Sosyal medya

Basın Bülteni

Yeni ücretsiz FPS oyunu: S.K.I.L.L. – Special Force 2

Online arenada FPS oyunları oynamayı seviyorsanız, Gameforge’un size bir müjdesi var. Firma, S.K.I.L.L – Special Force 2’yi hayata geçirdiğini resmi olarak duyurdu. 

12.09.2013 Karlsruhe – Karlsruhe’deki yayıncı Gameforge’un yeni Online Birinci Şahıs Nişancı Oyunu S.K.I.L.L. – Special Force 2, başarılı bir şekilde hizmete sunuldu. Hızlı ve çoklu oyuncu aksiyonu olarak tasarlanmış oyunun resmi başlangıcında oyunculara altı ek harita ve „Glass“ adlı yeni bir oyun modu sunuluyor. Beta döneminden beri mevcut olan Almanca ve İngilizce sürümlerine S.K.I.L.L. – Special Force 2, şu andan itibaren birçok dil daha ekliyor. Bunların arasında Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Lehçe ve Türkçe yer alıyor.

Yeni haritalar çeşitliliği artırıyor

Resmi başlangıçla birlikte oyuna toplam altı yeni harita ekleniyor. „Building Site“ ve „Shanghai“ haritaları Single-Deathmatch modunda kullanımda olacak. Team-Deathmatch taraftarları ise „Dam“ isimli yeni haritada sürükleyici çatışmalar gerçekleştirebilecek. Seizure modunda artık „Hospital“e gidilebilecek. Blasting modunda da „Station“ ile „Power Plant“ haritaları olacak. İlerde de S.K.I.L.L. – Special Force 2’ye düzenli aralıklarla yeni haritalar eklenmeye devam edilecek.

skill-special-force-2

Cam kırıkları uğursuzluk getirir: „Glass“ modu

Oyunun piyasaya sürülmesiyle birlikte yeni parti modu „Glass“ kullanıma açılacak. Bu mod, Team-Deathmatch tarzında yalnızca tabanca kullanılan eğlenceli bir mod. İki ekip, rakiplerinin üzerinde durdukları cam platformları vurup yok ederek tam anlamıyla onların ayaklarını kaydırmalı. Raunt sonunda ayakta durmayı başarabilen en az bir oyuncusu olan ekip kazanır.

Beta aşaması tam bir başarıydı

S.K.I.L.L. – Special Force 2, Beta döneminde toplam 100.000’i aşkın kayıtlı oyuncusuyla büyük başarı elde etti. S.K.I.L.L. – Special Force 2’un Live sürümünü tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz ve http://skill.gameforge.com üzerinden indirebilirsiniz.

Tek bakışta S.K.I.L.L.- Special Force 2 özellikleri:

– Unreal Engine 3 ve profesyonel bir ses tasarımı
– aynı anda 16 kadar oyuncuya göre hızlı ve çoklu oyuncu aksiyonu
– Klan oluşturmak için oyuniçi klan özelliklerine doğrudan oyundan ulaşılabilecek
– çok sayıda silah ve ekipman eşyası
– kişiye özel karakter düzenleme
– Deathmatch ile Team-Deathmatch gibi klasik oyun modlarının dışında Survival ve Parti gibi yeni mod türleri
– yüksek skorlar, istatistikler ve kazanımlar
– ücretsiz indirme
– abonelik ücreti yok

Bunlar da ilginizi çekebilir
Yıldıray Gökkaya

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval