Sosyal medya

ASUS

ASUS, 2. nesil Xeon Scalable işlemcili sunucularını duyurdu!

ASUS

ASUS, yeni 2. nesil Xeon Scable mimarisine sahip işlemcili sunucu ailesini duyurdu. Güç Dengeleme teknolojisi ve yeni 2. Nesil Intel Xeon Scalable işlemciler ile ASUS sunucuları, belirli iş yüklerinde düğüm başına 31 watt güç tasarrufu yapabiliyor.Sunucu sistemleri, sunucu anakartları, is istasyonları ve iş istasyonu anakartları üreten ASUS, yeni 2. Nesil Intel® Xeon® Scalable işlemcileri (genişletilmiş Cascade Lake-SP yeni SKU’lar) destekleyen, aralarında RS720/720Q/700 E9, RS520/500 E9 and ESC8000/4000 G4 serisi sunucu sistemleri ve Z11 sunucu anakartlarının da yer aldığı tüm sürücü ürünleri serisinde özel Güç Dengeleme özelliğini sunduğunu duyurdu.

reklam
Aorus reklamı

Yüksek performanslı bilgi işlem (HPC), yapay zeka veya sınır bilişim gibi karmaşık uygulamalarda performans ve güç tüketimi dengesini kurmak her zaman bir sorun olmuştur. Güç Dengeleme teknolojisi ve yeni 2. Nesil Intel Xeon Scalable işlemciler ile ASUS sunucuları, belirli iş yüklerinde düğüm başına 31 watt güç tasarrufu yapabiliyor.

Büyük ölçekli sunucu ortamlarında daha da yüksek verimlilik sağlayan bu teknoloji, güç tüketimini önemli ölçüde azaltarak toplam sahip olma maliyetini düşürüyor ve işlemlerin optimize edilmesini sağlıyor.

Adventure İstanbul

ASUS, özel “Güç Dengeleme” teknolojisi kullanıyor!

Çevresel farkındalık ve güç tüketimi son yıllarda sunucu endüstrisinde önemli birer konu haline geldi. Veri merkezlerinin daha yüksek işlem performansı, daha fazla depolama alanı ve daha hızlı bağlantıyla birlikte daha verimli güç tüketimi talep etmesiyle bunları önemi iyice arttı. ASUS, 2019’da Thermal Radar 2.0 adlı sunucu termal denetim teknolojisini kullanıma sundu.

 

Bu teknoloji sıcaklığı gerçek zamanlı olarak takip etme imkanı sunmasının yanı sıra fanların daha az güç harcaması için dinamik fan ayarı yapabiliyor. Yeni 2. Nesil Xeon Scalable işlemcilerle (genişletilmiş Cascade Lake-SP yeni SKU’lar) birlikte ASUS, güç verimliliğini optimize etmek için tasarlanan “Güç Dengeleme” teknolojisini sunuyor.

ASUS Güç Dengeleme, gerçek zamanlı takibe dayalı olarak ASUS sunucuların toplam CPU yükünü otomatik olarak ayarlamasını sağlayan özel bir teknoloji. Toplam güç tüketimini azaltan bu teknoloji verimi artırmasının yanında maliyet ve performans dengesini de kuruyor.

ASUS’un dahili sunucu laboratuvarında Güç Dengeleme özelliğine sahip olan ve olmayan ASUS sunucuları arasında bir karşılaştırma yapıldı. Bu teknolojiden yararlanmayan sunucularda CPU %80 yük altındayken 130 watt güç tüketti. ASUS Güç Dengeleme teknolojisine sahip olan sunucu ise aynı performansı %14 güç tasarrufuyla sağladı. Testlerde elde edilen sonuçlar, Güç Dengeleme teknolojisi sayesinde ASUS sunucuların birden fazla iş parçacığının kullanılmasını gerektiren durumlarda en uygun frekansları belirleyerek CPU güç tüketimini azalttığını gösterdi.

ASUS

Yeni 2. Nesil Intel Xeon Scalable işlemcilere sahip ASUS sunucular

ASUS, yeni 2. nesil Intel Scalable işlemcilerden (genişletilmiş Cascade Lake-SP yeni SKU’lar) yararlanan sunucu ve sunucu anakartları serisiyle üst düzey performans sunuyor. Intel’in sunduğu 18 yeni model arasındaki en üst düzey işlemci Turbo Boost ile 4,5 GHz’e ulaşabiliyor. SPEC CPU2017 testinde %25-36 performans artışı sağlayan bu işlemci müşterilerin acil ihtiyaçlarına anında yanıt verebiliyor. Tüm yeni işlemciler, Intel Optane kalıcı bellek teknolojisinin sistem belleği ve depolama özelliklerini destekliyor.

Yeni 2. Nesil Intel Xeon Scalable işlemcilere destek vereb ASUS Z11 serisi sunucu anakartları birçok farklı senaryoda kullanılabilmeleri için ATX, EEB ve CEB biçimlerinde geliyor. Yüksek frekansta daha fazla çekirdeğe sahip işlemciler ile bu anakartları HPC, finansal hizmetler, bulut oyunculuk ve sanal makine performansı için kullanmak mümkün. Ayrıca müşteriler bunlardan, sistemlerini yeniden yapılandırmak için minumum çaba sarf ederek yararlanabiliyor.

Aralarında RS720/720Q/700 E9, RS520/500 E9 ve ESC8000/4000 G4 serilerinin de bulunduğu ASUS sunucu modelleri, Intel Optane kalıcı bellek teknolojisine sahip yeni 2. Nesil Intel Xeon Scalable işlemcileri destekliyor. Bu modeller, donanım ve yazılım seçimini hızlandıran ve kolaylaştıran, iş yüküne göre optimize edilmiş çözümler sunuyor. 2U ve 1U biçimlerinde gelen RS720/700/720Q E9 serisi çift soket sunucular, birden fazla iş yükü, lider performans ve işlem yoğunluğu için tasarlandı (RS720Q).

Performans, verimlilik ve yönetilebilirliği dengeleyen RS520/500 E9 serisi orta seviye anakartlar, 4U, 2U ve 1U biçimlerinde geliyor. ESC8000/4000 G4 serisi yüksek yoğunluklu GPU sunucuları, yapay zeka, derin öğrenme, sanal masaüstü altyapısı (VDI), görüntü işleme ve bilimsel araştırmalar için ideal bir çözüm sunuyor.

Teknolojiyle içli dışlı olmayı seven, yapay zeka teknolojilerine hayran, kendi halinde bir yazar.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ASUS

Kendinden VPN’li router! | Asus RT-AX68U inceleme

asus rt-ax68u router

Asus, yeni router modeli RT-AX68U’yu duyurdu! Asus RT-AX68U, Wi-Fi 6 destekli ve çok yönlü olarak kullanılmaya müsait bir router olduğu için, birçok kullanıcı tarafından sıklıkla tercih edilecek gibi görünüyor.

Önerdiğimiz Asus marka routerları HepsiBurada üzerinden satın almak için buraya tıklayabilirsiniz: https://app.hps.im/d7ct/827a87ae

reklam
Aorus reklamı

İlginizi çekebilir: 16 ASUS ve ROG ürünü, CES 2021 İnovasyon Ödülü kazandı


Asus RT-AX68U neler sunuyor?

Asus’un, tasarımına ciddi manada kafa yorduğu belli olan RT-AX68U, dar bir bölgede router konumlandırmak isteyenler için iyi bir seçim. Dikey tasarım sayesinde, herhangi bir rafta veya bir ev eşyasının üzerinde çok az yer kaplayan RT-AX68U, malzeme kalitesiyle de öne çıkıyor. Wi-Fi 6 desteğine de sahip olan bu router, hem günlük kullanıcıların, hem ofis ortamlarının, hatta ve hatta oyuncuların bile kullanabileceği çok yönlü bir router. Oyun modu da bulunan RT-AX68U, ağda belirli cihazlara öncelik tanıyarak; rekabetçi oyunlarda daha stabil ve hızlı bağlantı elde edebilmenizi sağlıyor.
Ebeveyn denetimleri sayesinde çocuklu aileler için de, internet kullanımı noktasında birçok detay kontrol edilebiliyor ve gereken durumlarda çocukların internet kullanım süreleri kısıtlanabiliyor.
Asus RT-AX68U’nun en çok öne çıkan özelliğiyse, Instant Guard desteği sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun ev ağınıza VPN üzerinden bağlanabilmeniz. Bu sayede, herhangi bir umumi ağda bile, ev ağınız üzerinden internete güvenle erişebilmeniz mümkün. Eğer, internet servis sağlayıcınız da bu yönde bir destek sunabiliyorsa, Asus’un Instant Guard opsiyonunu denemenizi öneririz.
RT-AX68U, yeni ASUS Instant Guard hizmetini destekleyen ilk ASUS router modeli olarak geliyor. Bu hizmet, size nerede olursanız olun kendi ağınıza VPN ile ücretsiz ve sınırsız şekilde bağlanmanızı sağlıyor. Ancak hizmeti alabilmek için internet servis sağlayıcınızın bu hizmeti desteklemesi gerektiğini belirtelim.
Özetle, sağladığı bütün avantajları düşündüğümüz zaman RT-AX68U, birçok kullanıcı için optimum özelliklere sahip bir router. Eğer bir router arayışı içindeyseniz, RT-AX68U’yu gönül rahatlığıyla seçenekleriniz arasına ekleyebilirsiniz.
HWP yenilikçi ödül
https://youtu.be/7rpqJZccLcc
Devamını oku

ASUS

16 ASUS ve ROG ürünü, CES 2021 İnovasyon Ödülü kazandı

Asus Awards

Oyun, bilgisayar çevre birimleri, bilgisayar donanımı ve bileşenleri ve mobil cihazlar kategorilerinde ASUS ve ROG modelleri, çeşitli ödüllere layık görüldü. CES’te ödül kazanan ASUS ürünleri arasında; ZenBook Duo, ZenBook Pro Duo, Zen AiO serisi, Pro WS anakart, Mini PC PN63 ve ZenBeam Latte L1 bulunuyor. Ödüle layık görülen ROG modelleri ise ROG Zephyrus G14 ve ROG Strix LC Radeon RX 6800 XT oldu.


İlginizi çekebilir: ASUS, yeni monitör modellerini duyurdu!

reklam
Aorus reklamı

Asus, 2021 yılına hızlı bir giriş yaptı

ASUS ve ASUS Republic of Gamers (ROG), 16 ürününün CES 2021 İnovasyon Ödülü kazandığını duyurdu. Bu ödüller tüketici elektroniği alanında inovasyon, mühendislik, işlevsellik ve estetik açısından olağanüstü başarı gösteren ürünlere takdim ediliyor. Daha önce duyurulan ödüllü ürünlere ek olarak CES 2021’de İnovasyon Ödülü kazanan ASUS ürünleri ZenBook Duo (UX482), ZenBook Pro Duo (UX582LR), Zen AiO A5400/A5200/A5401/M5401, ASUS Pro WS WRX80E-SAGE SE WiFi, Mini PC PN63 ve ZenBeam Latte L1 oldu. Bu ürünler ROG Zephyrus G14 ve ROG Strix LC Radeon RX 6800 XT’nin arasına katıldı. Kazanılan ödüller, ASUS’un tasarım ve inovasyon aracılığıyla muhteşem tüketici deneyimleri sunma kararlılığını bir kez daha vurguladı.

Consumer Technology Association (CTA) tarafından yürütülen CES İnovasyon Ödülleri programı, her yıl tüketici elektroniği sektöründe 28 farklı ürün kategorisinde tasarım ve mühendislik açısından olağanüstü özellikler taşıyan ürünleri onurlandırıyor. Endüstri uzmanlarından oluşan jüride medya mensupları, tasarımcılar ve mühendisler yer alıyor. Yapılan başvurular inovasyon, mühendislik, işlevsellik, estetik ve tasarım açılarından değerlendiriliyor. Ödül duyuruları, ilk kez tamamen online olarak düzenlenen CES 2021 sırasında yapıldı.

Adventure İstanbul

CES 2021 İnovasyon Ödülü kazanan ASUS ve ROG ürünleri neler?

ASUS ZenBook Duo 14 (UX482)

ASUS ZenBook Duo 14, ikinci ekrana sahip ince ve hafif 14 inç dizüstü bilgisayar. Ergonomik kullanım için yukarı kalkabilen 12,6 inç boyutundaki ikinci dokunmatik ekran, 14 inç ana dokunmatik ekranla uyumlu bir şekilde çalışıyor. Bir Intel EVO platformu olan UX482; Anında Uyanma (<1 saniye), 11 saatten fazla video oynatma süresi için 70 Wsaat pil, hızlı performans, Thunderbolt 4 üzerinden 30 dakika şarj ile 4 saat kullanım sunan hızlı şarj desteği gibi özelliklere sahip.

ASUS ZenBook Pro Duo 15 OLED (UX582)

ASUS Zenbook Pro Duo 15 OLED, ASUS ScreenPad Plus adlı ikinci bir ekrana bir dizüstü bilgisayar. Özel üretim termal sistem sayesinde işlemciler maksimum performansa ulaşabiliyor. Böylece kullanıcılar bu dizüstü bilgisayarın tüm avantajlarından yararlanabiliyor.

 

ASUS Zen AiO (A5400/A5200/A5401/M5401)

Zen AiO şık, işlevsel ve güçlü PC özelliklerini tek bir pakette bir araya getiriyor. Özenle üretilen bu hepsi bir arada bilgisayarlar yüksek performans ile şık estetik görünümü birleştirerek hoş tasarım ve hızlı performans arayanlara seçenek sunuyor. Yeni görünüm, tam merkezde yer almayan metal stant ve Harman Kardon sertifikalı öne dönük kumaş kaplı hoparlörlerle dikkat çekiyor.  

 

ASUS Pro WS WRX80E-SAGE SE WiFi

ASUS Pro WS WRX80E-SAGE SE WiFi iş istasyonu anakartı, AMD Ryzen Threadripper PRO işlemcileri destekleyerek AMD WRX80 platformunun gerçek işlem gücünü açığa çıkarıyor. 12 x 13 inç (EATX) boyutlarındaki bu anakart, kurumsal iş istasyonlarının yanı sıra profesyonel ve amatör içerik üreticiler için de ideal bir çözüm. Toplam yedi adat PCIe Gen 4 x16 yuvası, üç adet M.2 yuvası ve iki adet dahili U.2 bağlantı noktasıyla olağanüstü veri aktarım hızları ve performans veren anakart toplam 17 adet USB girişiyle de eksiksiz bağlantı seçenekleri sunuyor. Intel X550-AT2 çift 10Gb Ethernet ve Wifi 6 özellikleriyle de büyük dosyaların hızla aktarılmasını sağlıyor. Yerleşik BMC (Baseboard Management Controller) yongası ise IPMI mimarisine akıllı özellikler ekliyor.

Asus, Mini PC modellerinde de iddialı

ASUS Mini PC PN63

Yeni ASUS Mini PC PN63 iş ve ev eğlencesi de dahil birçok farklı kullanım senaryosu için ideal, küçük boyutlu ve hafif bir mini PC. Yalnızca 120 x 130 x 55,5 mm boyutlarındaki Mini PC PN63 her ortama da kolayca uyum sağlıyor. 4 adet ekrana destek veren modelde, ön kısımdaki Thunderbolt bağlantı noktası da dahil olmak üzere kapsamlı giriş çıkış seçenekleri bulunuyor. Bu sayede bağlantı yuvaları, ekranlar ve depolama cihazlarıyla son derece hızlı bağlantı kurulabiliyor. Depolama ve bellek değişimini iki adımda kolayca yapmayı mümkün kılan kasa tasarımı da ürüne esneklik katıyor.

Dahası da var: 

ASUS ZenBeam Latte L1    

ASUS ZenBeam Latte, ASUS projektörlerin yeni bir türü. 720p HD projeksiyon ile Harman Kardon ses performansını küçük, hafif ve kolay taşınabilir bir tasarımda birleştiren model, büyük bir kahve bardağını andırıyor. ASUS ZenBeam Latte L1, iOS ve Android cihazları için kablosuz projeksiyon imkanı sunuyor. 120 inç maksimum görüntü boyutuna sahip olan model, tek dokunuşla bir Bluetooth hoparlör görevi de görüyor. ZenBeam Latte kolay taşınabilen çok yönlü yapısıyla dikkat çekiyor.

ROG Zephyrus G14

ROG Zephyrus G14, Windows 10 Pro ile güçlü ve kolayca her yere götürülebilecek oyun deneyimini herkesin kullanımına sunuyor. 8 çekirdekli AMD Ryzen 9 5900HS modeline kadar CPU seçenekleri ve GeForce RTX 3060 dizüstü bilgisayar GPU’suyla iyi bir oyun performansı sunmaya çalışıyor. Yüksek çözünürlük ve yüksek yenileme hızlı 120 Hz WQHD veya ultra akıcı 144 Hz Full HD olmak üzere iki harika ekran seçeneği sunan model, Pantone onaylı renkleri sunabiliyor. Dört adet hoparlör üzerinden Dolby Atmos sesler sunulurken özel İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Önleme özelliği ise sesli görüşmelerin net olmasını sağlıyor.

ROG Strix LC Radeon RX 6800 XT

Radeon RX 6800 XT, AMD’nin bugüne kadar geliştirdiği en güçlü grafik işlemci. Dünya genelinde PC meraklıları işlemciler için hepsi bir arada sıvı soğutma sistemlerinin avantajlarını biliyor. Bu kullanıcılar grafik işlemci performansının sınırlarını zorlamak için de piyasada satılan ürünleri ekran kartlarına uyguluyor. ROG Strix LC Radeon RX 6800 XT, sıvı soğutma desteği sayesinde yüksek performansıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Zenbook ailesi ödüle doymuyor

ASUS ZenBook Pro 15 (UX535)

ZenBook Pro 15 hareket halindeki tasarımcılara yönelik bir 15 inç dizüstü bilgisayar. 4K OLED NanoEdge ekran, GeForce GTX 1650 Ti GPU ve özel ASUS Screenpad 2.0, her yerde medya düzenleme için hazır bir bilgisayar platformu oluşturuyor.

ASUS ZenBook Flip 15 (UX564)

ZenBook Flip 15’in 4K UHD OLED NanoEdge dokunmatik ekranı PANTONE Validated renk doğruluğu sertifikasına sahip. TÜV Rheinland sertifikalı titreşimsiz çalışma ve düşük mavi ışık yayılımının yanı sıra hassas bir şekilde geliştirilen 360° ErgoLift menteşe ile çok yönlü bir cihaz elde ediliyor. Kompakt bir tasarıma sahip olan ZenBook Flip 15, %90’lık inanılmaz bir ekran gövde oranına sahip. ZenBook Flip 15, en yeni 11. Nesil Intel Core işlemcisi ve oyuncu sınıfı NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti ekran kartı seçeneğiyle birçok beklentiyi karşılamaya hazır.

ROG modelleri, bu yıl çok iyi başarı gösterdi

ROG Phone 3

ROG Phone 3, konsol düzeyinde oyunlara tam destek verebilen bir oyun telefonu. 144 Hz ekran, ultrasonik yan düğmeler ve Qualcomm Snapdragon 865 Plus SoC’nin olağanüstü performansını devamlı kılan gelişmiş termal çözüm ile mobil oyun deneyimi sunuyor. Cihaz, öne dönük iki adet hoparlör ve 6000 mAh pil ile destekleniyor.

 

ROG MAXIMUS XII Extreme

ROG MAXIMUS XII Extreme modelinde, temel ve ikincil güç regülatörlerinin sıcaklıkları geniş bir soğutma bloğu dizisiyle kontrol altında tutuluyor. Bu soğutma blokları ekstra kütle ve yüzey alanı sağlayan metal bir korumaya bağlı. Bunların altında ise 16 adet TDA21490 güç aşamasından (her biri 90 amp) oluşan 8 fazlı VRM bulunuyor. Her biri uygun SA ve IO regülatörüne sahip güç aşamaları sistemde kullanılan tüm işlemcilere yeterli desteği sunuyor.

ROG Strix XG16

15,6 inç boyutunda bir yardımcı oyun ekranı olan ROG Strix XG16’da video sinyalleri ve güç USB Type-C üzerinden aktarılıyor. Bunun yanı sıra bulunan bir HDMI girişi de çeşitli oyun platformlarıyla uyumluluk sunarak kullanıcıların XG16’yı telefonlara ve konsollara bağlayabilmesini sağlıyor. Yerleşik pil tasarımı, harici güç kaynağına gerek duymadan üç saate kadar kullanım sunuyor. Ergonomik tasarımlı stant farklı açılarda kullanım olanağı sunuyor. Üründe bir de standart üç ayak yuvası bulunuyor. Bu sayede XG16’yı herhangi bir üç ayak ile birlikte yükseğe ve ortaya yerleştirebilmek mümkün oluyor.

ROG Swift PG32UQX

ROG Swift PG32UQX, bir Mini LED 4K HDR oyuncu monitörü. 32 inç IPS 4K panel 144 Hz yenileme hızını destekliyor. Piksel başına 10 bit renk derinliğine sahip olan ekran 1’den az Delta E değeriyle de renkleri en doğru şekilde yansıtıyor. DCI-P3 renk gamının %95’ini kapsayan ekran 1600 nit maksimum parlaklığa sahip. Gelişmiş görüntü kalitesi, HDR oyunlar ve multimedya içeriklerde gerçekçiliği artırıyor.

ROG’dan oyuncu ekipmanları

ROG Falchion

ROG Falchion, %65 oranındaki boyutuyla oyuncuların oyun stilini değiştirmek için tasarlanan bir kablosuz mekanik klavye. Etkileşimli dokunmatik panele ve iki yönlü yenilikçi kılıfa sahip olan model ayrıca kablosuz Aura Sync RGB aydınlatmaya sahip ilk ROG klavye. Çift kat PBT (polibütilen tereflatat) tuş başlıklarıyla gelen tuşlarda hassas kullanım sunan Alman üretimi Cherry MX RGB mekanik anahtarlar yer alıyor. ROG Falchion oyuncu sınıfı 2,4 GHz RF bağlantısıyla 1 ms raporlama hızına ulaşıyor. Model tek şarjla 450 saat kullanım sunuyor.

ROG Kunai 3 Gamepad

ROG Kunai 3 Gamepad, oyun oynamak için yeni yollar sunan modüler tasarımıyla en üstün ve etkileyici mobil oyun deneyimini sunuyor. Kunai 3 hem bağımsız Gamepad modunda hem de cihaz yerleştirilen Elde Kullanım modundayken, konsolların kontrol cihazlarına benzer bir kullanım deneyimini mobil telefonlarda sunuyor. ROG Phone 3 ile USB-C bağlantısı sayesinde oyuncular hiçbir gecikme olmadan hızlı ve akıcı bir biçimde oyun oynayabiliyor.

Devamını oku

ASUS

Asus, Avrupa Donanım Birliği Topluluk Ödülleri’ne damga vurdu!

EHA 2020

Bağımsız teknoloji siteleri; anakart, ekran kartı, monitör, router, oyuncu dizüstü bilgisayarı ve mini PC gibi kategorilerde en iyi ürünleri seçti. Asus ise, birçok farklı dalda birçok ödül aldı.


İlginizi çekebilir: Asus, Be Ahead lansmanında yeni projektörünü ve taşınabilir monitörünü tanıttı

reklam
Aorus reklamı

Asus, ödüle doymadı

ASUS, Avrupa’nın önde gelen tüketici elektroniği toplulukları arasında yapılan anketlerde 2020 yılı için en fazla ödülü kazanan şirket olduğunu duyurdu. Kazanılan bu ödüller, ASUS’un Avrupa’da en çok beğenilen bilgisayar bileşeni, çevre birimi, dizüstü bilgisayar ve oyuncu bilgisayarı markaları arasında olduğunun net bir işareti. Avrupa Donanım Birliği (European Hardware Association – EHA) topluluğuna dahil binlerce okuyucu verdiği oylarla; ASUS ürünleri birçok farklı kategoride toplam 26 ödül kazandı. Avrupa’nın en büyük dokuz bağımsız teknoloji haber ve inceleme sitesinin katıldığı EHA Topluluk Ödülleri, bölgede teknoloji sektörünün en iyilerini seçmeyi hedefleyen bir organizasyon. 2020 için düzenlenen ankette ASUS, büyük başarı göstererek EHA topluluklarından en fazla ödül alan şirket oldu. ASUS; En İyi Anakart, En İyi Ekran Kartı, En İyi Monitör, En İyi Router, En İyi Mini PC ve En İyi Oyuncu Dizüstü Bilgisayarı kategorilerinde birinci oldu.

28-EHA-Community-Awards-Best-Gaming-Laptop

Adventure İstanbul

Avrupa’nın önde gelen üç teknoloji medyası olan Hardwareluxx, Cowcotland ve Geeknetic de kendi yıllık anketlerini düzenledi. Düşüncelerini paylaşan okurlar ASUS’u En İyi Anakart, En İyi Ekran Kartı, En İyi Monitör, En İyi Router, En İyi Dizüstü Bilgisayar, En İyi Oyuncu Dizüstü Bilgisayarı, En İyi Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı, En İyi 2’si 1 Arada Bilgisayar ve En İyi Mini PC kategorilerinde ödüle layık gördü. ASUS ayrıca, bu oylamalar kapsamında en çok ödül kazanan şirket oldu.

Asus’un 2020 yılı için kazandığı ödüllere, aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Avrupa Donanım Topluluğu Ödülleri 2020

En İyi Anakartlar

En İyi Ekran Kartları

En İyi Monitörler

En İyi Router’lar

En İyi Mini PC’ler

En İyi Oyuncu Dizüstü Bilgisayarları

 

 

 

 

 

 

Hardwareluxx Topluluk Ödülleri 2020

En İyi Anakartlar

En İyi Ekran Kartları

En İyi Monitörler

En İyi Mini PC’ler

En İyi Oyuncu Masaüstü Bilgisayarları

En İyi Dizüstü Bilgisayarlar

En İyi Oyuncu Dizüstü Bilgisayarları

En İyi 2’si 1 Arada Bilgisayarlar

 

 

 

 

Cowcotland Donanım Topluluğu Ödülleri 2020

En İyi Anakartlar

En İyi Ekran Kartları

En İyi Monitörler

En İyi Oyuncu Masaüstü Bilgisayarları

En İyi Dizüstü Bilgisayarlar

En İyi Oyuncu Dizüstü Bilgisayarları

 

 

 

 

 

 

Geeknetic Okuyucu Ödülleri 2020

En İyi Anakartlar

En İyi Ekran Kartları

En İyi Monitörler

En İyi Router’lar

En İyi Mini PC’ler

En İyi Kasa

 

 

 

 

 

 

Asus 14-EHA-Community-Awards-Best-Monitor

Devamını oku

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

HWP COIN’den Haberler