Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Samsung Galaxy S4 mini’nin yeni görüntüleri geldi

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, görünüşe göre geçtiğimiz yıl satış rekorları kıran cihazı Galaxy S3’te uyguladığı stratejiyi yeni amiral gemisi Galaxy S4 için de uygulayacak. Samsung, geçtiğimiz yıl Galaxy S3’ün daha küçük boyuta, özelliğe ve fiyata sahip modeli Galaxy S3 mini’yi üretmiş, bu modelle de Galaxy S3 kadar olmasa da iyi bir satış başarısı yakalamıştı. Şimdi Samsung yakın zamanda yeni amiral gemisi Galaxy S4 için de aynı şeyi yapmayı planlıyor.

Galaxy S4’ün mini modeli de Galaxy S4’ün hem boyut, hem fiyat, hem de özellik bakımından mini olacak. Galaxy S4’ü pahalı bulanlar da Galaxy S4’ün bu modelini alabilecek. Son olarak geçtiğimi aylarda bazı görselleri internette paylaşılan Galaxy S4 mini’nin yeni görselleri geçtiğimiz gün ortaya çıktı. İnternette sızdırılan görsellerde Galaxy S4 mini’nin beklendiği gibi tasarım açısından Galaxy S4’e oldukça benzediği görülmekte.

Galaxy S4 mini, 4.3 inçlik 960 x 540 piksel çözünürlükte Super AMOLED ekran, , 1.6 GHz çift çekirdekli işlemci, 8MP çözünürlüğünde kamera, Android 4.2.2 işletim sistemi, WiFi, AGPS ve TouchWiz Nature arayüzü özellikleriyle gelecek. Bunun yanında cihazın, bu ayın sonuna doğru tanıtılması ve Temmuz ayının ortalarında iki farklı renkte satışa sunulması bekleniyor.

b c

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İsmail Göktuğ

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval