Sosyal medya

Basın Bülteni

LG ürünlerindeki QR kod ile detaylı bilgi edinin

LG ürünlerindeki QR kod ile detaylı bilgi edinin

LG Türkiye, teknoloji marketleri ve mağazalarda başlattığı uygulama ile, ürün bilgi, özellik ve videolarını QR kod aracılığı ile cep telefonları üzerinden veriyor.


İlginizi çekebilir; LG UltraGear: Dünyanın ilk 1 ms IPS monitörü


LG ürünlerindeki QR kod ile detaylı bilgi edinin

LG, teknoloji marketleri ve LG mağazalarında başlattığı QR uygulamasıyla, LG ürünler hakkındaki detaylı bilgiyi kullanıcılarına rahatlıkla sunacak. Teknoloji mağazalarında cihazlar hakkında bilgi almak için satış temsilcisi bulma derdini ortadan kaldıran sistemle ürünün yanında bulunan QR kodu okutmak yeterli olacak. http://www.lgrehberi.com/ adresine yönlendirilecek olan tüketiciler, ürünün ebatlarından teknik özelliklerine, kurulum ve servis bilgilerinden, tanıtım videolarına kadar tüm detayları bulabiliyor.

Söz konusu QR Kod uygulaması, aktif olarak kullanıldığı LG markalı televizyonların yanı sıra, çok yakında LG markalı beyaz eşya, monitör, projektör ve klimalar için de kullanılmaya başlanacak.

Teknolojiye olan tutkusunu Hardware Plus'ta meraklılarına aktarıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basın Bülteni

TP-Link, Deco serisiyle WIFI sistemleri genişleyecek!

vivo

TP-Link, Deco serisi Mesh teknolojili WiFi sistemlerini genişletmek amacıyla kullanacağı yeni ürününü satışa sunmaya hazırlanıyor. Deco M3W modeli ürün, herhangi bir prize takılarak kullanılabilecek.


İlginizi çekebilir: SIM kart ile çalışan router! TP-Link Archer MR600


Son dönemde Mesh teknolojili ev WiFi sistemleri ile geniş ve katlı evlerdeki WiFi sorunlarına çözümler geliştiriliyor. Mevcut Deco kullanıcılarının ağ genişletmek amacıyla kullanabilmek amacıyla tasarlanan Deco M3W tüm Deco modelleriyle uyumlu.

Daha önce birkaç birimden oluşan bir Deco ev WiFi sistemi kuran kullanıcılar, zaman içinde bu mevcut ağı daha genişletmek isteyebilirler. Bu teknolojiyle istenirse, apartmanlar arası ağı genişletmek bile muhtemel imkanlar dahilinde kullanılabiliyor.

Deco M3W’yi WiFi sinyallerinin ulaşması istenen koridor, mutfak, banyo, garaj veya bodruma yakın bir mesafeye takıp çalışır hale getirmek oldukça pratik. Deco M3W, aynı ağ adı ve şifreyle mevcut Mesh WiFi ağı da kapsam alanının arttırılabiliyor.

Yüksek WiFi hızıyla, kesintisiz bağlantı keyfini çıkarın

Deco M3W, çift bant ve AC desteğine sahip ve toplamda 1200Mbps kablosuz hızlara ulaşabiliyor. Birçok fonksiyonuyla çok sayıda cihazın bağlı olduğu WiFi ağlarına ne kadar cihaz olursa olsun kesintisiz ve hızlı erişim imkanı veriyor.

Deco M3W, sadece kesintisiz ve güçlü bir Wifi erişimi oluşturmuyor, bunun yanında diğer Deco modellerinde olduğu gibi güçlü bir Ebevyn Kontrol özellikleri sunuyor. Basit ve sezgisel kontroller sayesinde kullanıcı profillerine dönük çeşitli profiller oluşturabiliyorsunuz.

Bu hafta içerisinde Türkiye piyasasına girişini gerçekleştirecek Deco M3W modelinin satış fiyatı, KDV dahil 48USD (279TL, KDV hariç)  olarak açıklanıyor.

Devamını oku

Basın Bülteni

AE Ventures’in ilk İstanbul buluşmasına tüm blockchain meraklıları davetli!

AE Ventures'ın ilk İstanbul buluşmasına tüm blockchain meraklıları davetli!

Blockchain girişimlerine yatırım yapan AE Ventures, İstanbul’daki ilk buluşmasını İNG İnovasyon Merkezi’nde, Türk blockchain girişimcileriyle gerçekleştiriyor.


İlginizi çekebilir; Google Play Pass servisi kullanıma sunuldu


2017’de ICO’sunu gerçekleştirip unicorn statüsüne erişen æternity blockchaini kurucuları tarafından kurulan AE Ventures (eski ismiyle æternity Ventures), ilk kez İstanbul’da bir etkinlik gerçekleştirecek.

30 Eylül Pazartesi günü Levent’teki İNG İnovasyon Merkezi’nde Türk blockchain ekosisteminin tüm oyuncularını etkinlikte bir araya getirmeyi amaçlayan AE Ventures, blockchain meraklısı herkesi de etkinliğe davet ediyor.

AE Ventures'ın ilk İstanbul buluşmasına tüm blockchain meraklıları davetli!

Etkinlikte AE Ventures ekibinden Valentin Alexiev, katılımcılara blockchain girişimlerine nasıl yatırım alabileceklerini anlattıktan sonra AE Ventures tarafından yürütülen Starfleet hızlandırma programı ile ilgili daha fazla bilgi verecek.

Valentin’in sunumundan sonra ise Türk blockchain girişimleri panelinde, Türk girişimciler tecrübelerini katılımcılara aktaracak.

Sonrasında ise networking zamanında katılımcılar pizza ve içecekler eşliğinde yeni bağlantılar kurup, Türk blockchain ekosisteminden bir çok kişiyle tanışma fırsatını elde edecekler.

Etkinliğe Eventbrite sayfasından kayıt olabilir ve daha fazla bilgi alabilirsiniz. https://www.eventbrite.com/e/blockchain-girisiminize-nasl-yatrm-bulabilirsiniz-tickets-73945144919

Devamını oku

Basın Bülteni

UiPath Türkiye Müdürü Tuğrul Cora oldu

UiPath Türkiye Genel Müdürü Tuğrul Cora

Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) ve Yapay Zekâ şirketi UiPath, UiPath Avrupa Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen’in ardından Tuğrul Cora’yı bir senedir yürüttüğü Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika İş Ortaklıkları Direktörlüğü’nden sonra Türkiye Genel Müdürü olarak atadığını duyurdu.


İlginizi çekebilir; UiPath Otomasyon Ödülleri yarışması başlıyor!


UiPath Türkiye Genel Müdürü Tuğrul CoraUiPath, Türkiye’de faaliyete geçtiği Ekim 2018’den bu yana 75’ten fazla kurumsal müşteriye ulaştı ve bu rakama her ay yenilerini eklendiğini belirtiyor. UiPath’in müşterileri arasında Türkiye’nin en büyük bankaları, sigorta şirketleri, üretim, perakende, telekomünikasyon, enerji ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren büyük kuruluşlar ve Türkiye’nin en büyük kamu kurumları yer alıyor. UiPath tarafından yapılan basın toplantısı ile Tuğrul Cora’nın 25 yılı aşkın satış ve üst düzey yöneticilik deneyimiyle, UiPath’in Türkiye pazarındaki hızlı büyümesini sürdürmesi amacıyla Türkiye’deki ekibe liderlik edeceği duyuruldu.

UiPath Avrupa Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen, konu hakkında “Bir yıldan daha kısa bir süre içinde, deneyimli ekibimiz ile Türkiye’de birçok büyük kurumu Robotik Süreç Otomasyonu ve Yapay Zekâ teknolojileriyle buluşturduk. Tuğrul Cora’nın başarılı kariyeri boyunca teknoloji ve telekomünikasyon sektörünün lider kurumlarında edinmiş olduğu derin tecrübesiyle, UiPath’in ‘Öncelik Otomasyon’ yaklaşımını pazara sunarak, yakaladığımız bu hızlı büyümeyi daha da ileriye götüreceğine inanıyor ve kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, müşterilerimizin dijital dönüşüm yolculuklarını hızlandırmaya ve hedefledikleri iş sonuçlarını elde etmelerine yardımcı olmaya kararlıyız” dedi. UiPath Türkiye Genel Müdürü Tuğrul Cora ise “Geleceğin işyerini yeniden şekillendiren deneyimli ve yetkin bir ekibe liderlik edecek olmaktan büyük mutluluk ve heyecan duyuyorum. UiPath’in kurumlara sunduğu Robotik Süreç Otomasyonu ve Yapay Zekâ teknolojileri sayesinde kurumlar, hız ve verimlilik artışı sağlıyor, hataları ortadan kaldırıyor, ortaya çıkan ilave iş gücü sayesinde çalışanları daha katma değerli işlere yönlendirerek hem müşteri memnuniyetini hem de çalışan motivasyonunu artırıyor ve bu sayede Dünya ile çok daha etkin bir şekilde rekabet ediyorlar” dedi.

UiPath bu süreçte çalışmalarına hızlanarak devam edecek.

Devamını oku