Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Meizu, 22 Eylül’de 30 Yeni Ürün Tanıtacak!

Meizu-18s-Meizu-18s-Pro-TENAA

16 ailesiyle ülkemizde ciddi bir satış yapan ve kendi kitlesini oluşturmaya başlayan Meizu, bu başarının ardından perde arkasında yaşanan bazı sebeplerden dolayı ülkemizdeki faaliyetlerini askıya almıştı. Ülkemizde Meizu için işler şuanda iyi gitmiyor olsa da; Meizu’nun global çaptaki hareketliliği ve çabası takdiri hak ediyor. 30 yeni ürün çıkarma hazırlığında olan Meizu için 22 Eylül önemli bir gün olacak.


İlginizi çekebilir: Meizu 18 serisi, resmi olarak tanıtıldı!


Meizu ürün gamını genişletme peşinde

Meizu’nun “Meizu Something New Product Launch Conference” adını verdiği lansman 22 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek. Meizu 18s, Meizu 18s Pro ve Meizu 18X’e ek olarak bu lansmanda yenilenen arayüz Flyme’yi ve Meizu’nun piyasaya sunacağı 30 farklı yeni ürünü göreceğiz. Bu ürünlerle ilgili birçok detayı da Meizu çok sıkı bir şekilde saklıyor ve şuana kadar lansmanla ilgili ciddi bir sızıntı henüz ortaya çıkmış değil. Bu durum da beklentinin artmasına ve markanın sevenlerinin 22 Eylül’ü büyük bir heyecanla beklemesine yol açıyor.

Meizu lansman

Peki yeni Meizu modelleriyle ilgili şuana kadar ne biliyoruz

TENAA’da göründüğü kadarıyla Meizu 18s ile ilgili çeşitli bilgiler hali hazırda elimizde mevcut. Örneğin Meizu 18s, 3 farklı renk seçeneğine sahip olacak. Buna ek olarak 6.2 inç ekran boyutuna sahip olmasının yanı sıra  1440 x 3200 yani 2K çözünürlükte AMOLED bir panelle sunulacak. Cihazın ölçüleri de 152.4 × 69.2 × 8.18 mm şeklinde. Cihazın ağırlığı da 162 gram yani kullanıcıları gerçekten hafif bir cihaz bekliyor. Batarya kapasitesiyse 18s’in en çok tartışılacak özelliklerinden biri olacak gibi görünüyor. 3.910 mAh kapasiteye sahip olan cihaz, batarya kapasitesi olarak beklentilerin çok altında gözüküyor. Muhtemelen hızlı bir şekilde tükenecek olan bu bataryayı hızlı bir şekilde şarj edebilmeniz için de Meizu, 36W’lık bir hızlı şarj desteği sunmuş. Cihazın ana kamerasıysa 64MP çözünürlüğe sahip.

Meizu 18s Pro’ya geldiğimizde de, ekran boyutunun 6.7 inçe çıktığını görüyoruz. Panel yine AMOLED ve ekran çözünürlüğü de yine 2K. Batarya kapasitesi de 4410 mAh’e yükseltilmiş. Ayrıca 40W hızlı şarj desteği de mevcut. Ana kamera çözünürlüğüyse 50MP.

Meizu’nun yeni amiral gemileriyle ilgili ilk bilgiler şimdilik bu kadar olsa da; 2K çözünürlükte ekranlar kullanıldığını görmek sevindirici. Geriye kalan 30 ürünse bizim için büyük bir merak konusu. Umuyoruz Meizu en kısa zamanda ülkemizde de yeniden aktif bir şekilde çalışmaya başlar ve akıllı telefon pazarındaki rekabete aktif bir şekilde dahil olur. Şayet biz Meizu’yu şimdiden çok özledik.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Salih Eray Okan

Motosikletler ve teknoloji ile ilgili yenilikleri yakından takip etmeyi seven; aynı zamanda metal müzik tutkunu Hardware Plus yazarı

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir