Sosyal medya

İnceleme

Bu tablette yok yok!

INCA-NOBLE

INCA NOBLE

Inca’nın Noble model tableti, tüm üst seviye özellikleri bir arada ucuz bir fiyata sunuyor.

Apple’ın tabletlerinin en çok ön plana çıktığı özelliklerin başında belki de harika Retina ekranları bulunuyor. iPad 4’ün mükemmel Retina ekranı, bire bir Inca Noble’da da yer alıyor. 9.7 inçlik bu ekran, 2048 x 1536 piksel çözünürlük sağlıyor. Bu da çok net bir görüntü kalitesi elde etmemizi sağlıyor. Ekranın renkleri, parlaklığı ve görüş açısı pahalı tabletlerde bulamayacağınız kadar iyi. Ekran konusunda Noble’ın tek kelimeyle “Mükemmel” olduğunu söylemek mümkün.

DONANIMI ÇOK İYİ Inca, Noble’ı hazırlarken sadece ekranını değil, aynı zamanda donanımını ön plana çıkarmayı tercih etmiş. 4 çekirdekli 1.6 GHz hızında çalışan işlemcisi, tüm uygulamalarda maksimum performansı sağlayabiliyor. 2 GB RAM’i bulunan ürünün hafızasını doldurmak için çok sayıda uygulamayı aynı anda çalıştırmanız gerekiyor.

Inca Noble, tam 32 GB’lik bir depolama alanına sahip. Bununla yetinmeyen firma, cihazın içerisine bir de MicroSD kart yuvası yerleştirmiş. Böylece toplam 64 GB’ye kadar hafıza elde edebiliyoruz. Böylece ürünün ekranına uygun çözünürlükteki filmleri, kaliteden ödün vermeden tablete kopyalayabiliyoruz. Ürünün Mini HDMI portunun bulunduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Sonuç olarak: Inca Noble, bilinen markaların üst seviye tabletlerinin fiyatlarını sorgulatır nitelikte, çok başarılı bir tablet. Bu kadar özelliğin fiyatının 600 TL olması şaşırtıyor.

Neden alınır?

• Donanımı çok iyi

• Depolama alanı çok geniş

• Ekranı harika

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Volkan Akduman

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval