Sosyal medya

Kripto Para

Ethereum fiyatı 3.000 doları aştı! Bank of America’dan daha değerli…

Dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum yükselişi sürüyor. Psikolojik olarak önem taşıyan 3.000 dolar seviyesine birkaç gündür yakın duran Ethereum fiyatı bu seviyeyi de aştı. Ethereum fiyatı 3.173 dolardan işlem görüyor.

Ethereum fiyatı

Bir süredir rekor üstüne rekor kıran ETH, bugün yeni bir rekor tazelemesi yaptı. Yatırımcıların heyecanla beklediği ve psikolojik sınır olarak tanımladığı 3.000 dolar seviyesi bugün itibariyle geçildi. Bu artış, piyasa değeri bakımından Ethereum’un The Walt Disney Company ve Bank Of America gibi kurumları geçmesini sağladı. Ethereum piyasa değeri yazı sırasında 367 milyar dolardan fazla.

Ethereum’un yakın zamanda 10.000 dolara ulaşmasının beklendiğini ve bu beklentinin nedenlerini sizlere aktarmıştık. Ek olarak yakın zamanda gerçekleşecek EIP-1559 güncellemesini içeren Londra hard forku ve PoS (Proof of Stake)’e geçiş de, ETH ve Ethereum ağını popüler hale getiriyor.

 

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Sena Sarıoğlu

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme Bölümü 4. sınıf öğrencisi. Blok zincir teknolojisi ve kripto para birimlerine yönelik çalışmalar yapıyor. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir