Sosyal medya

Oyun

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands’in Haritası Devasa Olacak!

21 farklı bölgesi ile devasa bir harita bizleri bekliyor.

Ubisoft‘un önümüzdeki mart ayında çıkacak oyunu Ghost Recon Wildlands‘in haritası detaylandırıldı. Polygon adlı siteden elde edinen bilgilere göre yeni oyun, Ubisoft‘un yapmış olduğu en büyük oyunlardan biri olacak.

Bu bilgilere göre, Ghost Recon Wildlands oyunculara tam 21 farklı bölge ve 11 bölgesel iklim ve bitki örtüsü sunacak. Tüm bu bölgeler de içerisinde kendine has yapılar, köyler ve yaşayan halk barındıracak. Bölgesel iklim ve bitki örtüsü konusunda ise birbirinden farklı hayvan çeşitliliğine ve bitki örtüsüne tanıklık edebileceğiz.

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands Harita

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands için Harita Devasa Olacak

Polygon‘a konuşan oyunun sanat yönetmeni Benoit Martinez; “Oyun içerisindeki NPC’ler (Kontrol edilemeyen oyun içi karakterler) için bir sürü çeşitliliğimiz var. Bu durum onları gerçekten yaşamasını sağlıyor. Geceleri yatmak için evlerine dağılıyorlar, sabahları kalkıyorlar, işe gidiyorlar. Onlarla ilgilenseniz de ilgilenmeseniz de, kendi hayatlarını yaşamaya devam ediyorlar.” demesi, oyunun bizlere ne kadar canlı ve yaşayan bir dünya sunacaklarının bir kanıtı gibi duruyor.

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Bizlere Yaşayan NPC’ler Sunacak

Bolivia (Güney Amerika)’da geçecek olan Wildlands bizleri yakın bir geleceğe götürecek. Co-op modu ile arkadaşlarımızla birlikte oyun içerisindeki karteller ile uğraşacağımız oyun, adeta sonu gelmeyen bir özgürlük ile karşımıza çıkacak. Ayrıca solo şekilde de tek başımıza da ilerleyip, bu özgürlüğü tadabileceğiz.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands bizlerle bir ertelenme olmaz ise önümüzdeki mart ayında (7 Mart 2017) buluşacak. Son olarak, oyunun PlayStation 4, Xbox One ve PC‘ye geleceğini hatırlatalım.

 

Gamer, Endüstri Mühendisliği Öğrencisi, Kitap, Film, Oyun ve Dizi Tutkunu, Fallout ve Assassin's Creed Serileri Favorileri.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun

Mart ayı Playstation Plus oyunları açıklandı

playstation plus mart ayı oyunları

Playstation Plus kullanıcılarına her ay ücretsiz olarak verilen oyunların mart ayındaki isimleri açıklandı. Buna göre mart ayının ücretsiz oyunları Shadow of the Colossus ve Sonic Forces oldu. Playstation Plus kullanıcıları, oyunları 3 Mart 2020 tarihi itibariyle indirebilecekler.


İlginizi çekebilir: Mutlaka oynamanız gereken 5 Playstation 4 oyunu!


Shadow of the Colossus

İlk olarak 2005 yılında PS2 ve 2011 yılında PS3 için geliştirilen aksiyon-macera türündeki oyun, 2018 yılında PS4 versiyonuyla karşımıza çıkıyor. Playstation Store‘da 179 tl fiyat etiketine sahip oyunu Plus kullanıcıları ücretsiz olarak indirebilecek. Ayrıca oyunda Türkçe altyazı desteği de bulunuyor.

Sonic Forces

2017 yılında Sonic Team tarafından geliştirilen ve Sega tarafından yayınlanan oyun, Sonic‘in Dr. Eggman‘i durdurmak için bir direniş gücüne katıldığını anlatıyor. Oyunun Playstation Store‘da etiket fiyatı 239 tl olarak belirlenmiş. Fakat Plus kullanıcıları ücretsiz olarak indirebilecek. Oyunda Türkçe ses ya da altyazı desteği bulunmuyor.

Devamını oku

Akıllı Telefonlar

Black Shark 3 Pro versiyonu özellikleri

Black Shark 3 Pro

Black Shark 3 daha önce de duyurulduğu üzere gelecek hafta satışa sunulacak. Detaylar yeni yeni ortaya çıkmaya başlamışken Xiaomi CEO’su Lei Jun Black Shark 3 Pro modelinin de satışa sunulacağını belirtti ve Pro versiyonunun birkaç detayını da şimdiden açıkladı.


İlginizi çekebilir: Black Shark 3 lansmanı 3 Mart’ta gerçekleşecek!


Black Shark 3 Pro modelinde bizleri neler bekliyor

Lei Jun’un Weibe üzerinden yaptığı açıklamalara göre cihazda 5000 mAh kapasiteli batarya bulunacak. Bu batarya 65 W hızlı şarj desteğine sahip olacak. Ayrıca yine ilk 15 dakikalık şarjda ekstra hızlı şarjla bataryanın %60’lık kısmı doldurulabilecek. Bataryanın şarj döngüsü daha verimli hale getirilerek daha uzun bir kullanım ömrü sunacak. Ayrıca cihaz şarjdayken oyun oynamak istediğiniz zaman arkaya takabileceğiniz magnetli bir şarj sistemiyle hem cihazda oyununuza devam edip hem de şarj olmasını sağlayabileceksiniz. Bu magnetli sistem bir adet Type-C girişi barındıracak ve şarj esnasındaki kullanım sırasında ergonomiyi en üst düzeye çıkaracaktır diye tahmin ediyoruz. Black Shark serisinin 2 modeli de 3.5 mm’lik ses girişi mevcut halde gelecek. Bu kulaklıkla kullanmayı tercih eden kullanıcılar için büyük bir avantaj olacaktır. Ekran yenileme hızları ise 120 Hz olacak. Black Shark hızlı ekran tepkisiyle oyun zevkinizi arttıracaktır. Xiaomi Black Shark 3 modelleri ile oyun sever kullanıcılar için çok göz alıcı bir seçenek olarak önümüzdeki haftalarda satışa sunulacak.

İlginizi çekebilir: Xiaomi Black Shark – Sizin Yorumunuz

Black Shark Pro 3 Lei Jun

 

Devamını oku

Nasıl Yapılır

Telefonda ETS 2 oynamak! | ADSL ve Fiberde GeForce Now testi!

Telefonda ETS 2 oynamak! | GeForce Now'ı ADSL ve Fiberde denedik!

Nvidia tarafından geliştirilen bulut oyun platformu GeForce Now teknolojisi fiber ve ADSL alt yapılarında PC, mobil ve laptop üzerinden denedik.


İlginizi çekebilir; Nvidia GeForceNow servisi kullanıma açıldı!


Nvidia GeForce Now, daha önce Google Stadia, PS Now ve Microsoft’un X Cloud sistemine benzer bir şekilde kendi sunucuları üzerinden oyun oynamaya yarayan bulut oyunculuğunun önemli markalarından biri haline geldi.

Sistem özellikleriniz güncel ve yüksek sistem gerektiren oyunlara yeterli olmasa bile rahatlıkla internet üzerinden düşük sayılabilecek gecikme ile oyun keyfinizi yaşayabiliyorsunuz.

Peki bu sistem farklı cihazlarda ve internet koşullarında geçerli mi? Bu videomuzda Aydoğan’ın sistemi ile ve fiber bağlantı, mobil veri ve Samsung Galaxy S10+ ve aynı zamanda ADSL ve ucuz bir laptop modeli ile test ediyoruz.

Mobil tarafta kullandığımız Razer Junglecat ise tam manasıyla akıllı telefonunuzu Nintendo Switch’e dönüştüren bir yapısıyla göz dolduruyor.

Devamını oku