Sosyal medya
Türk Telekom reklamı
Türk Telekom reklamı

Haber

Video: Efsane serinin üçüncü oyunu da çıkış tarihini buldu

Oppo Reno 4 reklamı Advertisement

BioWare’in ilk oyunla dünyaları verdiği ikincisi ile daha fazlasını geri aldığı serisi Dragon Age için üçüncü oyunun çıkış tarihi belli oldu. Dragon Age: Inquisition adlı üçüncü oyun yeni videosuyla çıkış tarihini de aldı. Buna göre Dragon Age: Inquisition 7 Ekim’de PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One için çıkacak.

EA’nın dağıtımcılığını yapacak olduğu oyun bir de kapak görseline sahip oldu.

reklam
MSI reklamı

dragon-age-kapak

Yayınlanan son videoyu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beşinci Element filmi, 8-bitlik oyun olarak tasarlandı

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akıllı Telefonlar

Huawei P50 Pro, yenilenen tasarımıyla ilk kez görüntülendi!

Huawei P50 Pro
Oppo Reno 4 reklamı Advertisement

Bugün, Huawei‘nin yaklaşmakta olan yeni amiral gemisi Huawei P50 Pro yenilenen tasarımıyla ilk kez bir patent raporunda görüntülendi. Ortaya çıkan tasarım resmi olarak onaylanmasa da Huawei tarafından tescil edilmiş bir patentten alınan görsellere dayanıyor. Yani cihazın bu tarz ilginç bir tasarım ile tanıtılması muhtemel gözüküyor.


İlginizi çekebilir: Xperia 1 III, 4K ekran ve Snapdragon 875 ile geliyor!

reklam
MSI reklamı

Huawei P50 Pro hakkında neler biliniyor?

Huawei P50 Pro, bugün ortaya çıkan rapordaki görsellere göre arka taraftaki tasarımı ile ilgileri üzerine çekecek. Bu tasarım Mate 40 Pro‘nun tasarımına oldukça benziyor. Aradaki tek fark dairenin ortadan sol tarafa kaymış olması. Simetrik bir yapıda olmaması kullanıcılar tarafından ilginç olarak nitelendirilebilir. Cihazın arka tarafta dörtlü kamera dizilimi ve iki adet LED flaşı bulunuyor. Kaynaklara göre bu cihaz, 2021’in başlarında piyasaya sürülecek. Ayrıca telefonun Kirin 9000 yonga setini kullanması bekleniyor. Fakat şirketin ambargo sebebiyle bulunduğu yonga seti çıkmazı oldukça düşündürücü.

Huawei P50 Pro

Raporda verilen bir diğer bilgi ise cihazın ekranı ile ilgili. Huawei P50 Pro‘nun, Samsung Display ve LG Display tarafından ekran tedarik edeceği belirtiliyor. Görünüşe göre şimdiden cihazların ekran üretimi başlamış durumda. Kaynak her ne kadar P50 serisi için bu iki tedarikçiden bahsetse de Mate 50 serisinde bunun devam edip etmeyeceği bilinmiyor. Bu raporun ardından Mart ayında çıkması beklenen cihaz hakkında önümüzdeki haftalarda daha fazla şey duyabiliriz.

Devamını oku

Akıllı Telefonlar

iPhone 12 ve AR, ventilatör üretmek için kullanılacak!

iPhone 12
Oppo Reno 4 reklamı Advertisement

Apple ve Verizon, kurumsal müşteriler için iPhone 12 ve 5G’yi pazarlamak adına ortak bir etkinlik düzenleyerek iş ve iş akışlarını nasıl iyileştirebileceğini anlattı.


İlginizi çekebilir: M1 MacBook Air, AnTuTu’da 1 milyondan fazla puan aldı!

reklam
MSI reklamı

iPhone 12 ve AR nasıl işlevsellik kazanacak?

25 dakikalık kısa etkinlikte Apple’ın Ürün Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Susan Prescott, iPhone 12’deki donanım ve “sektör lideri güvenlik” ile kurumsal özellikleri arasındaki sıkı entegrasyondan bahsetti. Etkinliğin bir parçası olarak Apple, farklı uygulamalar içeren ve 5G’nin yanı sıra yeni iPhone’ların belirli işlerin yeniden düşünülmesine nasıl yardımcı olduğunu gösteren bir video oynattı.

iPhone 12

Apple videoda, yeni iPhone ve 5G’nin COVID19’un neden olduğu ventilatör talebini karşılamaya nasıl yardımcı olabileceğinden bahsediyor. New York’ta bir beyin cerrahı olan Dr.Osamah Choudry’nin özellikle vurguladığı video, mühendislik, eğitim ve tıp alanından farklı sektörleri kapsıyor.

Dr.Choudry videoda, New York City’deki hastanelerin Nisan ayında ne kadar kapasitede olduğunu, sağlık sistemini ve ön saflarda bulunan sağlık çalışanları üzerindeki baskıyı anlatıyor. COVID19 hastaları için ventilatörlere olan yüksek gereklilik konusundaki mücadeleler hala sürüyor. Önde gelen bir ventilatör şirketi, bunun üstesinden gelmek için makinenin planını açık kaynaklı hale getirerek uygun araçlara sahip herkesin bunu yapmasına izin verdi.

Hastaneler ve üreticiler, üretime ve hızlı dağıtıma yardımcı olmak için iPhone’un gücünü kullanarak bu planı alıp etkileşimli bir AR uygulamasına dönüştürdüler. Aşağıdaki videodan sunumun detaylarını görebilirsiniz.

Devamını oku

Akıllı Telefonlar

Motorola Nio Snapdragon 865 ile geliyor!

Motorola Nio
Oppo Reno 4 reklamı Advertisement

Motorola Nio ile alakalı yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Firmanın amiral gemisi akıllı telefonunun bazı teknik özellikleri ortaya çıktı.


İlginizi çekebilir; Facebook, izinsiz kullanıcı verilerini paylaştığı için 6,1 milyon dolar ceza ödedi

reklam
MSI reklamı

Motorola Nio modelinde 105 Hz ekran yenileme hızı test ediliyor!

Telefon dünyasının en önemli firmalarından olan ancak uzun zamandır geri planda kalan Motorola, eski günlerine dönmeyi amaçlıyor. Akıllı telefon dünyasına da giriş yapan firma, şimdilerde yeni bir amiral gemisi akıllı telefon ile rekabette farklılık yaratmayı planlıyor. Nio kod adlı bir akıllı telefon geliştiren firma, Snapdragon 865 işlemci ile hayranlarını ve kullanıcılarını karşılamayı hedefliyor. 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip olacak akıllı telefonun 12 GB RAM ve 256 GB‘lık bir versiyonu daha olabilir.

Motorola Edge Lite

XDA-Developers isimli internet sitesinde ortaya çıkan Motorola Nio modelinin asıl olayı ekran kısmında olacakmış gibi gözüküyor. Habere göre 105 Hz ekran yenileme hızını test eden firma, daha düşük kare sayılı videoları da düzgün bir şekilde oynatmayı hedefliyor. 6.7 inçlik FullHD+ ekran ile piyasaya çıkması beklenen akıllı telefon 8 MP ana kamera ve 16 MP ultra geniş açı olmak üzere çift ön kamera ile kullanıcılarını karşılayacak. Araka tarafta da üçlü kurulum beklenirken kameraların sırasıyla, 64 MP ana kamera, 16 MP ultra geniş açı ve 2 MP derinlik sensörü olacağı tahmin ediliyor. Android 11 ile piyasaya çıkacak olan akıllı telefon 2021‘in ilk çeyreğinde bizleri karşılayacak.

Devamını oku
MSI reklamı

HWP COIN’den Haberler