Sosyal medya

Aksesuar

HyperX, Alloy Elite 2 mekanik oyun klavyesi duyuruldu

HyperX Alloy Elite 2 (2)

Kingston Technology’nin oyun birimi HyperX tarafından, Alloy Elite 2 mekanik oyun klavyesi duyuruldu. Yeni Alloy Elite 2, uzun ömürlü bir kullanım vadediyor. HyperX tarafından belirtildiği üzere Alloy Elite 2, anahtar başına 80 milyon ömür boyu tıklama oranı için tasarlanmış.


İlginizi çekebilir: HyperX Stinger serisine, üç yeni oyuncu kulaklığı ekleniyor!

reklam
Aorus reklamı

HyperXAlloyElite_3 (1)

HyperX Alloy Elite 2, oyuncuların beklentilerini karşılamak için tasarlanmış

Klavye üzerinde, hızlı erişim düğmeleri ve ses seviyesi ayarlama tekerleğine sahip özel medya tuşları bulunan Alloy Elite 2 modelinde, daha fazla LED ve RGB aydınlatma için çift katmanlı şeffaf tuş kapakları da bulunuyor. Alloy Elite 2 modelinde bulunan LED ışık çubuğu, her bir tuş için özel olarak tasarlanmış dinamik RGB efektlerine sahip. Dayanıklılığı ile öne çıkan Alloy Elite 2 modelinde, yeterli mukavemeti sağlayabilmek adınaysa çelik çerçeveler tercih edilmiş. Klavye, parlaklık, aydınlatma efektleri ve oyun modu için hızlı erişim düğmelerine sahip olup; beraberinde bulunan özel medya düğmeleri ve büyük bir ses seviyesi ayarlama tekerleği sayesinde, birçok fonksiyona hızlı erişim sağlamakta. Alloy Elite 2 ayrıca, USB 2.0 geçişi, %100 yanlış tuş algılama/önleme ve aynı anda basılan tüm tuşları doğru algılama özelliğine de sahip.

HyperXAlloyElite2

Adventure İstanbul

Genel anlamda bakıldığında Alloy Elite 2, dayanıklı bir çelik çerçeve ile tasarlanmış; tam özellikli bir RGB mekanik oyun klavyesi. Yazılım yönünde de rakiplerinden geri kalmayan Alloy Elite 2, “NGENUITY” yazılımı aracılığıyla sezgisel aydınlatmaları ve efektleri de otomatik olarak ayarlayabiliyor. Kişiselleştirme opsiyonları da sunan HyperX Alloy Elite 2, kullanıcıların üç adete kadar profil kayıt etmelerine de olanak sağlıyor. Ayrıca “NGENUITY” yazılımı ile özelleştirme deneyimini geliştirmeniz de mümkün kılınmış. NGENUITY ile, tuş başına aydınlatma efektlerini, oyun modu ve makro ayarlarınızı kişisel zevklerinize göre ayarlamanız mümkün. Günümüzde, oyun konsollarının popülaritesinin artmasıyla da beraber Alloy Elite 2, PC, PlayStation 4 ve Xbox One uyumluluğu sayesinde herhangi bir problem yaşamadan birçok farklı konsolda sorunsuzca kullanılabiliyor. Ve son bir hatırlatma; sosyal mesafenizi korumayı, maskenizi düzgün bir biçimde takmayı, ve ellerinizi bol bol yıkamayı unutmayın!

Teknik Özellikler:

Anahtar: HyperX Switch
Tip: Mekanik
Arka aydınlatma: RGB (16.777,216 renk)
Işık efektleri: Her tuşa özel RGB aydınlatma 1 ve 5 parlaklık seviyesi
Yerleşik bellek: 3 profil
USB 2.0 geçişi: Var
Yanlış tuş algılamayı önleme: %100 anti ghosting
Aynı anda basılan tuşları doğru algılama: N-key modu
LED gösterge: Var
Medya kontrolü: Var
Oyun Modu: Var
OS uyumluluğu: Windows® 10, 8.1, 8, 7
Tuş Anahtarları
Anahtar: HyperX Red
Çalışma biçimi: Doğrusal
Etkinleştirme kuvveti: 45 g
Tuşların hareket mesafesi: 1.8 mm
Toplam mesafe: 3.8 mm
Kullanım ömrü (tuş vuruşları): 80 milyon
Kablo
Tür: Bağlı, örgülü
Uzunluk: 1.8 m
Boyutlar
Genişlik: 444.0 mm
Derinlik: 174.0 mm
Yükseklik: 37.4 mm
Ağırlık (Klavye ve kablo): 1530 g

Motosikletler ve teknoloji ile ilgili yenilikleri yakından takip etmeyi seven; aynı zamanda metal müzik tutkunu Hardware Plus yazarı

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aksesuar

watchOS 7.3 güncellemesi çıktı! Yeni kadran eklendi

watchos 7.3

Apple bugün, watchOS 7 işletim sisteminin Eylül ayında yayınlanan üçüncü büyük güncellemesi olan watchOS 7.3 güncellemesini yayınladı.


İlginizi çekebilir: iOS 14.4 yayınlandı, işte tüm yenilikler!

reklam
Aorus reklamı

watchOS 7.3 yenilikleri neler?

watchOS 7.3, Apple Fitness+ aboneleri için “Yürüme Zamanı” özelliği ekliyor. Bu özellik, Antreman uygulamasında yürüyüş yapan kullanıcılar için antreman sırasında ilham verici verici hikayeler dinleyebilecekleri bir ses deneyimi ekliyor. Yürüme Zamanı, müzik sanatçıları, sporcular ve diğer etkili kişilerden Apple Watch sahiplerinin ve Apple Fitness+ abonelerinin yürürken dinleyebileceği hikayeler sunuyor.

WatchOS 7.3 güncellemesiyle EKG işlevselliği Japonya, Mayotte, Filipinler ve Tayland’a genişlerken; Japonya, Mayotte, Filipinler, Tayvan ve Tayland’a düzensiz kalp ritmi bildirimleri de geliyor.

Adventure İstanbul

Güncelleme, gün boyunca hareketle değişen şekillere sahip Pan-Afrika bayrağının (siyah, kırmızı ve yeşil) renklerinden ilham alan yeni bir Unity Kadran ekliyor. Ayrıca tercihlerde siyah, kırmızı, yeşil ve sarı renk seçeneklerinin yanı sıra siyah/gri renk seçeneği de bulunuyor.

apple watch unity face


İşinize yarayabilecek indirimli ve kullanışlı ürünleri sizin için HepsiBurada üzerinden listeledik.


watchOS 7.3 yeni özellikler, iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri içerir:

  • Pan Afrika bayrağından esinlenilmiş ve şekiller siz hareket ettikçe değişerek yalnızca size özel bir kadran oluşturan Birlik saat kadranı
  • Antrenman uygulaması ile siz yürürken misafirlerin ilham verici hikâyelerini paylaştıkları bir sesli deneyim olan Apple Fitness+ üyeleri için Yürüme Zamanı
  • Japonya’da, Mayotte’de, Filipinler’de ve Tayland’da Apple Watch Series 4’te veya daha yenisinde EKG uygulaması
  • Japonya’da, Mayotte’de, Filipinler’de ve Tayland’da Düzensiz Kalp Ritim Bildirimleri
  • Büyütme etkinleştirildiğinde Denetim Merkezi’nin ve Bildirim Merkezi’nin yanıt vermeyen bir duruma gelmesine neden olabilen bir sorunu düzeltir

 

Devamını oku

Aksesuar

Logitech Video Konferans Sistemleri! Rally Bar, Rally Bar Mini ve RoomMate.

Yazan:

Logitech, Microsoft Teams ve Zoom gibi günümüzün  video konferans platformlarıyla uyumlu çalışan yeni nesil ürünleri ve PC tabanlı çözüm portföyüyle video konferans sistemlerinde çıtayı yükseltmeyi hedefliyor. Farklı ölçeklerdeki toplantı odaları için tasarladığı Logitech Rally Bar, Logitech Rally Bar Mini ve Logitech RoomMate modellerine yakından bakalım.


İlginizi Çekebilir; Logitech G733 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı | Türkiye’de satışa çıktı!

reklam
Aorus reklamı

 

Adventure İstanbul

Yeni Nesil Ürün Potföyü!

Logitech’in yeni nesil ürün portföyü, esnek toplantı odası çözümleri için yeni bir örnek oluşturuyor. Orta büyüklükteki toplantı odaları için özel olarak tasarlanmış yeni Logitech Rally Bar ve küçük odalar için tasarlanan Logitech Rally Bar Mini,  toplantıları dönüştürüyor. Büyük toplantı odalarını tamamlayan yeni Logitech RoomMate ise kullanıcıların PC veya Mac olmadan, Logitech’in Rally Plus gibi kameralarında video konferans sistemini çalıştırmalarına olanak tanıyan özelliğiyle öne çıkıyor.

Logitech Nasıl Değerlendirdi?

Yeni nesil video konferans çözümleriyle ilgili konuşan Logitech Türkiye ve Orta Asya Ülkeleri Pazarlama Müdürü Birol Sülük, “ İş dünyasında hız ve verimliliği artıran video konferans sistemleri artık günümüzde iş yapış şekillerini değiştirmenin yanı sıra çalışan mutluluğunu ve motivasyonunu da pozitif yönde etkiliyor. Logitech’in amacı da dünya genelinde değişen bu iş kültürüne, her ölçekten kuruma, üstün teknolojisiyle kullanımı kolay, verimliliği artıran, düşük maliyetli ürünlerle katkı sunmak. Yeni nesil video konferans ürün portföyümüzle de bu alandaki başarımızı daha da ileri taşıyacağımıza inanıyoruz.” dedi.

Logitech Rally Bar ve Rally Bar Mini’nin özelliklerine bakıyoruz;

  • 4K’ya kadar çözünürlüğe sahip mercekler: Pürüzsüz motorlu yatay ve dikey kaydırma ve yüksek çözünürlüklü mercek yapısına sahiptir.
  • Yüksek Ses kalitesi: Her iki video konferans çözümünde, ultra düşük distorsiyonlu hoparlörlere iletilen kristal netliğinde sesle, odanın her noktasına aynı kalitede ses aktarımı odayı dolduran ses sağlar. Uyarlanabilir bir hüzmeleme mikrofon dizisi, her koltuktaki sesleri konuşma netliğiyle alır, aktif konuşmacıya odaklanarak daha yüksek ve yumuşak sesleri otomatik olarak dengeler, istenmeyen gürültüyü de bastırır. Ayrıca, patentli bir titreşim önleyici süspansiyon sistemi, duvar, sehpa veya masalardan kaynaklı hoparlör titreşimlerini en aza indirir.
  • Tasarımına Bakış: Rally Bar ve Rally Bar Mini, zarif, minimalist bir görünüm için şık, yuvarlak kenarlara sahiptir. Hoparlörlerde geri dönüştürülmüş polyester kumaş içeren her iki cihaz, modern toplantı odalarının estetiğini tamamlamak için grafit veya beyaz renk versiyonlarıyla tasarlanmıştır.
  • Yerleşik yapay zekâ ile süper akıllı: Her iki video konferans sistemi de Logitech RightSense teknolojisi ve bilgisayarla görmeye ayrılmış ikinci bir kamera olan AI Viewfinder ile donatılmıştır. Kamera insan figürlerini gerçek zamanlı algılar ve Logitech RightSight sayesinde otomatik çerçeveleme ve kamera kontrolünün hassasiyetini artırır.
  • Kurulumu, yönetimi ve izlemesi son derece kolay: Rally Bar ve Rally Bar Mini, çok yönlü, hepsi bir arada tasarımın ötesinde düşük karbon ayakizli, basit ve güvenli kurulum sağlayan olağanüstü kablo yönetimi ve esnek montaj seçeneklerine sahiptir. Logitech Sync veya tercih ettiğiniz cihaz yönetimi panosunu kullanarak video barları tek bir platformdan kolayca izleyebilir ve yönetebilirsiniz. Ayrıca, özellikle toplantı odası kapasitesi önemli olan karma ofislerde, kişi sayısı gibi ölçümlerle konferans odalarınızın nasıl kullanıldığına dair iç görüler edinebilirsiniz.

 

Devamını oku

Aksesuar

Logitech, G733 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı | Türkiye’de satışa çıktı!

Yazan:

Oyun teknoloji ve ekipmanları üreticisi Logitech G, performansıyla öne çıkan yeni G733 Kablosuz Oyuncu Kulaklığını Türkiye’de satışa çıkardığını duyurdu. Oyun severlerin dikkatini çekecek oyuncu kulaklığı, konfor ve dayanıklılığı yüksek performanslı işitme ve konuşma teknolojileriyle bir araya getirdiğini belirtiyor. Logitech G733 için çok heyecanlı olduklarını vurgularken  Türkiye Pazarlama Müdürü Birol Sülük, “Oyun, günbegün hayatımızın daha büyük bir parçası haline geliyor. Ekipmanlar ise e-sporda başarılı olmanın en önemli faktörlerinden biri. Oyun sektöründe tüm dünyadaki değişimi, trendleri yakından takip ederek yüksek performanslı oyuncu ekipmanları üretmeye devam ediyoruz. Logitech G G733 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı da oyuncuların herhangi bir kablo ya da kısıtlayıcı faktör olmaksızın ihtiyaç duydukları performans, iletişim ve konforu sağlıyor. Farklı renk opsiyonları ile oyuncuların tarzlarını oyuna yansıtmasına imkân tanıyor.” diye konuştu.


İlginizi Çekebilir; Logitech MK850 Kablosuz Klavye ve Mouse Seti Yeniden Satışta!

reklam
Aorus reklamı

20 metreye kadar kablosuz kapsama alanı sunuyor.

Adventure İstanbul

Logitech G’nin farklı renk alternatifleri sunan G733 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı, kullandığı ekipmanlarla performansı ve rahatlığı artırmak isteyen oyuncuların dikkatini çekecektir. 20 metreye kadar kablosuz kapsama alanı olan ürünün BLUE VO!CE teknolojisine sahip çıkarılabilir mikrofonu ve 29 saatlik pil ömrü mevcut. Yeni oyuncu kulaklıkları, daha güçlü, net ve temiz bir ses için PRO-G sürücüye ve oyun deneyimini profesyonelleştiren DTS 2.0 yeni nesil surround ses sistemine de sahip.

Özelliklerine Bakış;

278 gram ağırlığındaki Logitech G733, beyaz, mavi, lila ve siyah renk seçeneklerini sunuyor. Ters çevrilebilir süspansiyonlu kafa bantları ve yumuşak çift katmanlı hafızalı köpük kulak süngerleri ile birlikte geliyor.

Devamını oku

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

HWP COIN’den Haberler