Sosyal medya

Oyun

Dedektif olmak mı istiyorsunuz? Bu oyunu oynamalısınız!

CSI Hidden Crimes
CSI Hidden Crimes

Dedektif olmak isteyenler için harika bir oyun. CSI: Hidden Crimes

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çoğumuz yabancı dizilerden CSI: NY, CSI: Miami, Cold Case gibi dizileri izlemişizdir. Oradaki dedektiflerin cinayeti çözme yetenekleri hepimizi can damarımızdan vuruyor. Mutlaka hepimiz “Ben olsam daha çabuk bulurdum!”, “Katil kesin gözlüklü adam” gibi cümleleri kullanmışızdır bu tarz dizileri izlerken. Şimdi bunu gerçekleştirme şansınız var!

Play Store’da bulunan bu dedektiflik oyununun adı CSI: Hidden Crimes. Oyun bildiğimiz CSI: NY tarzında bir oyun. Katilin kim olduğunu, cinayet aletinin ne olduğunu, kimlerin yardım ve yataklık ettiğini bulmaya çalışıyoruz. Oyunun ana mantığı saklı objeleri bulmaya dayanıyor. Saklı objeleri bularak yıldızlar kazanıyorsunuz. Bu yıldızları kullanarak sorgu yapabiliyor, şüpheli cihazların taramasını yapabiliyor, ceset üzerinde araştırma yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda bu yıldızlar sayesinde bölüm atlayabiliyorsunuz.

Oyunda seviye atladıkça katili bulma süreciniz zorlaşıyor. Aynı zamanda seviye atladıkça karakterinizin kıyafetlerini ve aksesuarlarını değiştirebiliyorsunuz. Oyun başlangıç aşamasında ücretsiz. Fakat “dilerseniz”  uygulama içi satın alma yöntemini uygulayabilirsiniz. Bunu yaptığınız takdirde oyunda daha hızlı bölüm atlayabilir, karakterinize daha çok yenilik katabilirsiniz.

Oyunda şimdilik Türkçe dil desteği yok. Bütün android platformlarda oynayabilirsiniz. Açıkçası telefondan oynamaktansa tablette oynamanız daha iyi olacaktır. Zira zaten saklı olan objeleri küçük ekranda bulmak biraz zor olabiliyor. Oyunu indirmek isteyenler oyunu buradan indirebilirler.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Uğur Karapaça

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval