Sosyal medya

İnceleme

HONOR MagicBook X 15, Hafif ve Şık Tasarımıyla Türkiye’de

HONOR’un yeni dizüstü bilgisayarı MagicBook X 15, hafif alüminyum kasası ve şık tasarımıyla öne çıkmayı başarıyor. 30 dakikalık şarjla yarım gün kullanılabilme özelliğine sahip olan dizüstü,   göz sağlığını koruyan FullView ekranıyla dikkat çekmeyi başarıyor.


Göz atmak isteyebilirsiniz: 100TL FARKA DEĞER Mİ? | Xiaomi Mi 11 Lite vs Redmi Note 10 Pro


HONOR, MagicBook dizüstü bilgisayar serisinden HONOR MagicBook X 15’i Türkiye’de satışa sunduğunu duyurdu.  Gücünü Intel® Core i5-10210U işlemciden alan HONOR MagicBook X 15, hafif ve kompakt  yapısıyla aynı anda birden fazla görevi tamamlayabilmenizi sağlayan özelliklere sahip.

HONOR MagicBook X 15, 10,5 saatlik batarya ömrüne sahip olmasının yanı sıra 30 dakikalık şarjla yarım gün kullanım imkânı da sunduğunu duyuruyor. USB-C girişi ile gelen MagicBook X 15, sadece bir saatte yüzde 70 oranında şarj düzeyine ulaşabiliyor.

FullView Ekran Teknolojisi

15,6 inç boyutunda ekrana sahip olan cihaz, Eye Comfort HONOR FullView ekrana sahip. Özellikle canlı renkleri ve gerçekçi görselleriyle kullanıcıların ekrandaki her detayı yakalamalarına imkân sağlıyor. Sol ve sağda 5.3mm’lik ince çerçeveyle çevrili yüzde 87’lik ekran/gövde oranı sunan ekran karşısında uzun süre vakit geçirenler için Düşük Mavi Işık ve Titreşim Yapmayan Ekran konusunda TÜV Rheinland sertifikalarına sahip. DC ışık azaltma teknolojisini de barındıran HONOR MagicBook X 15, tüm bu özellikleriyle uzun bir iş gününde bile kullanıcıların göz sağlığını koruyacağını belli ediyor.

Hafif ve Şık Tasarım Özellikleri

MagicBook X 15,  1,56 kg ağırlığa ve 16,9 mm’lik ultra ince, tasarım özellikleriyle hafif ve şık bir görüntü yakalıyor.  1920×1080 çözünürlüklü LCD ekrana sahip cihaz  ekran üzerindeki kaplama sayesinde parlamayı azaltırken direkt gün ışığında bile kaliteli görseller sunmayı ihmal etmiyor. Uzay Grisi renginde satışa çıkan dizüstü bilgisayar, şık alüminyum kasasıya sahip. HONOR MagicBook X 15, Intel Core i5-10210U işlemciyle birden fazla görevi aynı anda başarıyla tamamlayabiliyor. Dizüstü bilgisayar, yüksek yoğunluklu ve ince fan yapraklarıyla ısı dağıtımını yayıp, aşırı ısınma yapmadan akıcı bir soğutma performansı sergiliyor.

Çoklu Ekran Özelliği

HONOR MagicBook X 15’in çoklu-ekran özelliğiyle akıllı telefon ve dizüstü bilgisayarınızla çalışmak oldukça kolaylaşıyor. Basit bir tuş dokunuşuyla HONOR akıllı telefon ve dizüstü bilgisayarınız arasında bağlantı kurabilir ve bilgisayarınızda akıllı telefonunuzun ekranını görebilirsiniz. Ayrıca dosyaları sürükle-bırak şeklinde aktarabilirsiniz. Ayrıca HONOR MagicBook X 15’in güç tuşunda yer alan parmak izi okuyucusu sayesinde de hızlı ve güvenli bir şekilde profilinize giriş yapabilirsiniz.

HONOR MagicBook X 15, Vatan Bilgisayar mağazaları ve online satış kanallarında 6.999 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Dilşah İlan

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir