Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Mobil Yaşam, 2 kat çekim noktası ile Türk Telekom’da

türk telekom mobil yaşam ferah tarifeler

Müşterilerine yeni bir mobil yaşam deneyimi sunmak için 4.5G çekim noktası sayısını 2 yılda 2 kat artıran Türk Telekom; “3 ay cayma bedelsiz deneme” imkânıyla ‘Ferah Tarifeler adını verdiği tarifesini müşterileri için kullanıma açtı.


İlginizi çekebilir: Türk Telekom’dan yılın ilk yarısında güçlü performans


Türk Telekom çekim noktalarını artırıyor

Türk Telekom, yenilenen altyapısı ile mobildeki çekim noktalarını istikrarlı bir şekilde 2 senede 2 kat artırarak; 81 ilde iletişim sağlamak konusunda hatrı sayılır bir ilerleme kaydetti. Türk Telekom’un, mobil yaşamın ayrıcalıklarını sunmak için oluşturduğu ‘Ferah Tarifeler’, bol GB’ları ve limit aşımı olmayan paket özellikleriyle öne çıkıyor.

‘Ferah Tarifeler’, beş farklı seçenek ile 2 GB’dan 20 GB’a kadar internet, her yöne aylık 750 dakikadan 1000 dakikaya kadar konuşma ve 250 SMS imkânı sunarken; ‘Sil Süpür’ ile aylık 5 GB internet hediye ediyor. ‘Ferah Tarifeler’, ilk 3 ay online kanaldan başvurulara özel, %15’e varan indirimler kazandırıyor. Ayrıca, ilk 3 ay cayma bedelsiz denenebiliyor.

Müşterilerine yeni bir mobil yaşam deneyimi sunmak için 4.5G çekim noktası sayısını 2 yılda 2 kat artıran Türk Telekom; "3 ay cayma bedelsiz deneme" imkânıyla ‘Ferah Tarifeler adını verdiği tarifesini müşterileri için kullanıma açtı.

Türk Telekom ile karavanda mobil yaşam

Herkes için erişilebilir iletişim ilkesiyle yoluna devam eden Türk Telekom, yeni reklam filmi ‘Türk Telekom’la Mobil Yaşa’da ‘Ferah Tarifeler’e odaklanıyor. Reklam filminde, eğitim ve iş hayatını evden yürüten bir ailenin mobil hayata geçiş kararı anlatılıyor. Türk Telekom’un yeni ‘Ferah Tarifeler’i mavi karavanı ile yollara düşen aileyi yalnız bırakmıyor ve değişen mobil ihtiyaçlara uygun teklifler sunuyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Salih Eray Okan

Motosikletler ve teknoloji ile ilgili yenilikleri yakından takip etmeyi seven; aynı zamanda metal müzik tutkunu Hardware Plus yazarı

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval