Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Samsung Alpha’nın meğer bir de kardeşi varmış

samsung

IFA 2014’te Samsung’un iki yeni amiral gemisi Galaxy Note 4 ve Galaxy Note Edge’i gördük tanıdık. Şimdi geriye Samsung’un plastikten farklı bir malzeme ile karşımıza çıkacak son dönemlerdeki ilk telefonu olan Samsung Galaxy Alpha SM-G850 kaldı. Lakin onun hakkında pek çok şey bilmemize rağmen şimdi Alpha’nın bir kardeşi olabileceğini öğrendik.

Daha uygun fiyata bizlere sunulması beklenen telefon Samsung SM-A500 olarak geçiyormuş. orta seviye bir cihaz olacağı söylenen Samsung SM-A500 tasarım açısından ise üst seviye telefon görünümünde olacakmış. Yine tamamen metalden oluşacak telefon için bu özelliğin ne kadar geçerli olduğunu net olarak bilemiyoruz.

Arka kapak

Arka kapak

Samsung SM-A500 içerisinde dört çekirdekli işlemcisi bulunan Qualcomm Snapdragon 400 yonga seti, 16GB depolama alanı, microSD kart desteği, 5 inç Super AMOLED ekran ve 1280x720p çözünürlüğü bulunacak. 8MP kameraya sahip olacak Samsung SM-A500’ün önünde ise 5MP kamerası bulunacak. 2,330mAh sabit batarya yine Ultra Saving Mode özelliğinden yararlanabilecek. Lakin Samsung SM-A500 su ve toza karşı dayanklı olmayacak.

Bizler şu an için Alpha’dan haberler beklerken küçük kardeşin bir anda ortaya çıkması Samsung’un tüm ürünlerinde yelpazeyi sonuna kadar açtığının bir göstergesi.

Ünlülerin çıplak fotoğraflarını sızdıran Reddit kullanıcısı, gizliliğinin ihlâl edildiğini düşünüyor

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Murat Halilbeyoğlu

Nobody knows...

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir