Sosyal medya

Haber

WhatsApp Durumları Kullanışlı Yeni Bir Özellik Alıyor

Meta, Hikayeleri neredeyse tüm özelliklerine dahil etti. Bununla birlikte Durum özelliğini sık sık değiştiriyor çünkü bu, potansiyel olarak onu kullanmaya istekli olabilecek insan sayısını artırabilecek türden bir şeydir ve bu özelliklerden bazıları en iyi şekilde yararlanmayı kolaylaştırıyor. WhatsApp‘ın en son güncellemenin oldukça kullanışlı bir Durum özelliğini ekliyor. WABetaInfo’ya göre yeni özellik bir Geri Al düğmesiyle silme yeteneğidir.

Bir durumu hızlı bir şekilde silmek, yanlışlıkla bir şey göndermiş olabileceğiniz durumlarda kullanışlı olacaktır. İnsanlar paylaştığınız bir şeyi oldukça hızlı bir şekilde algılayacaklar, bu yüzden eski yöntemi kullanarak sildiğiniz zaman, çoğu onu zaten görmüş olacak ve bazıları da ekran görüntüsü alacak kadar ileri gitmiş olabilir.

Bu, her şeyin göz önünde bulundurulması ve dikkate alınmasıyla, Durumları tüm kullanıcılar için kesinlikle daha iyi hale getirecek bir özelliktir. Meta, Hikayeleri Messenger‘dan kaldırarak değişiklikler yapıyor, ancak görünüşe göre şirket, Durumların WhatsApp‘ın iyi bir parçası olduğunu düşünüyor.

Bu özellik, son zamanlarda çok daha fazla kullanım görüyor ve bunun zamanla büyümeye devam etmesi ihtimali var. Bunun gibi ince ayarlar ve düzeltmeler kesinlikle onu doğru yöne taşımaya yardımcı olacak ve işletme hesaplarının artık özel Durum özellikleri almasıyla birlikte, yakın gelecekte WhatsApp kullanımının önemli bir yönü haline gelebilir.

İlginizi çekebilir; Sony, Xbox Game Pass’e Rakip Bir Platform Üzerinde Çalışıyor

 

Bunlar da ilginizi çekebilir
Serhat SARIMLI

Bilim, teknoloji, yazılım alanlarına ilgi duyan, okuyuculara faydalı içerikler oluşturuyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval