Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Türk Telekom fiber internet ev telefonuyla daha avantajlı

Türk

Türk Telekom, limitsiz fiber internet ve ev telefonu hizmetlerini, ‘İnternet ve Alo Dakika Paketleri’nde 1 Ay Bedava’ kampanyasında bir araya getiriyor. Kampanyada, internet ve ev telefonu hizmeti ilk ay ücretsiz sunuluyor.


Bakmakta fayda var: Türk Telekom’la emlakta dijital dönüşüm


Türkiye’nin fiber gücü Türk Telekom, İnternet ve Alo Dakika Paketleri’nde ‘1 Ay Bedava’ kampanyasını müşterilerle buluşturuyor. Bu doğrultuda; limitsiz internetle birlikte Alo Dakika Paketleri alan yeni müşteriler, evden rahatça konuşmak için evde internet ve ev telefonu ürünlerinden ilk ay ücretsiz yararlanabiliyorlar.

Türk

Kampanyada 24 ay kalma sözü veren müşteriler, her şey dâhil ayda 95,90 TL’ye hem ev telefonundan sevdikleri ile konuşabiliyor hem de limitsiz fiber internetten faydalanabiliyorlar. 100 mbps’ye kadar değişen hız seçenekleri sunulan kampanyada müşteriler ev telefonunda aylık 250 DK, 500 DK, 1.000 DK veya limitsiz dakika paketlerinden birini tercih edebiliyorlar Türk Telekom müşterileri, ihtiyaç duydukları kablosuz telefonları Türk Telekom mağazalarından satın alabiliyorlar.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İmdat

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir