Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Samsung Galaxy Note 3 tanıtıldı!

IFA 2013‘te tanıtım sırası Samsung‘da. Sabırsızlıkla beklenen Galaxy Note 3‘ü tanıtarak bombayı patlatan Samsung, şu an itibarıyla teknoloji gündemini yerle bir etmeye devam ediyor.

Samsung Galaxy Note 3’te 5,7 inç Super AMOLED ekran, yeni çoklu ekran modu, Pen Window adlı minik ve kullanışlı S-Pen uygulaması, yeni S-Note uygulaması, yeni bilgi toplama uygulaması Scrapbook ve S-Pen üzerindeki tuşa tek tıklama yaparak aktif hale getirilen Air Command uygulaması dikkat çekiyor.

galaxy-note3

Samsung’un tanıtımında henüz Galaxy Note 3 teknik özellikleri duyurulmadı. Daha çok telefonun yeni S-Pen’ine ve S-Pen ile kullanılan dahili yazılımlarına vurgu yapılıyor. Konu hakkındaki detaylar netleştiğinde habere güncelleme yapılacaktır.

Güncelleme 

Samsung Galaxy Note 3’te 5,7 inç boyutlu full HD çözünürlüklü Super AMOLED ekran, 3GB RAM, 4 çekirdekli işlemci, 32/64GB dahili depolama alanı (microSD kart desteğiyle 64GB eklenebilir), 4K (2160p) video kaydedebilen 13MP arka kamera, Android 4.3 işletim sistemi ve 3200mAh pil bulunuyor. Telefon 168g ağırlığa ve 8,6mm kalınlığa sahip. Galaxy Note 3 şu an itibarıyla oldukça güçlü görünüyor. Telefonun performansı hakkındaki net yorumlar için ise biraz daha beklememiz gerekiyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Yıldıray Gökkaya

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval