Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Dell’in yeni ürünleri Türkiye’de

Bugün İstanbul Renaissance Otel’de gerçekleştirilen basın etkinliğiyle Dell, yepyeni mobil ürünler tanıttı. Aralarında dünyanın en ince ve en hafif iş istasyonu Dell Precision m3800’ün de bulunduğu yeni Dell ürünleri hakkında detaylı bilgiler sizlerle:

Basın Bülteni

Dell ailesinin yeni ürünleri Türkiye’de…

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketi Dell, sektördeki en ince ve en hafif taşınabilir iş istasyonu Precision M3800, Latitude serisinin yeni ultrabook üyeleri E7240 ve E7440 ile ailenin yeni tableti Dell Venue™ Pro’yu Türkiye’de satışa sundu. 

İstanbul, 27 Kasım 2013 – Dünyanın en gelişmiş uçtan uca çözüm sağlayıcısı olmaya yönelik çalışmalarıyla dikkat çeken Dell, iş istasyonu, tablet ve Latitude ailesinin yeni ürünlerinin Türkiye tanıtımını gerçekleştirdi.

Dell Gelişen Pazarlar Bölgesi Son Kullanıcı Ürünleri Pazarlama Müdürü Burak Ereren: “Dell ailesine eklenen heyecan verici bu yeni üyeler hem kurumsal kullanıcıları hem de BT yöneticilerini memnun edecek özelliklere sahip. Bu yeni seriler ile müşterilerimizin çalışma alanlarına dokunmatik yetenekler ekleyerek, günümüzün dinamik iş gücünün ihtiyaçlarını karşıladık ve taleplerini yerine getirdik. Yeni Latitude 7000 Serisi, güvenlik, yönetilebilirlik, dayanıklılık ve güzel tasarımla tamamlanan kurumsal dizüstü bilgisayar alanını yeniden tanımlamak amacıyla ödüllü XPS ve Latitude 6430’u temel alarak geliştirildi” dedi. Ereren günümüzde insanların teknolojiden en üstün deneyimi beklediklerinin altını çizerek: “Kullanıcılar internete sürekli bağlı kalabilmek ve diledikleri yerde yanlarında bulundurmak için mobil teknolojilere güveniyor. Dell Venue™ Pro 11 tabletimiz ise kullanıcılara Dell’den bekledikleri mükemmel deneyimi diledikleri şekilde, zamanda ve yerde gurur duyacakları bir tasarımla çalışmalarını mümkün kılan bir performansla veriyor” şeklinde konuştu.

İş hayatına yönelik yeni Latitude Ultrabook™

Güvenli, yönetilebilir ve dayanıklı ticari PC serisinin en yeni üyeleri olan Latitude E7240 ve E7440 Ultrabook™ ince tasarımı, kaliteli gövde ve dayanıklılığı bir araya getirerek, her büyüklükteki şirket için geniş çözüm seçenekleri sunuyor. Ultrabook’lar dokunmatik ekran seçenekleri ile müşterilerle daha iyi etkileşim sağlayan, öğrencilerin etkileşimlerini güçlendiren, hasta hizmetlerini iyileştiren ve çalışma arkadaşları arasındaki işbirliğini artıran kurumsal dokunmatik cihazlar alanında sektörde öncülük yapıyor.

Latitude-E7240

Yeni Latitude 7000 Serisi’nin bu iki yeni ürünü; güvenlik, yönetilebilirlik, dayanıklılık ve şık tasarımla tamamlanan kurumsal dizüstü bilgisayar alanını yeniden tanımlamak amacıyla ödüllü XPS ve Latitude 6430’u temel alarak geliştirildi. Seride sınıfının en iyisi olan Dell Veri Koruma çözümleri, Dell Veri Koruma| Şifreleme  ile kapsamlı şifreleme ve Dell Veri Koruma|Korumalı Çalışma Alanı ile gelişmiş doğrulama ve en yeni kötü amaçlı yazılım koruma özellikleri sayesinde dünyanın en güvenli Ultrabook’ları olma özelliğine sahip. Dell, BT alanında zaman ve masraftan tasarruf edilmesine yardımcı olacak şekilde geliştirilen bu cihazlarla, sektörün en iyi yönetilebilir ticari PC’lerini, daha hızlı kurulum, daha iyi izleme ve daha kolay güncelleme için özel Intel vPro uzantıları ve otomatik araçlarla birlikte sunuyor.

Dell’in dayanıklılık konusundaki tutkusu da Latitude kurumsal PC ailesinde de vücut buluyor. Latitude Ultrabook ve dizüstü bilgisayarların her biri, fırçalanmış alüminyum, güçlendirilmiş magnezyum alaşım, güçlü çelik menteşeler, dokuma karbon lifi, dayanıklı toz boya kaplı alt gövde, sıvı dökülmesine dayanıklı klavyeler ve LCD mühürleri gibi en iyi malzemeler kullanılarak üretildi. Buna ek olarak, Dell’in dokunmatik ekranlarının tamamında en iyi görüntüleme deneyimleri, dokunmatik hassasiyet, parlaklık ve dayanıklılık özellikleri de yer alıyor. E7240 ve E7440 serilerinin de içinde bulunduğu Latitude 7000 dokunmatik ekranlarda, sektörün genelinde dizüstü bilgisayarların ekranlarında ağırlıklı olarak kullanılan malzeme olan soda kireç camına kıyasla, çizilmelere karşı 10 kata kadar daha yüksek direnç sağlayan  Corning® Gorilla® Glass NBT™ kullanıldı. Latitude dizüstü bilgisayarlar, StrikeZone™ darbe emiciler, Fast Response Free-Fall sensörler ve kauçuk sabit sürücü koruması ile birlikte sunuluyor. Latitude ailesi, önceki üç ürün neslinde de üçüncü taraflarca yapılan ve MIL-STD 810G olarak bilinen dayanıklılık testlerinde rakiplerinden daha iyi performans gösterdi. Dell Latitude E7240 ve E7440, dokunmatik sistemlerle tüketicilerle buluşuyor. 

Dell Venue Pro: Kolayca Bağlanın, Paylaşın ve Erişin

Dell’in tanıtımını gerçekleştirdiği ve satışa sunduğu bir başka ürün de Dell Venue™ Pro 11 tablet oldu. Venue™ Pro 11 insanlara hareket halindeyken ihtiyaçlarını karşılayacak kapsamlı ebat ve işlevler sunmak için tasarlandı. Klavye ve stylus seçenekleri ile tamamlanmış Windows 8.1 tabanlı tablet, son kullanıcıların sevdiği düzeyde performansı, tasarımı ve hızlı çözüm oluşturabilme özelliğini bir araya getiriyor. Venue™ Pro 11 aynı zamanda da BT departmanlarına tam uyumlulukla, güncel Windows uygulamalarıyla ve Microsoft Office entegrasyonu ile mevcut kurumsal ortama entegre olabilme özelliği de sunuyor.

Venue™-Pro-11

Tablette de opsiyonel olarak TPM gibi gelişmiş güvenlik özellikleri ve hizmetleri yer alıyor. Sunduğu uzun pil ömrü ile mesafe artık endişe konusu olmaktan çıkıyor. Kullanıcılar cihazla birlikte sunulan Office 2013 Home & Student ve opsiyonel olarak sunulan Dell Active Sylus ile üretkenliklerini koruyabiliyor. Dell Venue 11 Pro Ultrabook gücüyle 2’si 1 arada tablet esnekliğini, ayrılabilir klavye rahatlığını ve masaüstü bilgisayar deneyimini sunuyor. Rakip tabletlerin aksine Dell Venue 11 Pro kullanıcılar tarafından çıkarılabilen/yenisi takılabilen bir pile sahip. Geniş, Full HD ekranı geniş izleme açıları ile içerikleri mobil durumdayken bile kolay okunabilir ve yaratılabilir kılıyor. Dell Venue 11 Pro bir dizi klavye ve stylus seçeneği ile birlikte satışa sunuluyor.

Dünyanın en ince ve en hafif mobil iş istasyonu Precision M3800 Türkiye’de

Dell en ince ve en hafif 15 inçlik gerçek mobil iş istasyonu olan Dell Precision M3800’i Türkiye’de de satışa sunduğunu açıkladı. Ultra ince yapısıyla birlikte güzel tasarımı, iş istasyonu sınıfında bir performansla birleştiren Dell, görüntü ve ortamlarına uygun hareket kabiliyeti, güç ve tarz sahibi bir tasarım arayan dijital içerik üreticileri ve mühendislere benzersiz bir sistem sunuyor.

dell-m3800

Dell’in yeni ürünü Dell Precision M3800, 18 mm’den daha az olan kalınlığa ve 1.88 kg’dan başlayan ağırlığa sahip. Ayrıca çift soğutma sistemi ve NVIDIA® Optimus™ teknolojisiyle donatılan M3800, 10 saat 6 dakikaya kadar çıkabilen bir pil ömrü sunuyor. M3800, çekim sırasında videoların düzenlenmesini, CAD fikirlerinin müşterilere şık bir şekilde sunulmasını ve hareket halindeyken 3D animasyonların dönüştürülmesini ve modelleme yapılmasını sağlıyor.

Sony’nin yeni Cyber-Shot kameraları farklı bir deneyim sunuyor

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Yıldıray Gökkaya

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir