Sosyal medya
Xiaomi Mi 10 banner

Pil Testi

Xiaomi Mi Note 10 Lite kaç saat ekran süresi alıyor? – Pil Testi

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Pil Testi serimizin yeni konuğu oldu. Bakalım cihaz kaç dakika ekran süresi veriyor, kaç saatte pilini tamamen dolduruyor?

reklam

Pil Testi serimize konuk olan diğer cihazların performanslarını liste olarak görmek için: http://hwp.com.tr/piltesti

MSI reklamı

Uzun süredir teknoloji basınında yer alan Kerem, başta mobil teknolojiler olmak üzere donanım ve kripto paralar ile de ilgileniyor.

1 yorum

1 yorum

  1. Şenol pervaneli

    8 Temmuz 2020 at 13:53

    Merhabalar,Xiaomi mi not 10 lite aldım,ekran açık kalma süresi 17 saat de 10 saat başka bir gün yine 17 saat de 11 saat ekran açık
    kalma süresi verdi %100,şarjla denedim ve dolum süresi %1den %100 e kadar 80 dakika yı buluyor,video izleme süresi 20 dakkada %2 ve %3 düşüyor 30 dakkada %3 düştüğüde oluyor,garibime giden şey ise HTC 10 un hızlı 3.0 quick şarjı output 5v=2,5A,/9v=1.7A,/12v=1.25A. Xiaomi nin 30 watt lık şarj cihazıyla aynı zamanda dolduruyor bu normal mi HTC nin şarjı 15 watt diye biliyorum

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pil Testi

Xiaomi Mi 10 – Pil Testi

Yazan:

Xiaomi Mi 10 Pil Testi

Pil Testi serimizin yeni konuğu Xiaomi‘nin bu yılki amiral gemisi Mi 10 modeli oldu. Bakalım Xiaomi Mi 10 modeli pil testimizden nasıl sonuçlar aldı.

Bugüne kadarki tüm pil testi verilerine buradan ulaşabilirsiniz: http://hwp.com.tr/piltesti

reklam

MSI reklamı
Devamını oku

Pil Testi

Oppo Reno 3 Pil Testi

Oppo Reno 3 Pil Testi

Pil Testi videolarımız yeni telefonlar ile tüm hızıyla devam ediyor. Şimdi de Oppo‘nun Reno 3 koleksiyonundan orta seviye akıllı telefonu Oppo Reno 3 konuğumuz.

Bakalım pil testlerimizden cihaz nasıl sonuç aldı? Daha önce pil testi yaptığımız tüm cihazlara ve kıyaslama yapabileceğiniz tüm sonuçlara buradan ulaşabilirsiniz: http://hwp.com.tr/piltesti

reklam
MSI reklamı
Devamını oku

Pil Testi

19 saat ekran süresi verdi! Huawei P40 Lite Pil Testi

Yazan:

Huawei P40 Lite

Pil Testi videolarımız hız kesmeden devam ediyor. Şimdi de Huawei’nin yeni orta düzey akıllı telefonu Huawei P40 Lite konuğumuz. Bakalım pil testlerimizden cihaz nasıl sonuç aldı?

Daha önce pil testi yaptığımız tüm cihazlara ve sonuçlara buradan ulaşabilirsiniz: http://hwp.com.tr/piltesti

reklam

MSI reklamı
Devamını oku