Sosyal medya

Diğer

LG Türkiye’den Dilovası’ndaki öğrencilere karne hediyesi!

LG Etkinlik Sınıfı

LG Türkiye tarafından 2018 – 2019 öğretim dönemi başında kardeş okul olarak ilan edilen Kocaeli, Dilovası’nda bulunan Köseler İlkokulu’na bu sefer öğretim dönemi sonunda da okula bir etkinlik sınıfı kazandırdı. Söz konusu sınıf sezon döneminin yanı sıra, yaz aylarında da kullanıma açık olacak. Etkinlik sınıfında zeka oyunlarından aktivite setlerine, kitaplardan el işi ve boya malzemelerine kadar çocukların keyifle vakit geçirip, kendilerini geliştirebilecekleri bir çok malzeme yerleştirildi ve ilkokul öğrencilerinin kullanımına sunuldu.


İlginizi çekebilir; LG’den ödüllü bilgi yarışması: LG Infogram


LG Türkiye Köseler İlkokulu

LG Etkinlik Sınıfı açılışında Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım Alkan ve Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir bulunurken LG Türkiye Genel Müdürü Seonghak Kim “Marka olarak, geleceğimizi emanet ettiğimiz yavrularımızın mutlu ve verimli bir öğretim hayatı geçirmesine destek olmanın başlıca görevlerimizden biri olduğuna inanıyoruz. İşte bu sorumlulukla, öğretim yılı başında Köseler İlkokulu’nu markamızın kardeş okulu ilan ettik. Yıl boyunca okula yaptığımız ziyaretler ve ortaklaşa gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerin sonunda, her yeni bilgiyi coşkuyla kucaklayan çocuklarımız için bir aktivite sınıfı oluşturduk” dedi. Kim, Köseler İlkokulu’na desteğe devam edecekleri sözünü verdi.

Dilovası LG Etkinlik Sınıfı

Açılan etkinlik sınıfının yanı sıra ürün desteği de sağlayan LG, bir klima, 65 inç OLED TV ve projektör de hediye etti.

Teknolojiye olan tutkusunu Hardware Plus'ta meraklılarına aktarıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer

Windows 10 Pro, URcdkeys Black Friday indirimiyle 12$ oldu

Yazan:

Windows 10 Pro

Cuma indirimleri kapsamında sadece fiziksel ürünlerde değil, dijital çözümlerde de güzel indirimler görüyoruz. Pek çok farklı yazılım için anahtar satın alabileceğiniz bir platform olan urcdkeys.com web sitesi, Windows 10 Pro ve Office yazılımları gibi ürünlerde indirime gitti.

Not: Bu bir advertorial çalışmasıdır

Windows 10 Pro ve Office indirimleri neler?

Web sitesinin Hardware Plus‘a özel oluşturduğu HWP20 kodunu kullanarak, mevcut indirimlere ek olarak %20 oranında indirimli bir şekilde aşağıdaki ürünleri satın alabilirsiniz.

HWP20 kodunu kullanabileceğiniz diğer yazılımlar

İndirim kodunuzu, satın alma işleminden önce “promosyon kodu” veya orijinal ismiyle “promotion code” yazan bölüme girmeniz gerekiyor. Satın alma işleminizden sonra kodunuz, e-mail adresinize gönderiliyor.

Devamını oku

Diğer

Emlakjet ‘OnaKulakVer’ projesi ile ödül kazandı

Yazan:

Emlakjet Felis ödülü

Emlakjet, kadına şiddeti konu alan ‘OnaKulakVer’ projesi ile Felis 2019 DJ04 Native Reklam kategorisinde ödül aldı.

Emlakjet, Felis ödülüne layık görüldü

Yeni nesil emlak bulma sitesi Emlakjet, sektörü yeniliklerle geliştirmeye devam ediyor. Kurulduğu günden bugüne emlak seri ilan sektöründe lider olma vizyonuyla hareket eden Emlakjet, sosyal sorumluluk temalı projeleri ile de dikkat çekiyor. Ayda 7.5 milyon ziyaretçisi sayısına ulaşan Emlakjet, şiddete uğrayan fakat bunu ihbar edemeyen kadınların sesi olmaya çağırıyor. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı verilerine göre eşi veya eski eşi tarafından şiddete uğrayan kadın oranının %39, uğradığı şiddeti kimseye anlatamayan kadın oranının ise %48. Bu rakamlar Türkiye’de her 5 kadından birisinin şiddet gördüğü halde susmayı tercih ettiğini gösteriyor.  Kadına şiddet konusu ile ilgili olarak farkındalık yaratmayı hedefleyen Emlakjet, OnaKulakVer projesi ile 10 binden fazla kişiye ulaştı. Emlakjet, ‘OnaKulakVer’ projesi ile DJ04 Native Reklam kategorisinde ödül aldı. Dijital dünyada ses getiren kampanya Creasoup imzası taşıyor.

Şirketin CEO’su Tolga İdikat proje ile ilgili olarak, “Satışına ya da kiralanmasına aracı olduğumuz evlerde mutlu yuvalar kurulması Emlakjet ekibi olarak en büyük hayalimiz. Ancak geçtiğimiz aylarda Aile ve Sosyal Hizmetler Politikalar Bakanlığı’nın açıkladığı rakamlar bizleri oldukça üzdü. Bizler de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde öncelikle 2018 yılında hayatını kaybetmiş 440 kadın, sonrasında ise şiddet görüp seslerini duyuramayan bütün kadınlar için #OnaKulakVer dedik. Projemizin DJ04 Native Reklam Kategorisinde ödül alması bizleri oldukça mutlu etti. Bu tarz sosyal sorumluluk projeleri geliştirmeye devam edeceğiz. ”

Devamını oku

Diğer

Ankara’nın ilk Xiaomi Mi Store’u açılıyor! Hediyeler ve kampanyalar neler?

Yazan:

Son dönemde dünyada olduğu kadar ülkemizde de çok başarılı işlere imza atan Xiaomi, şimdi de Ankara’da sevenleriyle buluşuyor. Şirketin Türkiye distribütörlerden Evofone, 16 Kasım Cumartesi günü Ankara’nın ilk Xiaomi Mi Store’unu açıyor. AnkaMall alışveriş merkezi içerisinde açılacak mağazada, açılışa özel birçok indirim, hediye ve kampanyalar olacak.

İndirim ve hediyeler

Mağazanın açılışına özel tüm akıllı telefon modellerinde %15, aksesuar ve ekosistem ürünlerinde ise %20 ve %30 oranında indirim olacak. Ayrıca mağazada hem açılış için sırada bekleyen hem de alışveriş yapan kullanıcılar için farklı hediyeler olacak.

Mağaza açılışında sırada bekleyen; 1-300. kişiye Mi Band 4 akıllı bileklik, 301-500. kişiye Bluetooth kulaklık ve 501-600. kişiye Bluetooth hoparlör hediye edilecek. Ayrıca mağazadan 1000 TL ve üzeri alışveriş yapan ilk 300 kişiye Mi Band 4, ikinci 300 kişiye 10.000 mAh powerbank, üçüncü 300 kişiye 5.000 mAh powerbank ve dördüncü 300 kişiye Bluetooth kulaklık hediye edilecek. Ayrıca mağazada gün boyunca her 30 dakikada 1 telefon hediye etkinliği de olacak.

Mağazada hangi ürünler olacak?

Ürün çeşitliliği en zengin teknoloji firmalardan biri olan Xiaomi, ülkemizde akıllı telefonlarıyla olduğu kadar giyilebilir teknolojiler, kulaklık ve hoparlör gibi aksesuar ve hatta scooter modelleriyle bile erişilebilen bir marka.

Ankara AnkaMall alışveriş merkezine açılacak yeni mağazada da, önceki mağazalarda olan tüm Xiaomi modellerini kullanıcılar deneyimleyebilecek ve satın alabilecek.

Devamını oku