Sosyal medya

Haber

Adwin’in yeni kampanyasında herkes McDonald’s menü kazanabilir

Mobil pazarlama sektöründe yenilikçi uygulamalarıyla öne çıkan akıllı telefon uygulaması Adwin, yeni bir kampanya gerçekleştiriyor. 02 Aralık 2013 – 10 Şubat 2014 tarihleri arasında Adwin’i akıllı telefonlarına indiren herkes, iki arkadaşını Adwin’e üye yaparak anında Mc Donald’s McChicken menü kazanıyor. İki yeni arkadaşının Adwin’e üye olmasını sağlayan kullanıcılar, telefonlarına gelen ‘menü kodu’ ile Türkiye genelindeki tüm McDonald’s restoranlarından hediye menüsünü alabiliyor.

Akıllı telefon kullanıcılarının Apple Store ve Google Play’den ücretsiz indirerek hemen kullanmaya başlayabilecekleri Adwin, önümüzdeki dönemde de ilgi çekici kampanyalarıyla mobil kullanıcılarının vazgeçilmez uygulaması olmaya devam edecek. Kampanya kapsamında Adwin’in sevimli maskotu Badwin, sokak aktiviteleri ve üniversitelerde boy gösterecek.

adwin-mcdonalds-kampanyasi

Türkiye’nin interaktif mobil pazarlama platformu ‘Adwin’

Tüketici ile markaları aynı platformda buluşturan Adwin’in Türkiye genelinde 58 bin kullanıcısı bulunuyor. Günde ortalama bin yeni üyenin daha katıldığı Adwin’de markalar, kendilerine özel anketler, yarışmalar, reklam filmleri ve bilgiler hazırlayarak Adwin üzerinden tüketicilere ulaşıyor ve hediyeler kazandırıyor. Kullanıcılarına özel kaçırılmayacak fırsatlar sunan Adwin, markaların yarattığı kampanyaları interaktif içerikler üreterek tüketicilerle buluşturuyor. Adwin, rozet uygulamasıyla da kullanıcılarını dijital ortamda yarışmaya davet ediyor.

Gigabyte’ın yeni Radeon R9′ları Battlefield 4 ile geliyor

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Yıldıray Gökkaya

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval