Sosyal medya
MSI reklamı

Oyun

PlayStation efsanesi Crash Bandicoot, mobil cihazlara geliyor!

PlayStation

PlayStation cihazlarda bir dönemler yüksek satış rakamları yakalayan ve Sony’nin kendi stüdyolarında geliştirilen Crash Bandicoot artık mobil cihazlarda da oynanabilecek.


İlginizi çekebilir: PlayStation 5 Resmi İnternet Sitesi açıldı

reklam

90’lı yılların sonu ve 2000’li yılların başında çocuk olanların sevdiği oyun serilerinden biri olan Crash artık Android ve iOS platformunda da yer alacak. Henüz resmi bir açıklama yapılmasa da, kullanılacak tanıtım görselleri şimdiden ortaya çıktı bile.

Arkasında, Candy Crush gibi milyonlar tarafından ilgi gören oyunların yapımcısı Activision’ın alt şirketi olan King Stüdyo’ları tarafından geliştirilecek. Twitter’dan öğrendiğimiz gelişmeyi,  JumpButton ve Motwer adlı kullanıcılar tarafından ilk olarak keşfedildi.

PlayStation

Birkaç ekran görüntüsü bulunan, henüz duyurulmayan oyunu, Facebook’ta basit bir aramayla bulabiliyorsunuz. Facebook’ta Brazilya asıllı, oyunun hayran sayfalarından birinin paylaştığı görsellerde, Temple Run’a benzeyen bir dinamiğe sahip olacağı açıkça görülebiliyor.

Ayrıca, oyun içerisindeki görevleri tamamlayarak adanıza yeni yerleşim yerleri oluşturabiliyor ve yapılarınızı geliştirebiliyorsunuz. Umarız ki Pay to Win oyunların revaçta olduğu şu dönemlerde, oyun içi para sistemi fazla ön planda tutulmaz. Böylece oyundan alınan zevk etilenmez.

Teknolojiyle içli dışlı olmayı seven, yapay zeka teknolojilerine hayran, kendi halinde bir yazar.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun

Xiaomi Redmi Note 9 oyun performansı nasıl? (VIDEO)

Xiaomi Redmi Note 9

Xiaomi Redmi Note 9 oyun performansını deneyimlediğimiz bu videomuzda, cihazımızla 10 oyun oynuyoruz.MediaTek Helio G85 kullanan modelimiz, oyun içinde kararlı sonuçlar gösterebiliyor mu? FPS değerleri neler? Yüksek ayarlarda, her oyunu oynatabiliyor mu?
Hepsini videomuzdan izleyebilirsiniz.
İyi seyirler.

Videonun Zaman Çizelgesi:

0:00 Intro
0:27 Asphalt 9 Legends
1:22 Battle Prime
2:09 FIFA Mobile
2:49 Shadowgun
3:43 Modern Warplanes
4:30 NBA Live Mobile
5:11 PUBG
6:12 The Wolf
7:01 World War Heroes: WW2 
7:59 WWE Mayhem
8:26 Outro
https://youtu.be/g-jgIV2wmHw
Devamını oku

Oyun

The Last Of Us Part II için online oyun modu geliyor!

Playstation 4‘ün önemli oyunlarından The Last Of Us Part II için online oyun modu geliyor. Oyunun hikaye kısmı içinse bir genişleme paketi gelmeyecek.

İlginizi çekebilir:  Cyberpunk 2077, Çin’de satış rekorları kırıyor!

reklam

The Last Of Us Part II, ilk oyunu gibi büyük bir ilgi gördü ve çok önemli satış geliri elde etti. Ancak oyunun geliştiricisi Naught Dog, bu durumu kullanmayı ve hikaye için bir genişleme paketi çıkarmayı düşünmüyor. Oyunun yapım ekibinin önemli isimlerinden Neil Druckmann, oyuna bir hikaye DLC‘si gelmeyeceğini açıkladı.

The Last Of Us serisinin geliştiricisi Naughty Dog, oyunun gelecekte hikayeden ayrılacak bir online oyun modu eklemesi alacağını belirtti. Bu güncellemenin birçok PS4 oyunu gibi The Last Of Us Part II‘nin de oynanabileceği, Sony‘nin yeni nesil konsolu PS5‘in ilk dönemlerinde gelmesi bekleniyor.

Devamını oku

Oyun

Call of Duty: Warzone yeni güncelleme ile 200 kişilik oyunu destekleyecek!

Call of Duty: Warzone, bugün gelecek güncelleme ile 200 kişinin aynı haritada oyun oynamasına imkan verecek.

İlginizi çekebilir: Huawei mobil pazarda birinciliği ele geçirdi!

reklam

Warzone‘a bugün gelecek güncelleme oyuna önemli bir değişiklik getiriyor. Maksimum 150 kişi oynanan Warzone Quad maçları, artık 200 kişi ile oynanabilecek. Bu da 50 kişilik 4 takım anlamına geliyor.  Güncellemenin boyutunun ise 22-30 GB arasında olması bekleniyor. Eğer sadece Warzone‘u değil, Modern Warfare‘i bütün olarak güncellemek isterseniz ise güncellemenin boyutu 36 GB!

200 kişi oynama imkanının kısa süreli olacağı Activision‘un bloğunda açıklandı. Yani 200 kişilik modu oynamak isteyenler için süre sınırlı. Bu süre sınırının ne kadar olduğu konusunda ise bir bilgi bulunmuyor. Güncellemenin tüm detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Devamını oku