Sosyal medya

Haber

Xbox Mini Buzdolabı için Ön Siparişler Açılıyor

Microsoft, Xbox Series X görünümlü mini buzdolabı için ön siparişleri önümüzdeki hafta açacak. Ürüne dışarıdan bakınca gerçekten de bunun bir buzdolabı olduğunu söylemek güç olsa da bunun bir buzdolabı olduğunu yalnızca gerçek oyuncular tanıyacak.

Şakalar bir yana, Microsoft gerçekten de beyaz eşya işine giriyor. Xbox Series X görünümlü mini buzdolabı 19 Ekim tarihinde ön siparişe açılıyor. Buzdolabının fiyatı 100$ (89.99£ / 99€) olarak belirlenmiş. Ve ilk aşamada Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık ve Avrupa’da satışa sunulacak.

Mini buzdolaplarının gönderilmesi Aralık ayını bulacak. Bunun için Microsoft, ABD’de Target ile, Birleşik Krallık’ta Game ile ve Avrupa’da GameStop EU, Micromania ve Toynk gibi şirketlerle partnerlik kurdu. Ayrıca Xbox Gear Shop da buzdolabını Kanada’da satacak. Microsoft, ön sipariş ayrıntılarını çok yakında açıklayacağını söyledi.

Xbox mini buzdolabı 12 kutuya kadar içecek alabiliyor ve içerisinde abur cuburlarınızı tutabilmek için 2 adet rafı var. Buzdolabının bir de ön tarafında cihazlarınızı şarj edebilmeniz için bir USB girişi yer alıyor. Ayrıca ürün, taşınabilir olması için DC güç adaptörüyle birlikte geliyor. Mini buzdolabı ilk olarak bu yılın başlarındaki E3 fuarında gösterilmişti. Ardından ürün ilgi çektiği için Skittles’a karşı bir Twitter oylaması açılmış ve kazanılması halinde de Microsoft ürünü gerçeğe çevireceğini söylemişti. Oylama Microsoft tarafından kazanıldı. Ve ürün artık çıkmaya hazır.

Xbox mini buzdolabı aslında Xbox Series X’in sık sık buzdolabına benzetilmesi ve bunun şakalara konu olmasının ardından Microsoft tarafından hayata geçirilmiş bir şey. Microsoft hatta bu benzetmeyi çok sevmiş olacak ki kendi konsollarının şekliyle yapılan şakalara katılmıştı. E3 fuarındaki duyuruda da ürünü “Xbox hızlı soğutma mimarisine sahip dünyanın en güçlü mini buzdolabı” olarak tanıtmışlardı. Bunun da üstüne Microsoft şakaları fazla ciddiye alarak bir de gerçek boyutlu Xbox Series X buzdolabı yapmıştı.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Umut SEZER

Blok zinciri ve kripto para meraklısı, madencisi ve yatırımcısı. Kripto paralar, oyunlar, teknoloji ve otomotiv gibi alanlarda yazıyorum. Sorularınız ve şikayetleriniz için bana, [email protected] adresine mail atarak ulaşabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval