Sosyal medya

Oyun

PUBG Season 4, PlayStation 4 ve Xbox One’a geldi!

PUBG Season 4

PUBG Season 4 güncellemesi bugünden itibaren PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcılarına da sunulmaya başlandı.

İlginizi çekebilir: Playstore yeni nesil yarış oyunları NFS: Heat ve GRID ön siparişe açtı!

reklam
HONOR MagicWatch 2

PUBG Season 4 yenilikleri

Yeni sezonda, PUBG’nin ilk haritasına yeni bir görünüm kazandıran Erangel Görsel Güncelleştirmesi’nin yanı sıra oyunculara yeni görevler ve ödüller sağlayan Survivor Pass 4: Aftermath modu da bulunuyor. Ayrıca PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcıları oyun içi güncellemeleri de artık daha hızlı alacaklar. PC‘ye çıkan yeni içeriklere en geç iki hafta içinde ulaşabilecekler.

Bu sayede yeni sezonla beraber oyunun her platformda aynı hızda ilerlemesi sağlanacak. Yapılan testlerin ardından canlı sunucuları da içeren Cross Network Play özelliği de kullanıcılara Ekim ayından itibaren sunulmaya başlanacak.

PUBG

Dördüncü sezonda bunların dışında; askeri üs, Mylta Power, taş ocağı, konak, cezaevi gibi çeşitli arazilerde kimi değişiklikler yapılacak. Erangel‘de önemli güncellemeler olacak. Siperler, patlama izleri, kamuflaj ağları, engeller gibi detaylardaki görseller de değişecek. Son olarak Erangel‘e “bulutlu” hava durumu da eklendi.

Teknoloji ve sinema sevdalısı.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun

Mutlaka oynamanız gereken 5 Playstation 4 oyunu!

20 Playstation 4 oyunu

Playstation 4 oyun konsolunun çıkışının ardından 5 yıl geçti ve haliyle konsol artık oldukça geniş bir oyun arşivine sahip. Bu geniş oyun arşivinden mutlaka oynamanız gerektiğini düşündüğümüz 5 oyunu sizler için listeledik.

5. Batman: Arkham Knight (2015)

20 Playstation 4

reklam
HONOR MagicWatch 2

Geliştirici: Rocksteady

Batman, uzun yıllardan beri çizgi romanları, filmleri ve çizgi dizileriyle her yaştan büyük hayran kitlesine sahip bir karakter. 2009 yılından beri de oyunlarıyla hayranlarının karşısına çıkıyor. Batman serisinin son oyunu 2016 yılında piyasaya çıkan Batman:Arkham VR olsa da bizce bu listeye girmeyi 2015 yılının Batman: Arkham Knight’ı hakediyor.

Oyunculara tempolu ve harika dövüş mekanikleri sunan oyunda, yerel halkın Gotham şehrini terk edişi sonrasında sokaklarda cirit atan suçlular ile Batman’in mücadelesini konu alıyor. Oyunun Playstation 4 sürümü, Şubat 2020 itibariyle 120 TL fiyat etiketine sahip.

4. Detroit: Become Human (2019)

Detroit: Become Human

Geliştirici: Quantic Dream


İlginizi çekebilir: Detroit: Become Human inceleme | Gelecek simülasyonu!


Detroit Become Human 2038 yılında geçiyor. Geleceği gerçekçi ve karanlık yapısıyla anlatan oyun, Androidler ile dolu, mevsimsel ve sosyal sorunlar ile boğuşan bir Amerika’yı konu alıyor. Oyunun Playstation 4 sürümü, internet mağazaları üzerinden 120 TL fiyat ile ulaşılabilir durumda.

3. Death Stranding (2019)

Death Stranding

Geliştirici: Kojima Productions

Death Stranding yakın gelecekte, büyük bir felaket sonrası insan ırkının yok olma mücadelesi verdiği bir ortamda geçiyor. Yaşanan felaket sonrası günümüz dünyasından oldukça farklı ve doğa üstü olayların yaşandığı bir dünya ile karşı karşıya kalan insan ırkının mücadelesi oyunun ana hikayesini oluşturuyor. Basit tabirle bir kargocuyu canlandırdığımız Death Stranding Kojima imzasına yakışan, akıcı bir hikaye, açık dünya ve gizem unsurları sunan bir oyun. Death Stranding’in Playstation 4 sürümü, 225 TL fiyat ile bulunabiliyor.

2. God of War (2018)

God of War

Geliştirici: SIE Santa Monica


İlginizi çekebilir: Gof of War Detaylı İnceleme (SPOILER İÇERİR!)


PS2 ve PS3 dönemlerinde satış rekorları kıran God Of War serisi, bize Spartalı Kratos’un hikayesini anlatıyordu. Tanrılar ile girdiği mücadeleler ile ortalığı birbirine katan Kratos, bilinmeyen bir zamandan sonra oğlu Atreus ile Playstation 4 dünyasına geri döndü.  Yeni God Of War oyununda ölen eşinin küllerini, en yüksek dağdan bırakmak için yolculuğa atılan Kratos’un maceralarına harika ara sahneler ve grafiklerle katılıyoruz. Şubat 2020 itibarıyla oyun, 100-150 TL fiyat aralığında satın alınabilir durumda.

1. Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu (2016)

Uncharted 4

Geliştirici: Naughty Dog


İlginizi çekebilir: Uncharted 4: A Thief’s End Oynuyoruz!


Playstation 4 konu olduğunda 1 numarada çoğu kişinin tahmin edeceği gibi Uncharted 4 yer alıyor. Sevilen serinin son oyunu, hikaye derinliği açısından göz dolduruyor. Oyun hazine avcılığı yapan iki kardeşin maceralarını harika grafikler ile anlatıyor. Akıcı oyun mekaniğinin yanında oyunculara bulmacalarda sunan Uncharted 4 aynı zamanda Türkçe dublaj seçeneği ile de oyun keyfini arttıyor. Oyun, 85-100 TL fiyat etiketiyle mağazalarda bulunabiliyor.

Devamını oku

Oyun

The Witcher 3 satışları %554 arttı!

The Witcher 3 satışları %554 arttı! The Witcher 3: Wild Hunt, Netflix‘te yayınlanan dizinin de etkisiyle inanılmaz bir satış artışına ulaştı.

İlginizi çekebilir: Half-Life: Alyx’in çıkış tarihi açıklandı!

reklam
HONOR MagicWatch 2

Aralık 2019‘da Witcher 3 satışları, Aralık 2018‘e göre %554 artış gösterdi. Netflix‘te de dizi olarak Aralık ayında yayınlanmaya başlayan Witcher, oyun kısmında da çok büyük bir satış artışı yakaladı. Anlaşılan o ki Netflix‘te diziyi izleyen birçok kişi, oyunun deneyimini de merak edip satın alma yoluna gitmiş.

Dizi sonrası, oyunun satışlarının artması bekleniyordu ancak bu boyutta bir artış beklenmiyordu. Ocak ayının başında Witcher 3, Steam‘de 100 bin anlık oyuncu sayısına ulaşarak kendi rekorunu kırdı. Sadece Witcher 3 de değil, ilk Witcher oyunu da bu dönemde popüler hale geldi ve aynı zaman diliminde 12 bin anlık oyuncu sayısına ulaştı…

Devamını oku

Haber

Half-Life: Alyx’in çıkış tarihi açıklandı!

Yazan:

half life alyx 23 mart

Valve’ın, Half-Life: Alyx hakkında ilk duyurularını Mart 2020’de yapılması beklenen lansmanda duyurması bekleniyordu. Gelen bilgilere göre şirket, en önemli politikaları olarak yapımları eksik olarak yayınlamamayı ve oyunculara bir gecikme haberi sunmamayı kendine amaç edinmiş. Tam olarak bu sebepten Alyx VR ile ilgili bir gecikme haberi beklenmemekte.

İlginizi çekebilir: Instagram artık en çok etkileşime sahip olduğunuz kişileri gösterecek!

reklam
HONOR MagicWatch 2

Geçtiğimiz gün itibariyle şirketin sosyal medya hesaplarında paylaşılan gönderilerde, Half-Life: Alyx’in 23 Mart 2020 tarihinde çıkacağı doğrulandı. Valve, bu haberi bir süreliğine Steam üzerinde yayınlanmadı, kullanıcılar gönderilerin bir hata sonucu mu paylaşıldığını düşünürken, beklenen duyuru platform aracılığıyla da yapıldı.

Oyuncular, serinin 3. oyununu beklerken büyük bir sürpriz yaparak VR temalı bir oyun duyuran Valve, kullanıcıları yeni ekipmanlar almaya zorluyor. Özellikle firmaya ait olan Steam platformunda, VR teknolojisine ne kadar önem verildiği ciddi manada farkedilmekte. Şirket pazara güç verecek olan oyununu tüm negatif yorumlara rağmen, ivme kaybetmeden yayınlayacak.

Yapımla ilgili bazı yeni görüntüler de yayınlandı, görüntülerde yapım hakkında bazı detaylara da erişebiliyoruz. 23 Mart tarihinde erişime açılacak olan oyun acaba beraberinde VR pazarına nasıl bir yenilik dalgası getirecek?

Devamını oku