Sosyal medya

Haber

ESET’le hem güvende ol hem İngilizce öğren!

49 Euro değerinde 1 aylık online İngilizce eğitimi hediye

ESET, kullanıcılarına tam 49 Euro değerinde 1 aylık online İngilizce eğitimi hediye ediyor. 30 Kasım tarihine kadar ESET NOD32 veya ESET Smart Security ürünü satın alarak aktive eden herkes bu imkandan faydalanabiliyor. Konu hakkındaki basın bültenini aşağıdan okuyabilirsiniz.

“ESET’le hem güvende ol hem İngilizce öğren!

ESET Türkiye, bu kampanyayı dünyanın en büyük online İngilizce dil eğitim kuruluşlarından olan EF Englishtown işbirliğiyle gerçekleştiriyor.

Dünya çapına yayılmış öğretim kadrosuyla EF Englishtown, 20 milyondan fazla kişinin İngilizce konuşmasına yardımcı oldu.

15 Ağustos – 30 Kasım 2014 tarihleri arasında ESET NOD32 veya ESET Smart Security ürünü satın alarak aktive eden herkes 49 Euro değerindeki online İngilizce eğitim imkanından faydalanabiliyor.

49 Euro değerinde 1 aylık online İngilizce eğitimi hediye

49 Euro değerinde 1 aylık online İngilizce eğitimi hediye

 

Yeni ve derinlikli algılama teknolojilerine sahipler

Türkiye’nin en çok tercih edilen antivirüs yazılımları olarak öne çıkan ESET NOD32 ve ESET Smart Security, bilgisayar sistemlerini hedef alan virüs, truva atı, solucan, rootkit, botnet, oltalama teknikleri ve casus yazılımlar gibi kötü amaçlı yazılımlara karşı en yeni teknolojiyle ve geliştirilmiş algılama metotlarıyla hareket ediyor.

Yeni saldırı uygulamalarıyla mücadele etmek üzere hazırlanan 7’inci versiyonuyla dijital güvenlik sunan NOD32 ve Smart Security, yeni geliştirilen Exploit Blocker (Suistimal Önleyici) uygulamasıyla sıfırıncı gün tehditleri olarak da bilinen, yeni ve keşfedilmemiş kötü amaçlı yazılımlara karşı karşı koruma sağlıyor. Yazılımlarda yer alan ve antivirüs sektöründe yeni ufuklar açan bir başka yeni uygulama olan Advanced Memory Scanner (Gelişmiş Bellek Tarayıcı) ise diğer teknolojilerin saptayamadığı ve tarayıcı gizlenme tekniklerini kullanarak algılanmaktan kaçınan kötü amaçlı yazılımlardan korunmaya yardımcı oluyor.”

Hedeflediğinden 25 kat fazla para toplayan bir proje!

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Murat Halilbeyoğlu

Nobody knows...

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval