oynatıcısı ile oynanabilen yeni ürünü appDrive”  ile sürüş meraklılarını, adrenalinin üst seviyelerde yaşandığı yeni oyunlarla bir araya getiriyor.

Xapptoys’un çocuklar ve yetişkinler için sunduğu yeni ürünü “appDrive” , özellikle yarışmayı ve heyecanı bir arada yaşamak isteyenler için hazırlandı. Pek çok oyunda bulunmayan “Trigger to Touch” teknolojisi sayesinde oyun severlerin oyunların içine girerek gerçek oyun ve yarış heyecanını maksimumda yaşamaya imkan tanıyan “appDrive” , oyun severlere keyifli ve heyecan dolu bir dünyanın kapısını açıyor.

appdrive

Akıllı telefonunuzdan App Store©’dan  veya Google Play©’den seçeceğiniz uygulamanızı indirdikten sonra “appDrive”  konsolunuza akıllı telefonunuzu yerleştirin ve heyecan dolu  sürüş keyfini yaşamaya başlayın. Konsolda bulunan dört adet özel tasarlanmış düğme sayesinde oyunları istediğiniz gibi sorunsuz oynayabilir, virajları rahatlıkla alabilir ve  yarışma heyecanını doyasıya yaşabilirisiniz.

Gameloft’un Asphalt oyununun en son versiyonu da dahil 3 farklı konsepte toplam 7 oyun bulunan appDrive’da uçuş oyunları ile gökyüzünde süzülücek, motorkros oyunları ile yoldan çıkıcak, araba yarışları ile sokakları keşfedeceksiniz. Akıllı telefonlarla kontrol edebileceğiniz, iPhone®4, iPhone®4S; iPhone®5, iPhone®5S ve iPod® touch 4.nesil cihazlar ile tam uyumlu olan “appDrive”  ile ister yalnız, isterseniz sevdiklerinizle birlikte keyifli saatler geçirebilir, gerçek yarış heyecanını yaşabilirsiniz.

Fiyatı: 49,90 TL (www.xapptoys.com)

Akıllı yüzükler geliyor

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Yıldıray Gökkaya

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir