Sosyal medya

Kripto Para

Marvel, Captain America NFT serisini piyasaya sürüyor!

Marvel Entertainment, tokenize edilmiş Captain America koleksiyonlarını içeren en yeni NFT serisinin lansmanını duyurduVeVe ile ortaklaşa bir şekilde çalışan Marvel Entertainment, Marvel Mightys koleksiyonlarının ilk baskısını duyurdu.

Marvel Captain America NFT

Marvel Entertainment Marvel Mightys koleksiyonu Steve Rogers, Sam Wilson, Bucky Barnes ve John F. Walker’ın NFTleri ve en ölümcül düşmanları olan Red Skull dahil olmak üzere tüm Captain America NFTleri ile piyasaya sürülecek.

Müzayede bugün gerçekleşecek ve Marvel Captain America NFT müzayedesi küresel izleyicilere de açık olacak. Tüm bireysel dijital figürler, sırasıyla farklı nadirlik seviyelerine sahip olacak.

Marvel Mightys — Sezon 1 — Captain America serisinde şunlar yer alacak:

  • ORTAK – Steve Rogers – Fiyat: 13,00$; Miktar: 28.888
  • ORTAK – Sam Wilson – Fiyat: 13,00$; Miktar: 28.888
  • ENDER – John F. Walker – Fiyat: 13,00 $; Miktar: 18,888
  • NADİR – Bucky Barnes – Fiyat: 13,00$; Miktar: 11.888
  • ULTRA-NADİR – Kırmızı Kafatası – Fiyat: 13,00$; Miktar: 4.888

Marvel Mightys Captain America lansmanı, geçtiğimiz haftaki Modern Marvel Series 1 – Spider-Man‘in bir parçası olan Spider-Man lansmanının ardından geliyor. Bu NFT serilerinin her ikisi de ‘Marvel Month’ kutlaması kapsamında piyasaya çıkıyor. Spider-Man, lansmanın yalnızca 24 saat ardından 60.500 NFT’nin tamamının satışıyla interneti kırıp geçirmişti.

NFT pazarı, bu yıl yükselen bir popülerlik çizgisine ev sahipliği yapıyor. Trend olan ve kârlı dijital ağa yetişmek için NFT alanına katılan oyuncu sayısı her gün artıyor. İş dergileri, efsane sporcular, milyon dolarlık sanat galerileri, video oyunu şirketleri, Coca-Cola gibi ticari devler ve hatta yüksek moda markaları 2021 için pazarlama planlarına NFT’leri dahil etmiş durumda.

 

 

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Sena Sarıoğlu

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme Bölümü 4. sınıf öğrencisi. Blok zincir teknolojisi ve kripto para birimlerine yönelik çalışmalar yapıyor. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir