Sosyal medya

Sizin Yorumunuz

Work and Travel’a gidip bir sürü teknoloji ile dönmek!(VİDEO)

Üniversite öğrencilerinin yaz aylarını değerlendirmek ve İngilizcelerini geliştirmek için katıldığı Work And Travel programı ile Amerika’ya gidip, Türkiye’de pahalı olan tüm teknolojik ürünleri satın aldık. Aldığımız ürünleri ve Work And Travel detaylarını bu videomuzdan izleyebilirsiniz.


İlginizi çekebilir: IMEI kayıt ücretine yine zam geliyor!


Hangi ürünleri aldık!

Amerika’da bulunan yenilenmiş ürün satışları ile oldukça düşük fiyatlara satın aldığımız ürünler arasında, Macbook Air 13, iPhone 11 Pro, Fossil Gen 4 HR, Google Home Mini, akıllı ampül, akıllı kamera, Canon EOS M50 kamera, Amazon Fire 8 tablet gibi birçok ürün bulunuyor.

Eğer sizde Work And Travel’a gitmek istiyorsanız, orada yapacağınız teknoloji alışverişlerini nasıl yapacağınız ve ucuza bu kadar fazla ürünü nasıl alacağınız konusundaki tüyolara bu videomuzdan ulaşabilirsiniz.

 

 

Teknoloji tutkunu, yazılım meraklısı bir teknoloji editörü.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin Yorumunuz

General Mobile GM 8 (2019) – Sizin Yorumunuz (Vedat Bozdemir)

Yazan:

General Mobile GM 8 (2019)

Sizin Yorumunuz serimizin yeni konuğu General Mobile GM 8 (2019) modeliyle birlikte Vedat Bozdemir oldu. Bakalım Vedat Bey, akıllı telefonuyla ilgili bize nasıl deneyimler anlatacak?

Devamını oku

Sizin Yorumunuz

Xperia XZ’yi bırakamayan adam – Sizin Yorumunuz (Enes Dalyan)

Yazan:

Sizin Yorumunuz serimizin yeni bölümünde, 3.5 yıldır Xperia XZ kullanan ve geçecek yeni cihaz bulamadığını söyleyen Enes Dalyan konuğumuz oldu. Bakalım Enes Beyin Xperia XZ ile ilgili kullanıcı deneyimi nasıl?

Devamını oku

Sizin Yorumunuz

Oppo Reno 10x Zoom – Sizin Yorumunuz (Kaan Tunçer)

Oppo Reno 10x Zoom - Sizin Yorumunuz (Kaan Tunçer)

Oppo Reno 10x Zoom modelini satın alan Kaan Tunçer, Türkiye’ye geçtiğimiz yıl giriş yapan markanın en dikkat çeken modelini bizlere anlatıyor.


İlginizi çekebilir; General Mobile GM 9 Pro – Sizin Yorumunuz (Ümit Yıldırım)


Üniversite mezunu olan Kaan, Mayıs ayında Çin’deki Oppo mağazasından satın aldığı Oppo Reno 10x Zoom hakkında cihazın artıları ve eksilerini bizlere aktarıyor. 7 aylık uzun kullanım dönemi ardından bu cihazın detaylarını gelin hep beraber izleyelim.

İyi seyirler…

Devamını oku