Sosyal medya

İnternet

VODAFONE | Nesini Seviyorsunuz? #9

Markaların yaptıklarını ve beğenilen yanlarını konuştuğumuz seri olan Nesini Seviyorsunuz’da bu sefer Vodafone konuştuk. Böylece bu seride sizden gelen cevaplar doğrultusunda kendi görüşlerimizi de belirterek keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Sizden gelen yorumlardan bazıları şu şekilde:

00:00 Giriş

04:13 Genel Yorumlar: RED Tarifeleri ve uygun fiyatları 05:10 10 Kasım’da logosunu Özlemle diye değiştirdi. Bu inceliği diğer operatörler yapmadı. Bu davranışı beni çok etkiledi.

06:50 Bir Ferrari bir de Vodefone kırmızısını seviyorum.

07:25 Vodafone’un karakartal kampanyasını seviyorum.

10:00 Tarifelerini seviyorum. Bulunduğum konumda gayet düzgün çekiyor.

12:33 Ben red ayricaliklari ve, pass paketleri diyebilirim. 13:29 Faturalılara vodafone tv hediyesi var. Onunla F1’i izliyorum başka bir artısı yok gibi.

14:33 Vodafone bence en iyi niyetli operatör biraz gelişim gösterirse kimse tutamaz paket avantajı net vodafonde.

16:58 Beşiktaş’a katkı yapmasını, Beşiktaş’ın gücüne güç katmasını, taraftara özel çekilişlerin olması. Beşiktaş ile ilgili her şeyi özel bir anlam yüklüyor. Ama GSM, internet olarak orta dereceden hallice…

18:55 İyide olsa kötüde olsa seviyorum diğer operatörlerden daha avantajlı.

20:06 Turkcell den daha ucuz olmasını, Türk Telekom dan daha iyi çekim gücü sunmasını seviyorum.

20:38 Sınırsız paketi olan tek oparetör.

23:14 : Vodafone Net’ten çok memnunum. Sözlerinde durdukları hızlara çıkıyor, gerektiğinde görüntülü destek sağlıyor, yetmezse sahada sürekli gezen ekipleri kontrol sağlıyor fiyatları da uygun.

24:31 En ucuz paketleri sunduğu için kullanıyorum. Bunun dışında hiçbir şeyini sevmiyorum.

25:39 Diğer operatörlere göre uygun paketleri bulunması ve bu aydaki kalan kullanımları diğer aya devretmesi güzel. 26:16 Her ne kadar şu zamanda Türk Telekom ve Türkcell’den çekim gücü olarak geride kalsada sunmuş olduğu Vodafone Red tarifeleri ve sınırsız sosyal medya gibi paketleri kendisini farklı kılan bir operatör haline getiriyor.

26:52 Faturasız eski müşterilerine değer veriyor ve ucuz paketler sunuyor. Çekim gücü diğerlerine göre daha kötü de olsa ucuz diye kullanıyorum ve memnunum 2019’dan beri Vodafone faturasız kullanıyorum.

#Vodafone #VodafoneTürkiye #NesiniSeviyorsunuz

Bunlar da ilginizi çekebilir
Eren İmdat

Teknolojiyle içli dışlı, özellikle mobil teknolojiler üzerine hevesli bir o kadar da öğrenmeye açık Hardware Plus editörü ve yazarı.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval