Sosyal medya

Haber

Küresel Kurumlar CSC ve Trend Micro Güvencesi Altında

Apple id

Yeni saldırılarla mücadelede kapsamlı çözümler, dev ekosistemiyle CSC ve bulut güvenliğinin dünya lideri Trend Micro’nun işbirliğinden doğuyor.

Trend Micro ve CSC, kurumların ağları ve verilerini güvende tutabilmek için Trend Micro Smart Protection Network altyapısı üzerinden küresel tehdit zekâsı çözümleri sağlamak üzere işbirliğine gitti. Buna ek olarak CSC’nin Trend Micro’nun bulut hizmet sağlayıcıları programına (Trend Ready for Cloud Service Providers Program) katılarak, Trend Micro çözümlerinin müşterilerine uygun olduğunu onayladı. Bulut üzerindeki veriler için yeteneklerini geliştirecek olan CSC, tehdit tespiti ve korumasıyla müşterilerine karşı gerçekleştirilen siber saldırıların algılanması ve etkisinin azaltılmasını sağlayacak.

Özellikle Amerika Birleşik Devletleri’nde sistem entegratörü olarak faaliyet gösteren CSC, 98 binin üzerinde çalışanı ve yıllık 16 milyar doları aşan cirosuyla dünyanın en büyük sistem entegratörlerinden biri. Trend Micro ABD Kanal Satışlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Partha Panda, “CSC gibi endsütrinin önde gelen şirketleriyle çalışmalar yapmak, hızla gelişen tehditler karşısında kurumsal güvenlik çözümlerinin gücüne güç katıyor. Gelişmiş saldırılar tarafından kurumlarınağlarında kuşatma altında tutulduğunu anlıyoruz ve günümüz zorluklarına olduğu kadar olası açıklara karşı da mücadele etmeye hazırız. Bu işbirliğinden faydalanacak CSC müşterileri, verileri güvenle saklanırken, kendi işlerini de başarılı bir şekilde yürütebilecekler.” şeklinde konuştu.

Karmaşık saldırılara karşı Deep Security ve Deep Discovery ürünleriyle gerçek zamanlı olarak küresel tehditlere karşılık veren Trend Micro Smart Protection Network, gelişmiş yapısıyla kurumlara güç katıyor. Trend Ready for Cloud Service Providers Program üyesi olarak CSC, bulut altyapısının Trend Micro ürünleriyle entegre çalışarak destek verebildiğini onayladı. Bin 900’ün üzerinde profesyonel ve küresel siber güvenlik ağı ile CSC siber güvenlik, hem kamu hem de özel kurumlara dünya çapında siber güvenlik sağlıyor.

Bağımsız bir siber güvenlik sağlayıcısı olarak, hizmet şeklinde sunulan teknolojilerin en iyi karışımını müşterilerine sunduklarını belirten CSC Siber Güvenlik Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Samuel Visner, “Güvenilmez siber dünyada işletmeler ve kamu kurumlarının güvenle hareket edebilmelerini sağlayan piyasadaki en iyi siber teknolojileri kullanan Trend Micro ürünleri bizim çözüm portföyümüzün bir parçası.” ifadelerini kullandı.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Yıldıray Gökkaya

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir