Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

TTNET’ten 24 ay taksitle iPad tablet

TTnet akkılı ev
TTNET, sunduğu avantajlı cihaz kampanyalarına devam ediyor. TTNET müşterileri, 24 ay taksit imkanı ile iPad Air Only WiFi modeline ayda 69,9 TL, iPad mini Only WiFi modeline ise ayda 37,9 TL ödeyerek sahip olabiliyor. Kampanyadan yararlanan TTNET’liler sınırsız TTNET WiFi hizmetinden ve Tivibu Cep servisinden de 24 ay boyunca ücretsiz yararlanabilecek. Konu hakkındaki basın bültenini aşağıdan okuyabilirsiniz.
“TTNET’ten  24 ay taksitle iPad tablet

TTNET, mevcut ve yeni müşterileri için başlattığı kampanyası ile WiFi özellikli iPad Air ve iPad mini cihazları 24 ay taksit ile sunuyor.

iPad_Air

TTNET’in 24 ay taksit kampanyasıyla iPad Air Only WiFi modeline ayda 69,9 TL, iPad mini Only WiFi modeline ise 37,9 TL taksitle sahip olmak mümkün.

TTNET’in 24 ay taksit kampanyasıyla iPad Air Only WiFi modeline ayda 69,9 TL, iPad mini Only WiFi modeline ise 37,9 TL taksitle sahip olmak mümkün.

TTNET farkıyla iPad Air Only WiFi ve iPad mini Only WiFi tablete sahip olan kullanıcılar; 5 bini aşkın noktada bulunan TTNET WiFi hizmetinden ve cep telefonlarından ve tabletlerden televizyon ve sinema izleme keyfi sunan Tivibu Cep servisinden 24 ay boyunca ücretsiz yararlanacak.

31.10.2014 tarihine kadar sürecek Apple iPad Air Only WiFi ve Apple iPad mini Only WiFi kampanyasından yararlanmak isteyenler Türk Telekom Ofislerine, TTNET Bayilerine başvurabilir, TTNET online’dan talepte bulunabilirler.”

Microsoft’tan bir garip Surface 3 reklamı

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Murat Halilbeyoğlu

Nobody knows...

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval