Sosyal medya

Basın Bülteni

UiPath Otomasyon Ödülleri yarışması başlıyor!

UiPath

UiPath Orta ve Doğu Avrupa Bölgesinde faaliyet gösteren B2B otomasyon yazılımı geliştiren şirketlere yönelik “2019 UiPath Otomasyon Ödülleri” adında yarışma düzenliyor. Ekim ayında sona erecek yarışma kazananı Bükreş’te düzenlenecek ‘How To Web’ konferansında 50.000 Euro’luk nakit para ödülünün sahibi olacak.


İlginizi çekebilir; UiPath, ‘2019 Magic Quadrant’ raporunda zirvede


2019 UiPath Otomasyon Ödülleri

UiPath

Otomasyon Ödülleri için iki farklı kategori yer alacak. Bu kategorilerden ilki Start-Up Otomasyon Ödülü olacak. Bu kategoride en fazla bir milyon dolar yatırım almış ve B2B alanında uygulanabilir bir otomasyon ürünü olan şirketlerin başvurularını değerlendirecek. Diğer kategori ise Scale-Up Otomasyon Ödülleri adı veriliyor. Bu kategoride ise en fazla üç milyon dolar yatırım almış, en az üç tane ödeme yapan müşteriye ve yetenekli bir ekibe sahip olan şirketlerin başvurularını değerlendireceği belirtiliyor.

Bu kategorilerde yapılan yarışma sonucunda Start-Up galibi, 50.000 euro’luk nakit para ödülü ve UiPath’te çalışan deneyimli yöneticilerden koçluk, teknoloji ve pazarlama desteği alacak. Diğer kategoeri olan Scale-Up birincisi ise UiPath’ten en az dört uluslararası müşteriyle tanışma, teknoloji ve pazarlama desteği kazanacak. Ayrıca çözümlerini tüm dünyadaki UiPath Tanıtım Laboratuvarlarında gerçekleştirme fırsatı ile ödüllendirilecek.

UiPath Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Vargha Moayed, “UiPath olarak, parlak bir fikrin mükemmel bir şirkete dönüşmesinin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Bu nedenle bugün bu bölgedeki yetenekli girişimcilere yardım eli uzatarak onların da hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak istiyoruz” şeklinde konuşuyor.

2019 UiPath Otomasyon Ödülleri yarışsınıun jürileri de dikkat çekiyor. Google Romanya Genel Müdürü Elisabeta Moraru, UiPath Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Vargha Moayed, UiPath Robotikten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Boris Krumrey, Credo Ventures Yönetici Ortağı Ondrej Bartos ve Seedcamp Girişim Ortağı Stephen Allott.

Söz konusu yarışmaya katılacak şirketler için son tarih 2 Eylül 2019 olarak belirtiliyor. Ardından ilk olarak 16 Eylül’de yapılacak ilk eleme ardından 7 Ekim’den itibaren saha ziyaretleri ile her kategori için üç finalist belirlenecek. Belirlenen finalistler 30 Ekim’de,  Bükreş’te düzenlenecek “How To Web” konferansında çalışmalarını sunacaklar.

Yarışmaya Türkiye, Arnavutluk, Belarus, Bulgaristan, Hırvatistan, Kıbrıs, Çekya, Estonya, Yunanistan, Macaristan, Letonya, Litvanya, Malta, Moldova, Polonya, Romanya, Slovakya, Slovenya ve Ukrayna’da faaliyet gösteren girişimci şirketler veya otomasyon alanında faaliyet gösteren şirketleri katılabileceği belirtiliyor.

Söz konusu etkinlik hakkındaki detayları ve başvuruları buradaki bağlantı üzerinden yapabilirsiniz.

Teknolojiye olan tutkusunu Hardware Plus'ta meraklılarına aktarıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basın Bülteni

AE Ventures’in ilk İstanbul buluşmasına tüm blockchain meraklıları davetli!

AE Ventures'ın ilk İstanbul buluşmasına tüm blockchain meraklıları davetli!

Blockchain girişimlerine yatırım yapan AE Ventures, İstanbul’daki ilk buluşmasını İNG İnovasyon Merkezi’nde, Türk blockchain girişimcileriyle gerçekleştiriyor.


İlginizi çekebilir; Google Play Pass servisi kullanıma sunuldu


2017’de ICO’sunu gerçekleştirip unicorn statüsüne erişen æternity blockchaini kurucuları tarafından kurulan AE Ventures (eski ismiyle æternity Ventures), ilk kez İstanbul’da bir etkinlik gerçekleştirecek.

30 Eylül Pazartesi günü Levent’teki İNG İnovasyon Merkezi’nde Türk blockchain ekosisteminin tüm oyuncularını etkinlikte bir araya getirmeyi amaçlayan AE Ventures, blockchain meraklısı herkesi de etkinliğe davet ediyor.

AE Ventures'ın ilk İstanbul buluşmasına tüm blockchain meraklıları davetli!

Etkinlikte AE Ventures ekibinden Valentin Alexiev, katılımcılara blockchain girişimlerine nasıl yatırım alabileceklerini anlattıktan sonra AE Ventures tarafından yürütülen Starfleet hızlandırma programı ile ilgili daha fazla bilgi verecek.

Valentin’in sunumundan sonra ise Türk blockchain girişimleri panelinde, Türk girişimciler tecrübelerini katılımcılara aktaracak.

Sonrasında ise networking zamanında katılımcılar pizza ve içecekler eşliğinde yeni bağlantılar kurup, Türk blockchain ekosisteminden bir çok kişiyle tanışma fırsatını elde edecekler.

Etkinliğe Eventbrite sayfasından kayıt olabilir ve daha fazla bilgi alabilirsiniz. https://www.eventbrite.com/e/blockchain-girisiminize-nasl-yatrm-bulabilirsiniz-tickets-73945144919

Devamını oku

Basın Bülteni

UiPath Türkiye Müdürü Tuğrul Cora oldu

UiPath Türkiye Genel Müdürü Tuğrul Cora

Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) ve Yapay Zekâ şirketi UiPath, UiPath Avrupa Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen’in ardından Tuğrul Cora’yı bir senedir yürüttüğü Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika İş Ortaklıkları Direktörlüğü’nden sonra Türkiye Genel Müdürü olarak atadığını duyurdu.


İlginizi çekebilir; UiPath Otomasyon Ödülleri yarışması başlıyor!


UiPath Türkiye Genel Müdürü Tuğrul CoraUiPath, Türkiye’de faaliyete geçtiği Ekim 2018’den bu yana 75’ten fazla kurumsal müşteriye ulaştı ve bu rakama her ay yenilerini eklendiğini belirtiyor. UiPath’in müşterileri arasında Türkiye’nin en büyük bankaları, sigorta şirketleri, üretim, perakende, telekomünikasyon, enerji ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren büyük kuruluşlar ve Türkiye’nin en büyük kamu kurumları yer alıyor. UiPath tarafından yapılan basın toplantısı ile Tuğrul Cora’nın 25 yılı aşkın satış ve üst düzey yöneticilik deneyimiyle, UiPath’in Türkiye pazarındaki hızlı büyümesini sürdürmesi amacıyla Türkiye’deki ekibe liderlik edeceği duyuruldu.

UiPath Avrupa Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen, konu hakkında “Bir yıldan daha kısa bir süre içinde, deneyimli ekibimiz ile Türkiye’de birçok büyük kurumu Robotik Süreç Otomasyonu ve Yapay Zekâ teknolojileriyle buluşturduk. Tuğrul Cora’nın başarılı kariyeri boyunca teknoloji ve telekomünikasyon sektörünün lider kurumlarında edinmiş olduğu derin tecrübesiyle, UiPath’in ‘Öncelik Otomasyon’ yaklaşımını pazara sunarak, yakaladığımız bu hızlı büyümeyi daha da ileriye götüreceğine inanıyor ve kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, müşterilerimizin dijital dönüşüm yolculuklarını hızlandırmaya ve hedefledikleri iş sonuçlarını elde etmelerine yardımcı olmaya kararlıyız” dedi. UiPath Türkiye Genel Müdürü Tuğrul Cora ise “Geleceğin işyerini yeniden şekillendiren deneyimli ve yetkin bir ekibe liderlik edecek olmaktan büyük mutluluk ve heyecan duyuyorum. UiPath’in kurumlara sunduğu Robotik Süreç Otomasyonu ve Yapay Zekâ teknolojileri sayesinde kurumlar, hız ve verimlilik artışı sağlıyor, hataları ortadan kaldırıyor, ortaya çıkan ilave iş gücü sayesinde çalışanları daha katma değerli işlere yönlendirerek hem müşteri memnuniyetini hem de çalışan motivasyonunu artırıyor ve bu sayede Dünya ile çok daha etkin bir şekilde rekabet ediyorlar” dedi.

UiPath bu süreçte çalışmalarına hızlanarak devam edecek.

Devamını oku

Basın Bülteni

DataMaster tarafından Epson’a ödül yağmuru!

DataMaster tarafından Epson'a ödül yağmuru!

Epson yeni yazıcı modelleriyle Avrupa’nın en önde gelen bağımsız laboratuvarlarından DataMaster tarafından 2019 değerlendirmeleri kapsamında 9 farklı modeliyle, 3 kategoride toplam 14 adet ödüle sahip oldu.


İlginizi çekebilir; Epson EcoTank Mono yazıcı serisi geliyor!


DataMaster Lab Print’in “Green Ödülleri”, A3 ve A4 çok fonksiyonlu yazıcılar nezdinde çevreye en az zarar veren teknolojilere veriliyor. Ödüle aday ürünler değerlendirilirken üretim, dağıtım ve tasarım gibi faktörlerin tümü göz önüne alınıyor. Epson “Green MFP Ödülleri” (Yeşil Çok Fonksiyonlu Yazıcılar) kapsamında 9 modeliyle kazanan olurken; 3 farklı renkli A3 yazıcısında da “En İyi İlk Sayfa Çıkış Süresi Ödülleri”nin galibi oldu. Ayrıca dakikada 50 sayfa ve üzeri çıktı hızına sahip 3 modeliyle de “Kullanımı En Kolay Ofis Yazıcısı Ödülleri”nde ‘mükemmellik’ alarak toplam 14 ödülün sahibi oldu.

Epson’ın kazandığı tüm ödüller ve kategorileri ise şu şekilde;

DataMaster Green MFP Ödülleri

Renkli A3 MFPs, 20-29 ppm

 • Epson WF-C869RD3TWFC – Kazanan
 • Epson WF-C869RDTWF – Kazanan
 • Epson WF-C869RDTWFC – Kazanan

Colour A3 MFPs, 50 ppm ve üzeri

 • Epson WF-C17590 – Kazanan
 • Epson WF-C20590 – Kazanan

Renkli A4 MFPs, 20-29 ppm

 • Epson WF-C5710DWF – Kazanan
 • Epson WF-C5790DWF – Kazanan
 • Epson WF-C579RD2TWF – Kazanan
 • Epson WF-C579RDTWF – Kazanan

DataMaster En İyi İlk Sayfa Çıkış Süresi Ödülleri

Renkli A3 MFPs, 20-29 ppm

 • Epson WF-C869RD3TWFC – Kazanan
 • Epson WF-C869RDTWF – Kazanan
 • Epson WF-C869RDTWFC – Kazanan

DataMaster Kullanımı En Kolay Ofis Yazıcıları Ödülleri

Renkli A3 MFPs, 50 ppm ve üzeri

 • Epson WF-C17590 – Mükemmellik Ödülü
 • Epson WF-C20590 – Mükemmellik Ödül
Devamını oku