Sosyal medya

İnternet

KONUMUZ GÜVENLİK: ESET Internet Security 2022 !

Siber Güvenlik Hayatımızdaki En önemli Nokta Haline Geldi! ESET sadece bir antivirüs koruma yazılımı değil, güvenliğiniz için her noktanın düşünülerek geliştirildiği bir yazılım. Peki neler yapabiliriz?

BİLGİSAYAR TARAMASI Düzenli olarak bilgisayarımızda virüs taraması gerçekleştirerek problemleri engelleriz ve olası risklere karşı bu önlem alırız. Ayrıca işletim sistemi güncellemelerinden de anında haberdar oluruz.

AĞ DENETÇİSİ Yalnızca bilgisayarınızı değil ağ bağlantınızı da koruyabildiğiniz özellik sayesinde bağlı olduğunuz ağa bağlanan tüm cihazları görüntüleyebilirsiniz.

BANKACILIK ve ÖDEME SİSTEMLERİ KORUMASI İnternet bankacılığı kullanan ve kripto para yatırımcıları için oldukça önemli bir özellikten bahsediyoruz. ESET Internet Security kullanmaya başladığınızda masaüstünüze atanan ekstra güvenlikli tarayıcı ile internet bankacılığı işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebiliyorsunuz.

ANTİ THEFT Aman Dikkat! Cihazınızın çalınması kaybolması gibi talihsiz durumlara karsı hayat kurtaran bir özellikten bahsediyoruz. Ne yapabiliyorsunuz? Hırsızlık, kayıp gibi bir durumla karşılaştığınızda ESED HOME uygulaması üzerinden Aygıtım Kayıp butonuna tıkladığınızda cihazınızın o anki web kamerasındaki görüntüyü, o an için geçerli ekran görüntüsünü paylaşır. Bu sayede cihazın tekrar bulunmasında büyük avantaj elde etmiş olursunuz.

Son olarak şundan bahsetmekte fayda var! Antivirüs yazılımları bilgisayarı çok yoruyor çok tüketiyor gibi inançlar var. Hayır! Antivirüs yazılımları sistem kaynaklarını tüketmez tam aksine sistemi sizin için en iyi hale getirir.

Daha fazla detaylı bilgi için: Tüm cihazlarınız için internet güvenliği | ESET sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İmdat

Teknolojiyle içli dışlı, özellikle mobil teknolojiler üzerine hevesli bir o kadar da öğrenmeye açık Hardware Plus editörü ve yazarı.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval