Sosyal medya

Haber

MediaMarkt’tan Futbolu Ayağınıza Getirdik Kampanyası!

MediaMarkt

Euro2020 yaklaşırken Futbol heyecanını evinizde yaşayacağınız televizyondan tabletlere akıllı telefondan ses sistemine futbolu ayağınıza getirecek teknolojiler benzersiz fırsatlarla MediaMarkt’ta ve mediamarkt.com.tr’de


Bakmakta fayda var: Türk Telekom çalışanları 3 yılda 18 ton elektronik atığı dönüştürdü!


Euro2020’ye günler kala MediaMarkt’ta fırsatlar devam ediyor! Diğer kampanyalarda olduğu gibi siler için öne çıkan ürünleri seçtik ve listeledik. Kampanyanın 4-7 Haziran tarihlerinde geçerli olduğunu unutmayın!

Sizin için oluşturduğumuz liste:

SAMSUNG 55TU8000 55″ 139 Ekran Uydu Alıcılı Smart Ultra HD 4K LED TV

Futbol heyecanına geri sayım sürerken televizyonunuzu yenilemenin tam zamanı! Televizyon sektöründe ismini çokça duyduğumuz markalardan birisi de Samsung. SAMSUNG 55TU8000 55″ 139 Ekran Uydu Alıcılı Smart Ultra HD 4K LED TV Dinamik Kristal Ekran özelliği ile dikkat çekiyor. 4K Kristal İşlemci ile rengi ayarlayan, yüksek kontrast oranını optimize eden ve HDR görüntü sağlayan bir televizyon. Siz de bu ürüne göz atmak ve 6999TL’ye satın almak için buradaki linke bakabilirsiniz.

SAMSUNG 55Q70T 55” 139 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD QLED TV

4K AI Görüntü Yükseltme özelliği ile, Samsung’un güçlü Quantum İşlemcilerini kullanarak girdi kaynağını otomatik olarak analiz eder. Dual LED arka aydınlatma teknolojisi, renk tonunu içeriğinize uyacak şekilde ayarlar ve böylece filminizi olması gerektiği gibi izleyebilirsiniz. Siz de bu ürüne göz atmak ve 9499TL’ye satın almak için buradaki linke bakabilirsiniz.

LG OLED55CX6 55” 139 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD OLED TV

Dolby Vision IQ özelliği ile ortam ışığı tespit edilir ve en iyi görüntü kalitesi için izlediğiniz içerik ortam ışığına göre uyarlanır. LG OLED TV, kendi parlaklıklarını kontrol edebilen milyonlarca OLED pikselinin yarattığı kusursuz siyah ve kusursuz renklerle benzersiz bir TV deneyimi sunar. 2.2 Ses Sistemi, ile ses deneyiminizi arttıracak olan bu LG OLED TV ye göz atmak ve 12.999TL’ye satın almak için buradaki linke bakabilirsiniz.

GRUNDIG 55 GEU 7900 55″ 139 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD LED TV

UHD (3.840×2.160) çözünürlük sunan GRUNDIG Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD LED TV 4 çekirdekli işlemciye sahip. Uygulamalar arasında daha hızlı ve daha kolay şekilde gezinme imkânı sunuyor. Magic Fidelity teknolojisi ile tasarlanmış Grundig televizyonlar, güçlü bir çevresel ses sunarak izleme deneyimini arttırıyor. Siz de bu ürüne göz atmak ve 4799TL’ye satın almak için buradaki linke bakabilirsiniz.

Kampanyaya dahil olan diğer ürünlere göz atmak içinde buradaki linke bakabilirsiniz.

Bu haber MediaMarkt katkılarıyla hazırlanmıştır.

 

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İmdat

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir