Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Logitech’in Galaxy S5’e özel kılıfları Türkiye’de satışa çıkıyor

Logitech’in bir süre önce globalde duyurusunu gerçekleştirdiği Galaxy S5 kılıfları, ülkemizde satışa çıkıyor. Protection+ isimli ana kılıf ile beraber dilerseniz +drive ve +trip modellerini de satın alarak farkı amaçlar için Protection+ ile beraber uyumlu bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

Ürünler hakkında daha detaylı bilgi ile beraber fiyatlandırmaya da aşağıdaki basın bülteninden ulaşabilirsiniz.

Protection+ kılıf, sert polikarbonat gövdesi ve köşelerine yerleştirilmiş şok emici polimerleri ile darbeyi kılıfın gövdesine dağıtarak telefonunuzu hasarlara karşı korur. Ayrıca polikarbonat kılıftaki darbe emici kanallar ve termoplastik kauçuk tabaka da düşmenin etkisini azaltmaya yardımcı olur. ABD ordusunun düşme test protokolünden başarıyla geçen Logitech Protection+, 1.8 metreye kadar yükseklikten düşmelere karşı dayanıklıdır.

logi2

Ayrıca Protection+, kılıfının içine gizlenen metal plaka sayesinde +drive ve +trip ile de uyumludur.

+trip

Havalandırma peteğine tek bir dokunuşla yerleştirebileceğiniz +trip, telefonunuzun görüş açınızda ve güvenli bir şekilde durmasına yardımcı olur. +trip’in manyetik yüzeyine telefonunuzu yatay ya da dikey olarak sabitleyebilir, bu sayede telefonunuzu eller serbest pozisyonunda kullanabilir, güvenli bir şekilde yolculuk edebilirsiniz. Ürünün içinden çıkan iki evrensel metal adaptör sayesinde +trip her çeşit ve boyut telefon ile uyum sağlıyor.

+drive

Modern görünümü ile +drive, tek hareketle aktif hale gelen vakum özelliğiyle arabanızın ön camına ve ön panosuna kolaylıkla yapışıyor. Akıllı telefonunuzu +drive‘ın manyetik bağlantısına yatay veya dikey olarak sabitleyebilirsiniz. Ürünün içinden çıkan iki adet evrensel metal adaptör sayesinde +drive her çeşit ve boyut telefon ile uyum sağlıyor.

logi1

· Ağustos ayı itibariyle Avrupa ve Amerika’da satışa sunulacak olan Logitech protection+ case, +trip ve +drive ürünleri Türkiye’de Eylül itibariyle 89 TL, 79 TL ve 109 TL (KDV dahil) tavsiye edilen son kullanıcı fiyatlarıyla satışa sunulacak.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Kerem Enginar

Uzun süredir teknoloji basınında yer alan Kerem, başta mobil teknolojiler olmak üzere donanım ve kripto paralar ile de ilgileniyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval