Sosyal medya

Kripto Para

Ethereum fiyatı 2 haftanın en yüksek seviyesini gördü!

Bugün kripto para piyasasında boğaların domine etkisi görülmeye başlandı. Lider kripto para birimi Bitcoin 35 bin dolar seviyesinin üzerine çıkarken, Ethereum fiyatı da 2 haftanın en yüksek seviyesini gördü ve 2.330 dolar seviyesinin üzerine çıktı.  Boğalar kripto piyasası üzerindeki hakimiyetlerini artırmaya başlıyor gibi görünüyor.

Ethereum fiyatı

Bitcoin’in hafta sonu mücadelesi devam ediyor. 35 bin dolar seviyesini geri almayı başaran lider kripto para birimi yazı sırasında 35.494 dolardan işlem görüyor. Ethereum’un da son 2 haftanın en yüksek seviyesi olan 2.330 dolar seviyesinin üzerine çıkması, altcoinleri peşinden sürüklüyor. Ethereum’un yükselişi ile altcoinler de yeni kazançlar elde ediyor. Son 24 saat içerisinde BNB %3.48 artarken, XRP de %3.43 artış yaşadı. CoinMarketCap’e entegre edilen Uniswap ise %10 artarak 20.85 dolar seviyesine ulaştı.

Bitcoin, kayıplarının bir kısmını almaya başladı ve 34 bin doların üzerine çıkarak trendi tersine döndürme konusunda etkili bir mücadele verdi.

Analist: ETH yükselişe hazırlanıyor

Popüler analist Lark Davis, Ethereum’un etkili bir yükseliş yaşayacağını düşünüyor. “Ethereum, Büyük Para Yığınları Kriptoya Girerken Patlamaya Hazır!” başlıklı videosunda Ethereum fiyatı ile ilgili görüşlerini paylaştı. Davis, ETH’un yakın zamanda BTC’i geçeceğini savundu.

“ETH, 27 Haziran Pazar günü BTC’den yaklaşık 200 bin daha fazla günlük aktif adrese sahipti. 1 Ocak 2017’den bu yana ETH’nin BTC’den daha aktif adreslere sahip olduğu üçüncü gündü.”

Twitter’ın NFT çekilişini de Ethereum için önemli bir kilometre taşı olarak değerlendiren Davis, “İşte Ethereum kullandıkları gerçek ve bence bu gerçekten büyük bir anlaşma. Twitter dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından biri artık Ethereum kullanan reddit’imiz ve Ethereum kullanan Twitter’ımız var. Burada büyük şeyler. Çok çok heyecan verici şeyler.” ifadelerini kullandı.

 

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Sena Sarıoğlu

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme Bölümü 4. sınıf öğrencisi. Blok zincir teknolojisi ve kripto para birimlerine yönelik çalışmalar yapıyor. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir