Sosyal medya
Huawei P40 reklamı

Ersin Akman

12 Mayıs Depeche Mode Sofya Konseri

Hazır Depeche Mode’un 17 Mayıs’ta İstanbul’da vereceği konser belirsiz bir tarihe ertelenmişken, planlanan İstanbul konserinden beş gün önce Sofya’da seyrettiğim konserde yaptığım bazı çekimleri Hardware Plus okurlarıyla paylaşmak istedim.

Aslında sanırım biraz da DM fanlarına nispet yapmak istiyorum. The Delta Machine Tour’un İstanbul ayağını beklerken erteleme nedeniyle hayal kırıklığı yaşayan DM hayranları, belki de benim Sofya’da HTC One ile çektiğim bu görüntülerle biraz moral bulurlar.

Bu videolarda asıl dikkat çekmek istediğim şey grubun sahne performansı değil; HTC One’ın gayet karanlık ve insanların birbirini ittiği zor durumlarda bile çektiği videoların kalitesi. Tani aslında HTC One’ın performansını gözler önüne sermek istiyorum.

Tabii unutmamak gerekir ki YouTube videoları sıkıştırarak yayınlıyor. Bu nedenle her iki videonun ham versiyonlarını da paylaşıyorum. Biri 370, diğeri 840 MB büyüklüğünde olan bu iki dosyayı bilgisayarınıza indirerek HTC One ile 12 Mayıs’ta Sofya’da çekilen videoları kendiniz de kontrol edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir