Sosyal medya

Kripto Para

Dolce&Gabbana İlk NFT Koleksiyonunu Tanıttı!

Yüksek kaliteli giyim markası Dolce&Gabbana, ilk koleksiyonu “Collezione Genesi”nin lansmanı ile Non-Fungible Token (NFT) dünyasına adım attı.

Dolce&Gabbana NFT alanına adım atan son popüler marka oldu. Collezione Genesi, Domenico Dolce ve Stefano Gabbana tarafından kişisel olarak tasarlanan, türünün tek örneği, 9 parçalı bir koleksiyon. Parça, yalnızca Polygon Network destekli bir NFT pazar yeri olan UNXD için tasarlandı.

“Bu koleksiyonun NFT’lerin geleceğini temsil ettiğine inanıyoruz. Metaverse ve evrenin bir arada var olmasının ve hem bütünleşik hem de eklemeli olmasının bir yolu. Koleksiyonerlerimiz ve topluluğumuz için nasıl harika bir deneyim yaratabileceğimizi düşünmek için çok zaman harcadık.”


İlginizi Çekebilir: realme Laptoplar Çok Yakında Ülkemizde Satışa Çıkacak!


NFT’ler küresel markaların dünya çapındaki hayranları ve izleyicileriyle bağlantı kurmasının bir yolu haline geliyor. Ortaya çıkan özel pazarlar, bu borsalardaki işlem hacimlerini artıran bir eğilim gösterdi.  UNXD ve Dolce & Gabbana arasındaki ortaklık, NFT’lerin benimsenmesine katkıda bulunmayı amaçlıyor. Collezione Genesi müzayedesinin 28-30 Eylül tarihleri ​​arasında açılması planlanıyor. D&G tarafından yapılan açıklamada şunlar ifade edildi:

“Collezione Genesi müzayedesi 20 Eylül’de UNXD’de başlayacak ve 28-30 Eylül tarihleri ​​arasında her ürün kategorisi için farklı kapanış tarihleri ​​olacak. Beyaz liste şimdi  UNXD.com’da açıldı , tam hesap kaydı ve Metamask cüzdan bağlantısı önümüzdeki hafta açılıyor.”

UNXD’de yer alan açıklamaya göre ünlü tasarımcılar koleksiyonu Venedik’ten ilham alarak fizik ve metafiziğin birleştiği bir ada hayal etti. Bu hayalin yansıması olarak da dünyanın ilk hem fiziksel hem de dijital lüks NFT koleksiyonu ortaya çıktı. Twitter’dan yapılan bir açıklamada da koleksiyonda yer alan her bir parçanın binlerce saatlik emeğin sonucu ortaya çıktığı ve bir gün müzeye konacağı belirtildi. Koleksiyon satışı Ethereum ile yapılacak.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Sena Sarıoğlu

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme Bölümü 4. sınıf öğrencisi. Blok zincir teknolojisi ve kripto para birimlerine yönelik çalışmalar yapıyor. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir