Sosyal medya

Sizin Yorumunuz

Xiaomi Mi 5S Plus – Sizin Yorumunuz (Emre Balyemez)

Xiaomi Mi 5S Plus kullanıcısı Emre Balyemez, Sizin Yorumunuz serisinde, telefonunun gündelik hayattaki performansını bizlere aktarıyor.


İlginizi çekebilir: Xiaomi Mi Note 10 – Sizin Yorumunuz (Anılcan Özkök)


Mi 5S Plus cihazını Emre, 3.5 yıldır aktif olarak kullanıyor. Bizlere, 2020 şartlarında hala kullanılabilir bir cihaz mı? Arayüz içindeki akıcılık azaldı mı? Kamera performansı tatminkar mı? Bunlardan bahsedecek.

 

İyi seyirler.

Teknolojiyle içli dışlı olmayı seven, yapay zeka teknolojilerine hayran, kendi halinde bir yazar.

1 yorum

1 yorum

  1. Hasan

    19 Şubat 2020 at 12:56

    Bende mi 5s plus kullanıyorum yaklaşık 3 yıldır,çok güçlü bir cihaz Snapdragon 821 MSM8996 Pro işlemcisini kullanıyor, aslında yazılım olarak yaklaşık 4 ay önce elini çekti xiaomi o yüzden biraz kırgınım.Ürün ilk çıktığında ön kamerasının yüz tanıma özellikli olduğunu ve ileride yazılımla geliceği söylendi henüz gelmiş değil bu özelllik.Şu an android 8.1 ve miuı 10 yüklü telefonda ,yeni android sürümünün gelmeyeceğini kabullendim ama miuı 11 sürümünün geliceği söylendi china stable sürümü çıktı 4.5 5 ay önce normalde china stable sürümü çıktıktan 1 ay sonra güncelleme globale dağıtılırdı ama mi 5s plus için miuı 11 sürümü halen daha gelmedi yavaştan güncelleme için umudu kestim diyebilirim.Bu gidişle yakında lineageos 17.1’e geçicem gibi 🙂

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin Yorumunuz

Xiaomi Mi 9 Lite – Sizin Yorumunuz (Toprak Aygün)

Yazan:

Sizin Yorumunuz serisinde bu sefer Xiaomi Mi 9 Lite kullanıcısı olan Toprak Aygün konuğumuz oldu. Bakalım Toprak, telefonuyla ilgili bizlere neler anlatacak?

Devamını oku

Sizin Yorumunuz

Xiaomi Mi Note 10 – Sizin Yorumunuz (Ulaş Çolaker)

Yazan:

Sizin Yorumunuz serimizde bu sefer Xiaomi Mi Note 10 modeliyle Ulaş Çolaker konuğumuz oldu. Bakalım Ulaş Bey, akıllı telefonuyla ilgili bizlere neler anlatacak?

Devamını oku

Sizin Yorumunuz

Galaxy A70 alan adamın dramı – Sizin Yorumunuz (Alperen Usta)

Yazan:

Sizin Yorumunuz serimizin yeni bölümünde Galaxy A70 modeliyle Alperen Usta konuğumuz oldu. Alperen, neden Galaxy A70’den memnun olmadığını anlattı.

Devamını oku