Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

OnePlus 10 Pro Şarj Özellikleri Hakkında Yeni Detaylar Sızdırıldı!

OnePlus 10 serisi ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. Önümüzdeki yılın başlarında resmi olarak piyasaya çıkana kadar uzun bir söylenti dizisi oluşturmaya devam edecek gibi görünüyor. Listeye katılan son sızıntı, telefonun hızlı şarj etme özelliklerini detaylandırıyor. İşte OnePlus 10 Pro‘nun şarj konusu hakkında bilmeniz gereken her şey.


İlginizi Çekebilir; Instagram, Hikaye Sürelerini 60 Saniyeye Çıkarıyor


Weibo gönderisi aracılığıyla popüler sızıntı yapan Dijital Sohbet İstasyonu, OnePlus 10 Pro‘nun 80W hızlı şarj desteği ile geleceğini ortaya koydu. Daha önce söylenen 125W hızlı şarj kapasitesinden daha az olsa da, şu anda önceki modelde sunulan 65W Warp şarjından kesinlikle daha hızlı. Telefonun ayrıca 50W kablosuz hızlı şarjı desteklemesi bekleniyor.

Sızıntı yapan kaynak, diğer OnePlus 10 Pro özelliklerine de ışık tuttu. Akıllı telefonun, delikli bir ekrana ve 120Hz yenileme hızına sahip 6.7 inç QHD+ OLED ekranla geleceği ortaya çıktı. Telefonun en son Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti tarafından destekleneceği bilgiler arasında yer alıyor.

48MP ana kamera, 50MP ultra geniş kamera ve 3x yakınlaştırma destekli 8MP telefoto kamera dahil olmak üzere üçlü arka kameralara sahip olduğu söyleniyor. Ön kamera, bir OnePlus amiral gemisi için bir ilk olacak olan 32MP‘de durabilir. Hatırlamak gerekirse, OnePlus Nord, ikincil bir kamerayla birlikte geldi. Ek olarak, telefonun daha önce duyurulduğu gibi Android 12 tabanlı birleşik bir OxygenOS + ColorOS 12 yazılım dış görünümü çalıştırması bekleniyor.

Tasarıma konusuna gelince, OnePlus 10 Pro‘nun tamamen farklı bir tasarımla gelmesi ve büyük bir kare şeklinde kamera çıkıntısına sahip olması ve önceki modele benzer şekilde Hasselblad markasına sahip olması bekleniyor. Buna benzer bir teknik özellik sayfasına sahip olabilecek OnePlus 10 ile birlikte piyasaya sürülmesi muhtemeldir.

Ayrıntılar somut olmasa da, OnePlus 10 serisinin Ocak veya Şubat aylarında, muhtemelen şirketin CES 2022 etkinliğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Serhat SARIMLI

Bilim, teknoloji, yazılım alanlarına ilgi duyan, okuyuculara faydalı içerikler oluşturuyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval