Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Xiaomi Mi Mix 4’ün resmi kutu açılım videosu yayımlandı!

xiaomi

Xiaomi‘nin yeni amiral gemisi modeli Xiaomi Mi Mix 4‘ün resmi kutu açılış videosu yayınlandı. İşte Xiaomi Mi Mix 4’ün kutu içeriği.

Geçtiğimiz günlerde Xiaomi tarafından piyasaya sürülen Xiaomi Mi Mix 4, son günlerde epey konuşulan bir model oldu. Çıkış yaptığı günden bu yana pazarda hakimiyet kuran Mi Mix 4, satışları ile başarısını tescilledi.

Tanıtımından birkaç saat sonra ön siparişe sunulan Xiaomi Mi Mix 4, hatırlarsanız ilk 1 dakika içerisinde 46 milyon dolardan fazla gelir elde etmişti. Ön sipariş sürecinde 520.000’den fazla ön sipariş kaydı alan Xiaomi Mi Mix 4 artık kullanıcıların en merak ettiği telefon diyebiliriz. Hal böyle olunca Xiaomi tarafından gelen bir kutu açılış videosunun dikkat çekmemesi olanaksız.

xiaomi mi mix 4


İlginizi Çekebilir: Xiaomi Mi Mix 4’ün 1 dakikada elde ettiği gelir açıklandı!


Xiaomi Mi Mix 4 kutusundan çıkıyor!

Xiaomi paylaştığı bir video ile Xiaomi Mi Mix 4 modelinin kutusunu detaylı şekilde kullanıcıların önüne sundu. Mi Mix 4’ün kutu açılımını içeren videonun başında bir robot cihazın şık kutusunu masa üzerine yerleştiriyor. Ardından kutuya uzanan iki el kutunun içerisindeki her şeyi masaya döküyor. Bunların başında kullanım kılavuzu gibi dokümanların olduğu ayrı bir kutu geliyor.

Ardından tüm ihtişamı ile karşımıza çıkan Xiaomi Mi Mix 4, hemen altında hızlı şarj destekli adaptörünü ve şarj kablosunu gizliyor. Videonun devamında bu adaptör ve kablo ikilisi ile hızlıca pilini dolduran Xiaomi Mi Mix 4, videonun sonunda kullanıma hazır hale geliyor.

Genel olarak cihazı satın alan bir kişinin ilk yapacağı işlemleri video haline getiren Xiaomi, ürünün kutu açılımını merak edenlerin merakını gidermiş oldu. Ayrıca kutu içerisinden şarj adaptörünün çıkıyor olması Xiaomi‘nin henüz diğer markalar gibi adaptör koymama akımına kapılmadığını gösteriyor.

xiaomi

Xiaomi‘nin yeni amiral gemisi modeli satışları ile başarısını kanıtladı. Bu video ile cihazı satın alacakların ne ile karşılaşacağını da gösteren Xiaomi, Mi Mix 4 modeli ile bu senenin en iyisi olmaya oynuyor gibi gözüküyor. Bakalım Xiaomi Mi Mix 4 bu başarısı ile yılın amiral gemisi modeli olmayı başaracak mı.

Xiaomi Mi Mix 4’ün teknik özellikleri!

  • Ekran: 6.67 inç AMOLED, 120Hz yenileme hızı, FHD+ görüntü kalitesi
  • İşlemci: Snapdragon 888+
  • RAM: 8GB / 12GB
  • Depolama: 128GB / 512GB
  • Batarya: 4500mAh, 120W kablolu, 50W kablosuz hızlı şarj desteği
  • Ön Kamera: 20MP, 1,6 µm ekran altı kamera
  • Arka Kamera: 108MP OIS ana kamera + 8MP periskop + 13MP ultra geniş açılı

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Halis Kökverdi

Teknoloji meraklısı, otomobil tutkunu.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir