Sosyal medya

Haber

ASUS ürünleri Arçelik ve Beko mağazalarında da satılacak

Teknoloji dünyasının dev ismi ASUS, bugün ilgi çekici bir haberle karşımızda. Ülkemizdeki satış ağını genişlettiğini duyuran ASUS, artık Arçelik ve Beko mağazalarında da çeşitli ürünleriyle yer alacağını müjdeledi. Konu hakkındaki detaylar, firmanın paylaştığı basın bülteninde sizleri bekliyor:

Basın Bülteni

ASUS Artık Arçelik ve Beko Yetkili Satıcılarında

Dünyanın en iyi üç dizüstü bilgisayar markasından biri olan ASUS, Ağustos ayı itibariyle Arçelik ve Beko yetkili satıcılarında yerini aldı.

Arçelik A.Ş., Ağustos ayında Arçelik ve Beko yetkili satıcılarında satışa sunduğu ASUS markalı ürünlerle birlikte, kendi markası Grundig’e ek olarak  Sony ve Apple  markalı modellerden  oluşan çok geniş bir bilgisayar ve tablet ürün gamı oluşturdu.

asus-s300

Arçelik A.Ş. elektronik ürünlerde marka çeşitliliğine giderek tüketicilere bol seçenek sunmak amacıyla ASUS’u da mağazalarında yer alan ürün gamına ekledi. Böylece Arçelik ve Beko mağazalarında tüketicilerle buluşan Grundig, Sony ve Apple gibi markalara bir yenisini ilave ederek teknoloji meraklılarına bol seçenek ve karşılaştırma yapma fırsatı da sunmuş oldu. Arçelik A.Ş., en fazla talep gören markalarla işbirliği yapmaya devam ediyor.

ASUS Hakkında

Dünyanın en iyi üç dizüstü bilgisayar sağlayıcısından biri olmasının yanı sıra dünyanın en çok satan ve en çok ödül kazanmış anakartlarının üreticisi ASUS, yeni dijital çağa yön veren bir şirkettir. Anakart, ekran kartı, optik sürücü, monitör, masaüstü, Eee Box ve hepsi bir arada bilgisayarlar, dizüstü, netbook, tablet bilgisayar, sunucu, multimedya ve kablosuz çözümler, ağ aygıtları ve cep telefonlarını kapsayan ASUS tasarımları ve ürünleri, geniş portföyü ile bugünün dijital evlerinin, ofislerinin ve bireylerinin ihtiyaçlarını tamamıyla karşılamaktadır. Gücünü yenilikten alan ve kaliteden ödün vermeyen ASUS, yenilikçi ürünleri ile 2012 yılında 4.158 adet ödül kazanmıştır.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Yıldıray Gökkaya

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval