Sosyal medya

Pil Testi

Xiaomi Mi 8 SE ısınma testi

Xiaomi Mi 8 SE ısınma testi

Xiaomi Mi 8 SE ısınma testi videomuzda, her zaman olduğu gibi 10 dakika boyunca PUBG Mobile ve ardından 10 dakika boyunca 4K video kaydı yaptık. Tüm bu işlemler sonrasında hem ısı değişimlerini hem de pil değişimlerini kontrol ettik. Bakalım Xiaomi Mi 8 SE nasıl bir performans göstermiş.

İlginizi çekebilir: Xiaomi Mi 8 SE kutu açılışı

Diğer ısınma testi videolarımız için tıklayın

reklam
Huawei P40 reklamı

Xiaomi Mi 8 SE ısınma testi

Snapdragon 710 işlemcisini kullanan ilk akıllı telefon olma özelliğini taşıyan telefon, hem oyun hem de 4K video performansında oldukça az ısınarak birçok rakibinden daha iyi performans elde etti. Cihaz oyunda 40 dereceyi zor görürken, 4K video testinde 10. dakikada en fazla 41 dereceyi gördü. Bu sonuçlar da genel olarak Snapdragon 710 işlemcisinin az ısındığını gösteriyor.

Uzun süredir teknoloji basınında yer alan Kerem, başta mobil teknolojiler olmak üzere donanım ve kripto paralar ile de ilgileniyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pil Testi

Oppo Reno 3 Pil Testi

Oppo Reno 3 Pil Testi

Pil Testi videolarımız yeni telefonlar ile tüm hızıyla devam ediyor. Şimdi de Oppo‘nun Reno 3 koleksiyonundan orta seviye akıllı telefonu Oppo Reno 3 konuğumuz.

Bakalım pil testlerimizden cihaz nasıl sonuç aldı? Daha önce pil testi yaptığımız tüm cihazlara ve kıyaslama yapabileceğiniz tüm sonuçlara buradan ulaşabilirsiniz: http://hwp.com.tr/piltesti

Devamını oku

Pil Testi

19 saat ekran süresi verdi! Huawei P40 Lite Pil Testi

Yazan:

Huawei P40 Lite

Pil Testi videolarımız hız kesmeden devam ediyor. Şimdi de Huawei’nin yeni orta düzey akıllı telefonu Huawei P40 Lite konuğumuz. Bakalım pil testlerimizden cihaz nasıl sonuç aldı?

Daha önce pil testi yaptığımız tüm cihazlara ve sonuçlara buradan ulaşabilirsiniz: http://hwp.com.tr/piltesti

reklam
Huawei P40 reklamı
Devamını oku

Pil Testi

PİL DÜELLOSU: Huawei Nova 5T vs. Xiaomi Mi 9T vs. Huawei P40 Lite

PİL DÜELLOSU: Huawei Nova 5T vs. Xiaomi Mi 9T vs. Huawei P40 Lite

Pil Düellosu serimizin yeni karşılaştırması Huawei Nova 5T, Xiaomi Mi 9T ve Huawei P40 Lite arasında gerçekleşiyor. Bakalım pil performansı konusunda bu üç telefondan hangisi daha başarılı sonuçlar veriyor?

Devamını oku