Sosyal medya

Haber

TTNET Müzik’ten ayda 1000 şarkılık ücretsiz müzik keyfi

TTNET-Müzik_logo

Türkiye’nin dijital müzik platformu TTNET Müzik, kullanıcılarına ayrıcalıklar yaşatmaya devam ediyor. En yeni albüm ve şarkıların yayınlandığı ilk adres olan TTNET Müzik, yeni güncellemesi ile üyelerine  sunduğu ücretsiz şarkı haklarını genişletti. Tüm TTNET Müzik üyeleri ayda toplam 1000 şarkıyı hem mobil hem de web platformları üzerinden ücretsiz olarak dinleyebiliyor. Konu hakkındaki basın bültenini aşağıdan okuyabilirsiniz.

“TTNET Müzik’ten ayda 1000 şarkılık ücretsiz müzik keyfi

TTNET’in dijital müzik platformu TTNET Müzik, sunduğu zengin içerik ve uygulamalarla kullanıcıların müzik keyfini ikiye katlıyor. Dijital müzik platformları arasında sadece TTNET Müzik’te yer alan düzenleme ile kullanıcılar ayda toplam 1000 şarkıyı hem mobil hem de web platformundan ücretsiz olarak dinleme hakkına sahipler.

Kullanıcılar TTNET Müzik servisine ücretsiz üye olarak bu ayrıcalıktan yararlanabiliyorlar. Tüm müzikseverlerin erişimine açık olan TTNET Müzik servisine birkaç işlemin ardından kolayca üye olunabiliyor. Kullanıcılar www.ttnetmuzik.com.tr adresine geldikten sonra “üye ol” sekmesine tıklayarak, karşılarına çıkan kısa formu dolduruyor ve ardından TTNET Müzik’in renkli dünyasına giriş yapıyorlar.

TTNET Müzik’te kullanıcılar, ücretsiz üye girişi ile ayda toplam 1000 şarkıyı dinleyebildikleri gibi sunulan farklı üyelik paketlerinden de yararlanarak, daha çok müzik dinleyebiliyor ve sevdikleri şarkıları indirebiliyorlar.

TTNET-Müzik_logo

TTNET Müzik’ten ayda 1000 şarkılık ücretsiz müzik keyfi

TTNET Müzik kullanıcılarına her yerde müzik keyfi yaşatıyor. “TTNET Müzik IOS ve Android Uygulaması”, kullanıcıların mobil dünyadaki müzik deneyimini zenginleştiriyor ve TTNET Müzik portföyünü ek bir ücret ödemeksizin tablet ve akıllı telefonlara taşıyor. Aynı anda birçok işlemi yapabilme özelliğine sahip uygulama sayesinde; telefon ve tabletlerde başka işlem yaparken veya diğer uygulamalar arasında gezinirken müzik keyfi devam ediyor.

Facebook’ta müzik, TTNET Müzik’ten dinleniyor

TTNET Müzik kullanıcılarına sunulan bir başka ayrıcalık da Facebook uygulaması. Kullanıcılar yerli ve yabancı diğer hit şarkıları Facebook üzerinden de dinleyebiliyor. TTNET Müzik, Facebook’un Türkiye’deki müzik içeriğini sağlayan ilk iş ortağı olarak çok özel bir uygulamayı hayata geçirdi. Müzikseverler, bu özel uygulamaya, TTNET Müzik web sitesi üzerinden Facebook hesaplarına giriş yaparak ulaşabiliyorlar. Kullanıcılar, dinledikleri tüm şarkıları, albümleri ve oluşturdukları listeleri arkadaşlarıyla paylaşıp yorum yapabiliyorlar.

Ayrıca, “http://www.facebook.com/kullanıcı adı/music” adresi üzerinden tüm kullanıcılar, arkadaşlarının dinlediği şarkıları görebiliyor ve dinleyebiliyorlar.
Yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı müzikseverlerle buluşturan TTNET Müzik, önümüzdeki dönemlerde de yeni hizmetler sunmaya devam edecek.

 

GTA V’in PC tarihi bir mağazada görüntülendi

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Murat Halilbeyoğlu

Nobody knows...

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval