Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

iPad Mini’ye dayanıklı kılıf: Muvit Snow Swivel

Apple’ın gözde tableti iPad Mini için satışa çıkan Muvit Snow Swivel, hem farklı kullanım şekilleriyle size özgürlük sağlıyor hem de dayanıklı yapısıyla çizilmelere ve darbelere karşı tabletinizi koruyor. Kar beyaz rengiyle elmasepeti’nde satışa çıkan ürünün basın bültenine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Teknolojik aksesuar denilince akla ilk gelen markaların başında gelen elmasepeti, Apple ürünlerini kaliteli ve şık aksesuarlar ile buluşturmaya devam ediyor. Apple’ın göz bebeği iPad mini için satışa sunulan Muvit Snow Swivel iPad mini kılıf ve standı artık elmasepeti’nde kullanıcılar ile buluşuyor.

ve

Dikey ve yatay kullanım olanağı sunan bu özel kılıf, kullanıcıyı asla kısıtlamayacak şekilde tasarlandı. Yumuşak deri iç yüzeyi sayesinde kılıftan kaynaklı çizilmelere yol açmayan Muvit Snow Swivel iPad mini kılıfı, poliüretan malzemeden üretildi. Dayanıklı yapısı sayesinde iPad mini’nizin ön ve arka yüzünü darbe ve çizilmelere karşı da koruyan kılıf, beraberinde gelen stant özelliği sayesinde cihazınızı masanıza koyup, film ve video gibi içerikleri kolayca izlemenize de olanak tanıyor.

Dünyanın en büyük gemisi Empire State binasından bile daha büyük

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Kerem Enginar

Uzun süredir teknoloji basınında yer alan Kerem, başta mobil teknolojiler olmak üzere donanım ve kripto paralar ile de ilgileniyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir