Sosyal medya

Genel

Spotify Epic Games Store’a eklendi!

Spotify, mobil uygulaması ile playlist kişiselleştirmeyi kolaylaştırıyor!

Spotify artık Epic Games Store üzerinden indirilebilir. Dünyaca ünlü müzik uygulaması artık Epic Games Store üzerinden kütüphaneye eklenebilir.


İlginizi çekebilir; Fitbit, Google tarafından satın alındı, işlem AB onayına hak kazandı


Spotify Music artık Epic Games Launcher’da

Epic Games, kütüphanesini genişletmeye devam ediyor. Kurulduğu günden bu yana oyuncuların ilgisini çeken işlere imza atan firma, bünyesine oyun dışı uygulamalar da eklemek için çalışmalara başladı. Dünyaca ünlü müzik platformu olan Spotify uygulamasını ekleyen firma, bu sayede oyuncuların Epic Games Launcher‘ından çıkmamasını sağlamayı hedefliyor. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Epic Games yetkilileri, ilerleyen zamanlarda daha fazla bu tarz uygulamayı bünyelerine katarak oyuncular ve geliştiriciler için güçlü bir platform olmak istediklerini belirttiler.

Spotify

Abonelik ve üyelik sistemlerinin satılmadığı mağazada kullanıcılar kütüphanelerine Spotify uygulamasını ekleyerek kendi hesapları üzerinden oyun sırasında ilave bir yer açmadan müzik dinlemeyi başarabilirler. Bunun dışında eklenecek diğer uygulamalar da merakla beklenirken, Epic Games Store üzerinde kış indirimleri de başladı. Bugünden itibaren on beş gün boyunca daha önceden belirlenen on beş oyunu bedava verecek olan Epic Games, bir müddet daha adından söz ettirecek gibi gözüküyor. İlk olarak Cities: Skylines oyununu hayranlarına bedava sunan firmanın bir sonraki oyunu da merakla bekleniyor. Bakalım Epic Games, ilerleyen zamanlarda oyuncuları memnun edecek hangi hamleleri bizlere sunacak merakla bekliyor olacağız.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Fuat Keleş

Taze mühendis, çizgi roman ve teknoloji sever.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval