Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Beymen Club’tan alışveriş yapan, Nokia Lumia 520 kazanıyor

4-6 Ekim tarihleri arasında Beymen Club mağazalarından 1500 TL ve üzeri alışveriş yapanlar Nokia Lumia 520 kazanıyor! Hem alışveriş keyfini Beymen Club kalitesiyle yaşayın hem de üstün görüntüleme teknolojileriyle fark yaratan Nokia Lumia serisinin bu eğlenceli üyesine ücretsiz sahip olun!

Nokia Lumia ailesinin en eğlenceli üyelerinden olan Nokia Lumia 520, 4-6 Ekim tarihleri arasında Beymen Club mağazalarından 1500 TL ve üzeri alışveriş yapanlara hediye ediliyor!

Windows Phone 8 işletim sisteminin yanı sıra üstün görüntüleme kalitesi ve uygulama zenginliğiyle de dikkat çeken Nokia Lumia 520, ücretsiz müzik servisi ve dört inçlik süper hassas dokunmatik ekranıyla akıllı telefon deneyimini en üst seviyelerde yaşatıyor.

lumia-520

Sonbahar-kış alışverişlerini Beymen Club’tan yapan alışveriş severler Nokia Lumia 520’ye ücretsiz sahip olma imkanı yakalıyor! 4-6 Ekim tarihlerinde siz de bir Beymen Club mağazasından 1500 TL ve üzeri alışveriş yapın, hem şehrin en trend tasarımlarını yakalayın hem de çok özel bir telefon aracılığıyla Nokia Lumia serisinin renkli dünyasıyla tanışın!4

Android’inizi hem şarj eden hem de virüsten koruyan cihaz

Bunlar da ilginizi çekebilir
Yıldıray Gökkaya

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval