Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Gönderdiğiniz mesaj karşı taraftan otomatik olarak silinebilir!

Tigertext-1
TigerText

TigerText hayatınızı kurtarabilecek bir uygulama.

Eskiden Görevimiz Tehlike dizisinde hepimizi hayretler içerisinde bırakan bir teknoloji vardı. Kendi kendini imha eden mesajlar! Yıllarca hep bunun hayalini kurduk. Zira aramızdan bazıları sevgilisine yolladığını zannettiği mesajları anasına babasına yolladı. Tam o sıralarda ah şu teknoloji olacaktı diye içimizden geçirdik! Sıkı durun! O teknoloji artık Tigertext ile mümkün.

Tigertext ile yolladığınız mesajı karşı tarafın telefonundan istediğin zaman silebiliyorsunuz. Şöyle ki; karşı tarafa önemli bir mesaj attınız ve bunun otomatik olarak silinmesini istiyorsunuz. Tigertext uygulamasını telefonunuza indiriyorsunuz. Mesajınızı yazıyorsunuz. Daha sonra yollarken ne zaman silineceğine karar veriyorsunuz. Ve mesajınızı gönderiyorsunuz. Mesaj karşı tarafa bir link şeklinde gidiyor. Karşı taraf linki tıklayıp mesajı görüntüleyebiliyor. Sizin belirlediğiniz süre geldiği zamanda mesajınız otomatik olarak siliniyor. Dilerseniz mesaj okunduğu gibi sil ayarını da yapabiliyorsunuz.

Farklı bir özelliği daha var. Tam mesajı yolladınız ve o anda yanlışlıkla yolladığınızı fark ettiniz. Eğer karşı taraf mesajı okumamışsa geri alabiliyorsunuz.

Sistemin mantığı aslında oldukça basit. Siz uygulamadan mesajı gönderiyorsunuz. Mesaj geçici bir ağ üzerine yazılıyor. Tigertext, karşı tarafa bilgilendirme mesajı yolluyor. Karşı taraf bilgilendirme mesajı içerisinde bulunan linki tıklıyor ve gönderdiğiniz mesajı okuyabiliyor.

Sistem ücretsiz. Sadece internete sahip olmanız gerekiyor. Yani bir nevi Whats App gibi.

Bu arada ek bir bilgi. Sistem adını ünlü golf oyuncusu Tiger Woods’tan alıyor. Fakat bu iyi anlamda değil kötü anlamda. Zira zamanında Tiger Woods’un ihanetini ortaya çıkaran seks mesajlarından sonra ortaya çıktı ve ismini buradan aldı.

Tigertext’i indirmek isteyenler buradan uygulamaya erişebilirler.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Uğur Karapaça

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval