Sosyal medya
Türk Telekom reklamı
Türk Telekom reklamı

Genel

Dungeon Hunter Champions Google Play ön kayıtları başladı

Oppo Reno 4 reklamı Advertisement

Gameloft, yeni çıkacak oyunu Dungeon Hunter Champions’a en son eklenen üç yeni şampiyonu duyurdu. Sizler de Google Play üzerinden ön-kayıt yaptırarak, bu şampiyonları yakından tanıma fırsatını yakalayın!  250’den fazla şampiyon’un olduğu Dungeon Hunter Champions çokluevrenini oluşturan şampiyonlardan Dr. Dendryte, Voxia ve Lingshe ise sadece üç tanesi! Her şampiyonun hikayesi, bilim kurgu ve fantezi edebiyatının efsane isimlerinden Dan Abnett tarafından kaleme alındı. Şampiyonların birbiri ile bağlantılı hikayeleri, çokluevrenin olaylarını birbirine bağlıyor. Takımınızı kurmaya ve çokluevrenin şampiyonları ile destansı bir maceraya atılmaya hazır olun!

reklam
MSI reklamı

Psion Doktor Dendryte

Konu eğer kötü adamlar ise, psişik güçleri olan deli bilim adamı Psion ilk akla gelen isimdir. Psion, hem ezeli bir rakip hem de takım arkadaşlarına her savaşta muazzam destek sağlayan bir şampiyondur. Karşısında durmaya çalışan zavallıların şimdiden vay haline!

Derbi Kızı Voxia

O, ünlü Ultimate Blitz Şampiyonası’nın Kazananı… O bir All-Star… O, Derbi Kızı Voxia! Ultimate Blitz Şampiyonası, hız, çeviklik ve aşırı şiddet içeren bir spor dalıdır. Aman ha, sakın evde denemeyin! Derbi Kızı Voxia, serseri görünüşlü ve biraz da çatlaktır. İç güdüsel olarak umursamaz ve şiddet yanlısı olsa da O’nu sevmemek imkansız. Hele bir de siz Voxia’yı patenleri üzerinde önüne geleni beyzbol sopası ile pataklarken görün.

Yılan Hatun Lingshe

Valora’nın topraklarını kaşif olarak dolaşan Lingshe, yanından hiç bir zaman ayırmadığı vazgeçilmez dostu ve yol arkadaşı yılanı ile gittiği her yerde “Yılan Hatun Lingshe” olarak bilinir. Her ne kadar barışsever biri olsa da, kaçınılmaz olduğunda savaşmaktan hiç bir zaman çekinmez. Bir yılan hızı ve çevikliği ile düşmanlarına saldırır. Psion, Derbi Kızı ve Yılan Hatun’un özel olarak çizilmiş karakter çizimlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Dungeon Hunter Champions çok yakında sizlerle!

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akıllı Telefonlar

Motorola Nio Snapdragon 865 ile geliyor!

Motorola Nio
Oppo Reno 4 reklamı Advertisement

Motorola Nio ile alakalı yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Firmanın amiral gemisi akıllı telefonunun bazı teknik özellikleri ortaya çıktı.


İlginizi çekebilir; Facebook, izinsiz kullanıcı verilerini paylaştığı için 6,1 milyon dolar ceza ödedi

reklam
MSI reklamı

Motorola Nio modelinde 105 Hz ekran yenileme hızı test ediliyor!

Telefon dünyasının en önemli firmalarından olan ancak uzun zamandır geri planda kalan Motorola, eski günlerine dönmeyi amaçlıyor. Akıllı telefon dünyasına da giriş yapan firma, şimdilerde yeni bir amiral gemisi akıllı telefon ile rekabette farklılık yaratmayı planlıyor. Nio kod adlı bir akıllı telefon geliştiren firma, Snapdragon 865 işlemci ile hayranlarını ve kullanıcılarını karşılamayı hedefliyor. 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip olacak akıllı telefonun 12 GB RAM ve 256 GB‘lık bir versiyonu daha olabilir.

Motorola Edge Lite

XDA-Developers isimli internet sitesinde ortaya çıkan Motorola Nio modelinin asıl olayı ekran kısmında olacakmış gibi gözüküyor. Habere göre 105 Hz ekran yenileme hızını test eden firma, daha düşük kare sayılı videoları da düzgün bir şekilde oynatmayı hedefliyor. 6.7 inçlik FullHD+ ekran ile piyasaya çıkması beklenen akıllı telefon 8 MP ana kamera ve 16 MP ultra geniş açı olmak üzere çift ön kamera ile kullanıcılarını karşılayacak. Araka tarafta da üçlü kurulum beklenirken kameraların sırasıyla, 64 MP ana kamera, 16 MP ultra geniş açı ve 2 MP derinlik sensörü olacağı tahmin ediliyor. Android 11 ile piyasaya çıkacak olan akıllı telefon 2021‘in ilk çeyreğinde bizleri karşılayacak.

Devamını oku

Genel

Square Enix evden çalışmayı kalıcı hale getiriyor!

Square Enix E3 2018
Oppo Reno 4 reklamı Advertisement

Square Enix uzaktan çalışma modelini kalıcı hale getiriyor. Firma 1 Aralık tarihinden itibaren çalışanlarının yaklaşık %80’ine bu sistemi kalıcılaştıracak.


İlginizi çekebilir; Facebook, izinsiz kullanıcı verilerini paylaştığı için 6,1 milyon dolar ceza ödedi

reklam
MSI reklamı

Square Enix uzaktan çalışma sistemine geçiyor!

Oyun dünyasının önemli firmalarından olan Square Enix, çalışanlarının çalışma modelini değiştiriyor. Küresel salgın nedeniyle oldukça yaygınlaşan evden çalışma modelini uygulamakta olan firma, salgın bitse bile çalışanlarına evden çalışma imkanı sağlayacak. Resmi internet sitesinden yapılan yazı ile duyurulan bu gelişmenin ardından firma, çalışanlarının yaklaşık %80′ine 1 Aralık tarihinden sonra evden çalışın diyecek. Ofislerini kapatmayacak olan firma, çalışanlarını “ev bazlı” veya “ofis bazlı” işlere göre sınıflandıracak. Çalışanlarının sağlıkları açısından da bu sisteme oldukça önem veren firma, ortaya çıkacak esnekliğin kendi lehlerine olacağını düşünüyor.

Square Enix

Güvenlik nedeniyle %100 kapasiteye ulaşması mümkün gözükmeyen bu sistem ile birlikte özellikle yazılım ve oyun dünyasında yeni bir dönem başlayabilir. Hali hazırda Microsoft‘un da ekim ayında geçiş yaptığı bu sistemin daha da yaygınlaşması bekleniyor. Covid-19 salgınının özellikle tekrardan dünya gündeminin merkezine oturduğu şu günlerde daha çok firmanın bu sistemi planlayabileceği tahmin ediliyor. Final Fantasy 16‘yı duyuran firma görünüşe göre çalışanlarına oyunu evlerinden tamamlatacak. Bakalım önümüzdeki günlerde yeni yeni firmalar bu çalışma sistemine geçiş yapmayı tercih edecekler mi bekleyip göreceğiz.

Devamını oku

Genel

Redmi Akıllı Saat, kare ekran tasarımıyla gelebilir!

Redmi Smartwatch
Oppo Reno 4 reklamı Advertisement

Redmi, yarın gerçekleşecek yeni ürün lansmanından önce küçük kare ekranlı Redmi Akıllı Saat’inin yolda olduğunu belirten bir poster yayınladı.


İlginizi çekebilir: M1 MacBook Air, AnTuTu’da 1 milyondan fazla puan aldı!

reklam
MSI reklamı

Redmi Akıllı Saat için bilinen özellikler neler?

Redmi’nin yarın yeni bir ürün lansman konferansı düzenleyeceğini biliyoruz. Bu etkinlikte şirket, yeni Redmi Note 9 serisi telefonlarını ve bir akıllı saatini duyuracak. Üç yeni model akıllı telefon tanıtılması bekleniyor. Bunlar, 4G bir akıllı telefon, 5G bir akıllı telefon ve bunların Pro sürümü olan üst düzey bir versiyonu şeklinde olacak. Ancak dördüncü modeli, yani Redmi Note 9 Pro Max’i de görebileceğimizi gösteren söylentiler ve sızıntılar da var. Görünüşe göre bu serinin neredeyse tüm sızıntıları biliniyor. Ancak Redmi Akıllı Saat için aynısını söylemek pek mümkün değil.

Redmi Akıllı Saat

Maalesef, yakında çıkacak Redmi saati hakkında fazla bilgimiz yok. Ancak bundan önce, benzer bir model REDMIWT02 kod adıyla FCC onayı aldı. Şu anda bu ikisinin aynı giyilebilir ürün olduğunu düşünüyoruz.

FCC’nin verdiği bilgilere göre Redmi akıllı saatin ekran boyutu 1.41 inç. Ayrıca içerisinde yerleşik bir GPS barındırıyor. Elbette saatin belirli bir su geçirmezlik derecesi de olacaktır. Saat, 24 saat kalp atış hızı izleme, 230mAh pil kapasitesi, Bluetooth 5.1 gibi özellikleri de içeriyor ve Android 4.4 veya iOS 10 ve üzeri cihazlarla eşleştirilebiliyor.

Redmi’nin nihai ve uygun maliyetli bir konumlandırmaya sahip olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu yüzden kare ekran tasarımına sahip Redmi akıllı saatin bir istisna olmayacağını düşünüyoruz. Böylelikle Redmi, her zamanki gibi yine piyasadaki benzer modellerle kıyasıya bir rekabet içinde olacaktır.

Devamını oku
MSI reklamı

HWP COIN’den Haberler