Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Netflix Oyunları Şimdi Tüm Androidlerde!

netflix

Tahmin edersiniz ki daha önce Netflix’in böyle bir işe soyunacağını kimse tahmin etmemiştir diye düşünüyoruz. Buna rağmen Netflix, mobil deneyimine oyun eklemenin iyi bir fikir olduğunu düşünüyor ve Temmuz ayında yapılan ilk duyurunun ardından Ağustos ayında belirli bir pazarda deneme çalışması başlamıştı.


Bakmakta fayda var: Miami Belediye Başkanı Maaşını Bitcoin İle Alacak!


Oyun hizmetini seçilen bölgelerde test ettikten sonra Netflix dün, oyun kataloğunun tamamının artık Netflix aboneliği için ödeme yapan tüm Android kullanıcıları tarafından kullanılabileceğini duyurdu. Oyun kütüphanesindeki oyunlar oldukça az olmasına rağmen, gelecekte daha fazla oyunların ekleneceği de Netflix tarafından söylendi.

Netflix aboneleri bugünden itibaren beş  adet mobil oyunu oynayabilirler. Bu oyunlardan bazıları da şu şekilde:

  • Stranger Things: 1984,
  • Stranger Things 3: The Game,
  • Shooting Hoops,
  • Card Blast
  • Teeter Up.

Bu oyunların herhangi bir reklam, ek ücret ve uygulama içi satın alma içermediğini söylememiz lazım. Oyunlar oynayabilmek için tek ihtiyacınız olan bir Netflix aboneliği. Zira Google Play’deki birçok ücretsiz oyun uygulama içi satın alımlar sebebiyle kullanıcılarını çileden çıkarabiliyor.

 

Netflix oyunları nasıl oynanır?

Netflix aboneleri, Android cihazlarında indirmek için herhangi bir oyunu seçebilecekleri özel bir oyun satırı ve oyunlar sekmesi görecekler. Eğer Android bir tabletten Netflix kullanıyorsanız özel oyunlar satırını görebilir veya kategoriler açılır menüsünden oyunlar seçebilirsiniz. Bu oyunlar aynı hesapta birden fazla cihazda oynanabilir durumda. Bazı oyunların internet bağlantısı gerektirebileceğini, ancak çevrimdışı oynayabileceğiniz bazı oyunlar olduğunu ve ileri de hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak oynanabilecek oyunların olacağını da hatırlatalım. Ayrıca oyunlarınız otomatik olarak Netflix profilinizde belirlediğiniz dil tercihine göre varsayılan olacak ve belirli bir dil henüz belirli bir oyun için mevcut değilse, varsayılan olarak İngilizce olacaktır. Oyunlar çocuk profillerinde kullanılamayacak.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İmdat

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval